Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Nieuw wedstrijdshirt nodig?

Bestel een pizza voor de Europa Cup pizza avond

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

D11 speelt 3e klasse

Rieke Horsman
Nr. 3
Ina Paalman
Nr. 5
Ineke Beuker
Nr. 6
Willy Jeroense
Nr. 7
Alice Lit
Nr. 8
Hilke Tol
Nr. 9
Gerreke de Weijer
Nr. 15
Marleen Jacobsen
Nr. 16
Sandra Bergman
Nr. 34

Begeleiding

Celie Boonstra
Trainer
Ineke Buitenhuis
Trainer
Evelien Koopman
Ctp commissie
Ilse van Beusekom
Ctp commissie

Overig

D11 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Joop Beuker
Scheidsrechter voor team
Ellen Janssen
Meetrainer
Irma Woudenberg
Meetrainer
Ria den Hamer
Meetrainer
Tineke van Dijk
Meetrainer
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevobo
3Rieke Horsman58CGS8R86
5Ina Paalman58CFK3R8G
6Ineke Beuker70CFK3G8H
7Willy Jeroense53CFK3Q0F
8Alice Lit58CFK3N06
9Hilke Tol54CFK3B82
15Gerreke de Weijer57CFK3Q8D
16Marleen Jacobsen49CFK4H5M
34Sandra Bergman48CKX4W48
Celie BoonstraTrainerCFK3Q49
Ineke BuitenhuisTrainer
Evelien KoopmanCtp commissieCCX0S8A
Ilse van BeusekomCtp commissieCJJ8M1M
D11 AangewezenScheidsrechter voor team
Joop BeukerScheidsrechter voor teamCFK3R2A
Ellen JanssenMeetrainerCFK3R7F
Irma WoudenbergMeetrainerCFK3G5E
Ria den HamerMeetrainerCFK4M86
Tineke van DijkMeetrainerCFK2S8E
DagHalVeldVanTot
WoensdagOsc 220:3022:00

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 25 nov 17:00Hevo DS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 02 dec 16:30Jumbo Van Andel-Ormi DS 4Pr. Willem Alexanderhal, EPE
    vr 08 dec 19:00SV Dynamo Apeldoorn DS 9Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 16 dec 18:30Avior DS 10Sporthal Schalkhaar, SCHALKHAAR
    za 13 jan 17:00Klarenbeek DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 20 jan 13:30SV Dynamo Apeldoorn DS 10Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 27 jan 15:00Heeten Sportief DS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 03 feb 16:30Avior DS 9Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 10 feb 16:30Heeten Sportief DS 2Sporthal Heeten, HEETEN
    vr 16 feb 19:00SV Dynamo Apeldoorn DS 9Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    ma 19 feb 19:00WSV DS 2de Voorwaarts, APELDOORN
    za 10 mrt 15:00WSV DS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 17 mrt 15:00Hevo DS 2Hoogerheyne, HEINO
    za 24 mrt 17:00Jumbo Van Andel-Ormi DS 4Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    vr 30 mrt 19:15VV Alterno DS 10Alternohal, APELDOORN
    za 14 apr 17:00Avior DS 10Omnisport Apeldoorn, APELDOORN