Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Nieuw wedstrijdshirt nodig?

Bestel een pizza voor de Europa Cup pizza avond

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

H3 speelt Regio Divisie

Barton Snelders
Jordy Huiskes
Nr. 4
Erik Huisink
Nr. 5
Erik van der Linden
Nr. 7
Brayan van den Berg
Nr. 9
Bart Achtereekte
Nr. 11
Tim Jacobsen
Nr. 12
Peter Langevoort
Nr. 16
Peter Vriend
Nr. 19
Dave den Hollander
Nr. 21
Mike van Cooten
Nr. 32

Begeleiding

Lars Aalders
Ctp commissie

Overig

H3 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevobo
Barton Snelders25CJD5G1F
4Jordy Huiskes24CHW8C5V
5Erik Huisink30CFK4H1I
7Erik van der Linden28CFJ4T9L
9Brayan van den Berg18CKB9H55
11Bart Achtereekte18CMV5Q54
12Tim Jacobsen18CJM4Y1P
16Peter Langevoort21CLK4F5E
19Peter Vriend20CHR7T7A
21Dave den Hollander20CHN3L87
32Mike van Cooten18CKZ2X4F
Lars AaldersCtp commissieCFK2Z5W
H3 AangewezenScheidsrechter voor team
DagHalVeldVanTot
WoensdagOsc 218:3020:30
DonderdagOsc 318:3020:00

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    vr 24 nov 21:00VoCASA HS 3Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    di 28 nov 19:30Xanthos HS 1de Wanmolen, ZETTEN
    vr 08 dec 21:00VV Alterno HS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 16 dec 18:30LIVO HS 1Sports Planet de Pals, WESTERVOORT tijdstip gewijzigd
    vr 12 jan 21:00Volleybalvereniging Zeewolde HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 20 jan 18:15Pegasus HS 2Ark van Oost, NIJMEGEN
    vr 26 jan 21:00Voorwaarts HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    vr 02 feb 21:00Heyendaal HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 10 feb 16:30Scylla HS 2De Vlinder 1, WAGENINGEN
    vr 09 mrt 21:00SSS HS 3Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    do 15 mrt 21:30VoCASA HS 3VoCASA-hal, NIJMEGEN
    vr 23 mrt 21:00Xanthos HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    vr 06 apr 21:15VV Alterno HS 2Alternohal, APELDOORN
    vr 13 apr 21:00LIVO HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    wo 18 apr 21:00De Hofnar-Bovo HS 2Stationsplein, AALTEN