Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Raborekening? Help Dynamo aan extra inkomsten

 

 

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

H3 speelt Regio Divisie

Barton Snelders
Jordy Huiskes
Nr. 4
Erik Huisink
Nr. 5
Erik van der Linden
Nr. 7
Brayan van den Berg
Nr. 9
Bart Achtereekte
Nr. 11
Tim Jacobsen
Nr. 12
Peter Langevoort
Nr. 16
Peter Vriend
Nr. 19
Dave den Hollander
Nr. 21
Mike van Cooten
Nr. 32

Begeleiding

Lars Aalders
Ctp commissie

Overig

H3 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevoboArbitrage
Barton Snelders25CJD5G1F
4Jordy Huiskes24CHW8C5V
5Erik Huisink31CFK4H1I3e kl licentie
7Erik van der Linden28CFJ4T9L3e kl licentie
9Brayan van den Berg18CKB9H551e kl (tijdelijke licentie)
11Bart Achtereekte18CMV5Q54
12Tim Jacobsen18CJM4Y1P1e kl licentie
16Peter Langevoort21CLK4F5E
19Peter Vriend21CHR7T7A
21Dave den Hollander21CHN3L87
32Mike van Cooten18CKZ2X4F
Lars AaldersCtp commissieCFK2Z5W1e kl licentie
H3 AangewezenScheidsrechter voor team
DagHalVeldVanTot
WoensdagOsc 218:3020:30
DonderdagOsc 318:3020:00

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    vr 09 mrt 21:00SSS HS 3Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    do 15 mrt 21:30VoCASA HS 3VoCASA-hal, NIJMEGEN
    vr 23 mrt 21:00Xanthos HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    vr 06 apr 21:15VV Alterno HS 2Alternohal, APELDOORN
    vr 13 apr 21:00LIVO HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    wo 18 apr 21:00De Hofnar-Bovo HS 2Stationsplein, AALTEN

    DatumNaamDynamoGastenFunctie
    za 20-01-2018 13:30Tim Jacobsen HS 6VV Alterno HS 5Fluiten
    za 17-03-2018 13:30Tim Jacobsen HS 6Blauw Wit HS 2Fluiten
    za 07-04-2018 13:30Tim Jacobsen HS 6Avior HS 6Fluiten
    za 21-04-2018 13:30Tim Jacobsen HS 6Avior HS 5Fluiten