Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Raborekening? Help Dynamo aan extra inkomsten

 

 

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

D5 speelt 1e klasse

Monique Masselink-van Loon
Nr. 1
Karlijn Bussink
Nr. 6
Sanne de Bruin
Nr. 7
Nienke Rouw
Nr. 8
Marleen Kat
Nr. 14
Marjolein Gerritsen
Nr. 16
Carleyn Maatman
Laudy den Hollander
Nr. 29
Michelle Evertse
Nr. 69
Romy Pouw
Nr. 72
Martina Kaper
Nr. 99

Begeleiding

Evelien Koopman
Trainer
Jeanette Klaasen
Ctp commissie

Overig

D5 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevoboArbitrage
1Monique Masselink-van Loon41CMR6B433e kl licentie
6Karlijn Bussink22CJJ8M6R3e kl licentie
7Sanne de Bruin18CKV8P0X3e kl licentie
8Nienke Rouw16CLV2J6Q
14Marleen Kat17CJT2P0C
16Marjolein Gerritsen18CKK0B2I
Carleyn Maatman24CFK2X6R3e kl licentie
29Laudy den Hollander24CFK2V9O3e kl licentie
69Michelle Evertse20CJD6M253e kl licentie
72Romy Pouw19CJT2Q493e kl licentie
99Martina Kaper24CJJ8P063e kl licentie
Evelien KoopmanTrainerCCX0S8A1e kl licentie
Jeanette KlaasenCtp commissieCNT3C1D
D5 AangewezenScheidsrechter voor team
DagHalVeldVanTot
DinsdagOsc 220:3021:00
DinsdagOsc 421:0022:30
DonderdagWel 118:3020:00

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 17 mrt 16:00Avanti DS 1De Beemd, LOCHEM
    vr 23 mrt 19:00Avior DS 4Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    do 29 mrt 19:00Dio Beemte DS 1Welgelegenhal, APELDOORN tijdstip gewijzigd zaal gewijzigd
    vr 13 apr 19:00Auto van Oort/Rebelle DS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 21 apr 15:30Spiker DS 2De Bhoele, EERBEEK

    DatumNaamDynamoGastenFunctie
    vr 12-01-2018 21:00Laudy Hollander denHS 11Dio Ugchelen HS 2Fluiten
    za 13-01-2018 13:00Karlijn Bussink JC 1Spiker JC 1Fluiten
    vr 19-01-2018 19:00Carleyn Maatman DS 9Hevo DS 2Fluiten
    za 03-02-2018 16:30Marleen Kat DS 10Heeten Sportief DS 2Fluiten
    za 14-04-2018 17:00Carleyn Maatman DS 10VV Alterno DS 10Fluiten