Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Raborekening? Help Dynamo aan extra inkomsten

 

 

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

D2 speelt Regio Divisie

Annemieke de Groot
Emma Hoogenboom
Marlous Tol
Krista Schakel
Nr. 1
Melissa Rouw
Nr. 2
Evelien Koopman
Nr. 3
Lisanne Kat
Nr. 4
Lisette van de Kemp
Nr. 5
Tessa Baltus
Nr. 7
Loreen Janssen
Nr. 11
Lisanne Willems
Nr. 12

Begeleiding

Auke Snijder
Trainer
Eric Janssen
Trainer
Jeanette Klaasen
Ctp commissie

Overig

D2 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Henk Kat
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevoboArbitrage
Annemieke de Groot41CFK3X2S
Emma Hoogenboom16CLD2Y8F3e kl licentie
Marlous Tol24CCY9M8S
1Krista Schakel28CJG1W1U
2Melissa Rouw19CLB8J5H1e kl (tijdelijke licentie)
3Evelien Koopman28CCX0S8A1e kl licentie
4Lisanne Kat24CJJ8P1V1e kl (tijdelijke licentie)
5Lisette van de Kemp32CFK4H8P
7Tessa Baltus23CHC0M2U1e kl (tijdelijke licentie)
11Loreen Janssen23CJJ8N6U1e kl (tijdelijke licentie)
12Lisanne Willems23CFK1M1I
Auke SnijderTrainerCFK3Z971e kl licentie
Eric JanssenTrainerCFK3K8T1e kl licentie
Jeanette KlaasenCtp commissieCNT3C1D
D2 AangewezenScheidsrechter voor team
Henk KatScheidsrechter voor teamCKV1P5R1e kl licentie
DagHalVeldVanTot
DinsdagOsc 119:0021:00
DonderdagWel 120:0022:00

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 10 mrt 13:30SSS DS 2De Meerwaarde, BARNEVELD
    za 17 mrt 13:30Spiker DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    vr 23 mrt 21:30WaHo DS 1De Bongerd, WAGENINGEN
    za 07 apr 13:30Trivos DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 21 apr 13:30VV Alterno DS 4Omnisport Apeldoorn, APELDOORN

    DatumNaamDynamoGastenFunctie
    vr 26-01-2018 19:00Melissa Rouw HS 7Auto van Oort/Rebelle HS 3Fluiten
    za 03-02-2018 12:30Tessa Baltus MC 8Salvora MC 4Fluiten
    za 03-02-2018 14:30Krista Schakel MA 1Seesing Personeel Orion MA 1Fluiten
    za 03-02-2018 14:30Henk Kat HS 9Salvora HS 2Fluiten
    vr 16-02-2018 19:00Lisette Kemp van deMC 4Jumbo Van Andel-Ormi MC 1Fluiten
    za 17-03-2018 09:30Emma Hoogenboom JB 3Pauwervoll JB 1Fluiten
    vr 06-04-2018 19:00Loreen Janssen JB 2Blauw Wit JB 1Fluiten