Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Nieuw wedstrijdshirt nodig?

Bestel een pizza voor de Europa Cup pizza avond

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

H5 speelt 1e klasse

Eric Elzinga
Nr. 1
Jeroen Buter
Nr. 2
Maikel Brouwer
Nr. 4
Auke Snijder
Nr. 5
Maarten de Groot
Nr. 6
Erik van Engeland
Nr. 7
Benno Schrijver
Nr. 8
Mark Neuteboom Spijker
Nr. 9
Rob Neuteboom Spijker
Nr. 11
Willem-Jan Wiegers
Nr. 13
Arie Verbeek
Nr. 53

Begeleiding

Jelle Overvelde
Ctp commissie

Overig

H5 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevobo
1Eric Elzinga34CFK4L83
2Jeroen Buter36CFK3F8E
4Maikel Brouwer36CFK4X63
5Auke Snijder38CFK3Z97
6Maarten de Groot42CFK3V4O
7Erik van Engeland33CFK4B98
8Benno Schrijver37CJL3T63
9Mark Neuteboom Spijker35CFK3Y83
11Rob Neuteboom Spijker31CFK2N4T
13Willem-Jan Wiegers38CFK4C9B
53Arie Verbeek42CFK3Y4X
Jelle OverveldeCtp commissieCFK4M3Z
H5 AangewezenScheidsrechter voor team
DagHalVeldVanTot
DinsdagOsc 121:0022:30

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    di 21 nov 20:30Dio Beemte HS 2Sporthal Mheenpark, APELDOORN
    vr 01 dec 21:00Avior HS 6Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    do 07 dec 21:15Pauwervoll HS 2Calluna, ERMELO
    vr 15 dec 21:00Avior HS 5Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 13 jan 12:30VV Alterno HS 5Alternohal, APELDOORN
    za 20 jan 18:30VV Alterno HS 4Alternohal, APELDOORN
    vr 26 jan 21:00SV Dynamo Apeldoorn HS 6Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 03 feb 14:30Blok EVC HS 1De Koekoek, VAASSEN
    vr 09 feb 21:00VZK HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    do 08 mrt 21:30Blauw Wit HS 2De Talter, OLDEBROEK
    vr 16 mrt 21:00Dio Beemte HS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 24 mrt 14:30Avior HS 6De Scheg, DEVENTER
    vr 06 apr 21:00Pauwervoll HS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    do 12 apr 21:00Avior HS 5Keizerslanden, DEVENTER
    vr 20 apr 21:00Dio Beemte HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN