Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Raborekening? Help Dynamo aan extra inkomsten

 

 

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

D3 speelt Promotie klasse

Bente Jonker
Nr. 2
Inge Fokke
Nr. 4
Didi Stufken
Nr. 6
Daphne de Krosse
Nr. 8
Mariel van Lambalgen
Nr. 9
Marit Koning
Nr. 19
Romy Schoep
Nr. 23
Nicky Baltus
Nr. 24
Yana Timmer
Nr. 27
Narena Huisman
Nr. 99

Begeleiding

Ruben de Vries
Trainer
Cor Koning
Coach
Jeanette Klaasen
Ctp commissie

Overig

D3 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevoboArbitrage
2Bente Jonker18CJR3H0D1e kl (tijdelijke licentie)
4Inge Fokke19CJR3G1Z1e kl (tijdelijke licentie)
6Didi Stufken27CHW8D4X1e kl (tijdelijke licentie)
8Daphne de Krosse20CHW8C9Z1e kl (tijdelijke licentie)
9Mariel van Lambalgen18CJZ6S7C1e kl (tijdelijke licentie)
19Marit Koning23CJJ6N4I
23Romy Schoep17CKR8R78
24Nicky Baltus21CHN3K623e kl licentie
27Yana Timmer17CJZ6S493e kl licentie
99Narena Huisman18CJZ6R573e kl licentie
Ruben de VriesTrainerCFK2Q771e kl licentie
Cor KoningCoachCNN1T0L
Jeanette KlaasenCtp commissieCNT3C1D
D3 AangewezenScheidsrechter voor team
DagHalVeldVanTot
DinsdagWel 318:3020:30
DonderdagOsc 320:0022:00

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    vr 09 mrt 19:00Avior DS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    di 13 mrt 20:00Blok EVC DS 1De Koekoek, VAASSEN
    za 24 mrt 16:00E.V.V. DS 1't Huiken, ELBURG
    za 31 mrt 14:30Voorwaarts DS 2De Jachtlust, TWELLO
    vr 06 apr 19:00Blauw Wit DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    vr 20 apr 19:00E.V.V. DS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN

    DatumNaamDynamoGastenFunctie
    za 13-01-2018 11:00Yana Timmer MB 3VV Alterno MB 2Fluiten
    za 13-01-2018 15:00Bente Jonker MB 4Spiker MB 1Fluiten
    za 13-01-2018 15:00Didi Stufken MB 6Salvora MB 2Fluiten
    za 10-02-2018 09:30Marit Koning MC 1Ecare Apollo 8 MC 1Fluiten