Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Nieuw wedstrijdshirt nodig?

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor de Europa Cup pizza avond

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

D3 speelt Promotie klasse

Bente Jonker
Nr. 2
Inge Fokke
Nr. 4
Didi Stufken
Nr. 6
Daphne de Krosse
Nr. 8
Mariel van Lambalgen
Nr. 9
Marit Koning
Nr. 19
Romy Schoep
Nr. 23
Nicky Baltus
Nr. 24
Yana Timmer
Nr. 27
Narena Huisman
Nr. 99

Begeleiding

Ruben de Vries
Trainer
Cor Koning
Coach
Jeanette Klaasen
Ctp commissie

Overig

D3 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevobo
2Bente Jonker18CJR3H0D
4Inge Fokke18CJR3G1Z
6Didi Stufken27CHW8D4X
8Daphne de Krosse20CHW8C9Z
9Mariel van Lambalgen18CJZ6S7C
19Marit Koning22CJJ6N4I
23Romy Schoep17CKR8R78
24Nicky Baltus21CHN3K62
27Yana Timmer17CJZ6S49
99Narena Huisman17CJZ6R57
Ruben de VriesTrainerCFK2Q77
Cor KoningCoachCNN1T0L
Jeanette KlaasenCtp commissieCNT3C1D
D3 AangewezenScheidsrechter voor team
DagHalVeldVanTot
DinsdagWel 318:3020:30
DonderdagOsc 320:0022:00

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    vr 24 nov 19:00Blok EVC DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 09 dec 16:30Blauw Wit DS 1De Talter, OLDEBROEK
    vr 15 dec 19:00Voorwaarts DS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    do 11 jan 21:15Pauwervoll DS 1Calluna, ERMELO tijdstip gewijzigd
    za 13 jan 13:00Pauwervoll DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    vr 19 jan 19:00SV Dynamo Apeldoorn DS 4Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    vr 26 jan 19:30Volta DS 1Sporthal De Rietlanden, LELYSTAD
    vr 02 feb 19:00Gemini DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    vr 09 feb 19:15VV Alterno DS 5Alternohal, APELDOORN
    vr 09 mrt 19:00Avior DS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    di 13 mrt 20:00Blok EVC DS 1De Koekoek, VAASSEN
    za 24 mrt 16:00E.V.V. DS 1't Huiken, ELBURG
    za 31 mrt 14:30Voorwaarts DS 2De Jachtlust, TWELLO
    vr 06 apr 19:00Blauw Wit DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    vr 20 apr 19:00E.V.V. DS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN