Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Nieuw wedstrijdshirt nodig?

Bestel een pizza voor de Europa Cup pizza avond

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

H4 speelt Promotie klasse

Erwin van Amersfoort
Edwin Dijkhuis
Martin van Gent
Rob Noort
Nr. 3
Jan van der Zwan
Nr. 3
Hans Broekhuis
Nr. 9
Albert Mein
Nr. 10
Erwin Hekkert
Nr. 17
Marcel Nijman
Nr. 69

Begeleiding

Lars Aalders
Ctp commissie

Overig

Dave van Asselt
Scheidsrechter voor team
H4 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevobo
Erwin van Amersfoort42CFK3F39
Edwin Dijkhuis53CMN1F5V
Martin van Gent38CFJ6P5F
3Rob Noort43CFJ6R1H
3Jan van der Zwan58CKT8N0D
9Hans Broekhuis43CFK3R9H
10Albert Mein47CFK3R6E
17Erwin Hekkert41CFK3T7L
69Marcel Nijman47CFK3Q38
Lars AaldersCtp commissieCFK2Z5W
Dave van AsseltScheidsrechter voor teamCFK2P85
H4 AangewezenScheidsrechter voor team
DagHalVeldVanTot
MaandagOsc 320:3022:00

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 25 nov 17:00N.V.C. HS 1Corlaer, NIJKERK GLD
    vr 01 dec 21:00O.M.S. HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 09 dec 13:30Avior HS 3Sporthal Schalkhaar, SCHALKHAAR
    vr 15 dec 21:00Pauwervoll HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 13 jan 17:00Hellas HS 1Feithenhof, NUNSPEET
    vr 19 jan 21:00Volta HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 27 jan 14:30Jumbo Van Andel-Ormi HS 1Pr. Willem Alexanderhal, EPE
    za 03 feb 18:30SDS HS 1De Voorde, VOORTHUIZEN
    vr 09 feb 21:00Auto van Oort/Rebelle HS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    vr 09 mrt 21:00SDS HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    vr 16 mrt 21:00N.V.C. HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    vr 23 mrt 21:00O.M.S. HS 1Putter Eng, PUTTEN
    vr 06 apr 21:00Avior HS 3Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    do 12 apr 21:15Pauwervoll HS 1Calluna, ERMELO