Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Raborekening? Help Dynamo aan extra inkomsten

 

 

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

H6 speelt 1e klasse

Teun Engels
Tim Scholten
Nr. 4
Lukas Keijman
Nr. 6
Bjarne van Laar
Nr. 8
Thijn van der Tol
Nr. 17
Jelle Minnen
Nr. 23
Erik Weber
Nr. 27
Henrik Streep
Nr. 37
Yoeri Past
Nr. 39
Valentin Helsloot
Nr. 41
Sjoerd Berends
Nr. 42
Thomas Hielkema
Nr. 50
Jakob Streep
Nr. 52

Begeleiding

Hilbert Klunder
Trainer/Coach
Jelle Overvelde
Ctp commissie

Overig

H6 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Hilbert Klunder
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevoboArbitrage
Teun Engels15CLJ4Q563e kl licentie
4Tim Scholten18CKW3V2P1e kl licentie
6Lukas Keijman16CMS3N92
8Bjarne van Laar17CJX0Y1U
17Thijn van der Tol16CMY1J0N
23Jelle Minnen16CKW1K4I
27Erik Weber20CJD6N17
37Henrik Streep18CKQ8Y6L
39Yoeri Past21CHR7T58
41Valentin Helsloot17CJZ6S271e kl licentie
42Sjoerd Berends19CKX4W9D
50Thomas Hielkema16CML8H6P
52Jakob Streep16CKQ8Y0P
Hilbert KlunderTrainer
Coach
CJX9S393e kl licentie
Jelle OverveldeCtp commissieCFK4M3Z1e kl licentie
H6 AangewezenScheidsrechter voor team
Hilbert KlunderScheidsrechter voor teamCJX9S393e kl licentie
DagHalVeldVanTot
MaandagOsc 320:3022:00
WoensdagOsc 118:3020:30

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 10 mrt 17:00VZK HS 1De Kamphal, WEZEP
    za 17 mrt 13:30Blauw Wit HS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    di 20 mrt 20:30Dio Beemte HS 2Sporthal Mheenpark, APELDOORN
    za 24 mrt 13:00Blok EVC HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN tijdstip gewijzigd
    za 07 apr 13:30Avior HS 6Omnisport Apeldoorn, APELDOORN tijdstip gewijzigd
    do 12 apr 21:15Pauwervoll HS 2Calluna, ERMELO
    za 21 apr 13:30Avior HS 5Omnisport Apeldoorn, APELDOORN

    DatumNaamDynamoGastenFunctie