Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Nieuw wedstrijdshirt nodig?

 

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

D4 speelt Promotie klasse

Jessica Stuijvenberg
Nr. 3
Kim Nijhof
Nr. 5
Wendy Bon
Nr. 8
Caroline Lit
Nr. 12
Jo-Ann Boon
Nr. 14
Julia Kat
Rebecca de Krosse
Nr. 23
Amy den Hollander
Nr. 27
Suzanne Gosens
Nr. 64
Annemieke Dijkgraaf
Nr. 99

Begeleiding

Sascha de Haan-Agema
Trainer
Evelien Koopman
Ctp commissie
Ilse van Beusekom
Ctp commissie

Overig

D4 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevobo
3Jessica Stuijvenberg28CFK4Q2C
5Kim Nijhof25CHG3P5Z
8Wendy Bon24CFK2R25
12Caroline Lit23CFK2X5Q
14Jo-Ann Boon19CKB9H66
Julia Kat24CJM4Y4S
23Rebecca de Krosse21CHJ5Q95
27Amy den Hollander21CHN3L76
64Suzanne Gosens17CLV2G5G
99Annemieke Dijkgraaf25CFK2V5K
Sascha de Haan-AgemaTrainerCFK4G3H
Evelien KoopmanCtp commissieCCX0S8A
Ilse van BeusekomCtp commissieCJJ8M1M
D4 AangewezenScheidsrechter voor team
DagHalVeldVanTot
MaandagOsc 420:3022:00
DonderdagOsc 419:0020:30

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    do 21 dec 19:30E.V.V. DS 1't Huiken, ELBURG
    vr 12 jan 19:00Blok EVC DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    vr 19 jan 19:00SV Dynamo Apeldoorn DS 3Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    vr 26 jan 19:00Blauw Wit DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 03 feb 15:30Voorwaarts DS 2De Jachtlust, TWELLO
    vr 09 feb 19:00E.V.V. DS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    do 08 mrt 19:30Pauwervoll DS 1Calluna, ERMELO
    vr 16 mrt 19:00E.V.V. DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    vr 23 mrt 19:00Volta DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 07 apr 14:00Gemini DS 1De Helster, ELST GLD
    vr 13 apr 19:00VV Alterno DS 5Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 21 apr 18:30Avior DS 2Sporthal Schalkhaar, SCHALKHAAR