Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Nieuw wedstrijdshirt nodig?

Bestel een pizza voor de Europa Cup pizza avond

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

H7 speelt 2e klasse

Robert van Vliet
Nr. 1
Marc van Tongeren
Nr. 2
Tom Heijink
Nr. 3
Jonathan Wanders
Nr. 7
Jan Erik van Suijdam
Nr. 8
Nick Pieters
Nr. 19
Marco Dijkhof
Nr. 26
Renee van der Schaaf
Nr. 41
Sander Dijkhof
Nr. 46

Begeleiding

Lars Aalders
Ctp commissie

Overig

H7 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Peter van Vliet
Scheidsrechter voor team
Ronald Lemmers
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevobo
1Robert van Vliet26CFK4S7N
2Marc van Tongeren39CHF3P1O
3Tom Heijink31CFK2T4D
7Jonathan Wanders34CFK4G0O
8Jan Erik van Suijdam42CFK2C6W
19Nick Pieters25CHN5M9L
26Marco Dijkhof29CFK4N56
41Renee van der Schaaf35CHR0P7D
46Sander Dijkhof27CFK4W1T
Lars AaldersCtp commissieCFK2Z5W
H7 AangewezenScheidsrechter voor team
Peter van VlietScheidsrechter voor teamCFK3K6R
Ronald LemmersScheidsrechter voor teamCFL2M94
DagHalVeldVanTot
DinsdagOsc 221:0022:30

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 25 nov 15:00SV Dynamo Apeldoorn HS 9Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 02 dec 16:30Salvora HS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    vr 15 dec 19:00Bruvoc HS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    vr 12 jan 21:00Bruvoc HS 4Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 20 jan 18:30Avior HS 7Sporthal Schalkhaar, SCHALKHAAR
    vr 26 jan 19:00Auto van Oort/Rebelle HS 3Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 03 feb 18:30Spiker HS 1De Bhoele, EERBEEK
    vr 09 feb 19:00Klarenbeek HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 17 feb 17:00Bruvoc HS 4Rhienderoord, BRUMMEN
    di 06 mrt 19:45Hevo HS 2Hoogerheyne, HEINO
    di 20 mrt 20:45Salvora HS 2Tijenraan, RAALTE
    vr 23 mrt 21:00Hevo HS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    di 10 apr 19:30Bruvoc HS 2Rhienderoord, BRUMMEN
    vr 20 apr 21:00VV Alterno HS 6Omnisport Apeldoorn, APELDOORN