Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Raborekening? Help Dynamo aan extra inkomsten

 

 

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

D8 speelt 2e klasse

Amy Sangers
Nr. 2
Rosan Heite
Nr. 3
Silke Koning
Nr. 9
Birgit van Lambalgen
Nr. 17
Jettie van de Pol
Nr. 18
Floor van der Helden
Nr. 19
Delayla Cinkara
Nr. 25
Emma Dorrestein
Nr. 50
Stephanie Siesling
Nr. 53
Anouk Heupink
Nr. 65

Begeleiding

Ilse van Beusekom
Coach/Ctp commissie/Trainer
Evelien Koopman
Ctp commissie

Overig

D8 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevoboArbitrage
2Amy Sangers16CJZ6R351e kl (tijdelijke licentie)
3Rosan Heite24CJW6B673e kl licentie
9Silke Koning20CJS3Z5Z
17Birgit van Lambalgen17CKK6X4W3e kl licentie
18Jettie van de Pol17CJS4B07
19Floor van der Helden16CKP2D7O
25Delayla Cinkara15CKQ3Y4S
50Emma Dorrestein18CKT0H4X
53Stephanie Siesling19CKW1W0Q3e kl licentie
65Anouk Heupink17CKR8R893e kl licentie
Ilse van BeusekomCoach
Ctp commissie
Trainer
CJJ8M1M1e kl licentie
Evelien KoopmanCtp commissieCCX0S8A1e kl licentie
D8 AangewezenScheidsrechter voor team
DagHalVeldVanTot
MaandagOsc 119:0020:30
DonderdagWel 320:3022:00

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    do 08 mrt 19:30GTH/Torpedo DS 1Dorpshuis Hoenderloo, HOENDERLOO tijdstip gewijzigd
    za 17 mrt 13:30Primavo DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 07 apr 13:30VV Alterno DS 8Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 14 apr 16:30Salvora DS 2Tijenraan, RAALTE
    za 21 apr 13:30A.B.S. DS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN

    DatumNaamDynamoGastenFunctie
    vr 09-02-2018 21:00Rosan Heite HS 11BSV HS 3Fluiten
    za 10-02-2018 13:30Birgit Lambalgen vanJB 2Set Up (IJsselmuiden) JB 1Fluiten
    za 10-03-2018 17:00Stephanie Siesling DS 10Hevo DS 2Fluiten
    vr 16-03-2018 21:00Silke Koning DS 7Spiker DS 3Fluiten
    za 24-03-2018 15:00Silke Koning HS 8Voorwaarts HS 3Fluiten
    vr 20-04-2018 19:00Silke Koning DS 9Heeten Sportief DS 2Fluiten