Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Nieuw wedstrijdshirt nodig?

Bestel een pizza voor de Europa Cup pizza avond

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

D9 speelt 3e klasse

Esmee Roodhuizen
Nr. 6
Wilma van der Wal
Nr. 18
Kim van Embden
Nr. 27
Lisa Woudenberg
Nr. 30
Simone Steunenberg
Nr. 32
Nienke Bult
Nr. 41
Nikki Velderman
Nr. 44
Yvette Evertse
Nr. 48
Emma Dorrestein
Nr. 50
Melanie van Brenk
Nr. 60
Anna Hielkema
Nr. 74
Diantha Risiglione
Nr. 87

Begeleiding

Ilse van Beusekom
Trainer/Ctp commissie
Martina Kaper
Coach
Evelien Koopman
Ctp commissie

Overig

D9 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevobo
6Esmee Roodhuizen23CJJ8Q98
18Wilma van der Wal19CKG8D6O
27Kim van Embden18CMV5Q1Y
30Lisa Woudenberg23CJR3G55
32Simone Steunenberg18CLV2J5P
41Nienke Bult17CMN0Y1R
44Nikki Velderman19CJD5Q5F
48Yvette Evertse17CKY2C5E
50Emma Dorrestein18CKT0H4X
60Melanie van Brenk19CKF5Z93
74Anna Hielkema17CLG0D16
87Diantha Risiglione17CJT8D95
Ilse van BeusekomTrainer
Ctp commissie
CJJ8M1M
Martina KaperCoachCJJ8P06
Evelien KoopmanCtp commissieCCX0S8A
D9 AangewezenScheidsrechter voor team
DagHalVeldVanTot
MaandagBeach-19:3021:00
DonderdagWel 319:0020:30

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 25 nov 18:00Klarenbeek DS 1MFC Klarenbeek (De Pauw), KLARENBEEK
    vr 01 dec 19:00SV Dynamo Apeldoorn DS 10Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    vr 08 dec 19:00SV Dynamo Apeldoorn DS 11Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    vr 15 dec 19:00Avior DS 9Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    do 11 jan 20:15SV Dynamo Apeldoorn DS 10Omnisport Apeldoorn, APELDOORN tijdstip gewijzigd
    za 13 jan 16:00WSV DS 2de Voorwaarts, APELDOORN
    vr 19 jan 19:00Hevo DS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 27 jan 16:30Jumbo Van Andel-Ormi DS 4Pr. Willem Alexanderhal, EPE
    vr 09 feb 19:00Avior DS 10Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    vr 16 feb 19:00SV Dynamo Apeldoorn DS 11Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    vr 09 mrt 19:15VV Alterno DS 10Alternohal, APELDOORN
    vr 16 mrt 19:00Klarenbeek DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    do 12 apr 21:00Avior DS 9Keizerslanden, DEVENTER
    vr 20 apr 19:00Heeten Sportief DS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN