Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Nieuw wedstrijdshirt nodig?

Bestel een pizza voor de Europa Cup pizza avond

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

D6 speelt 1e klasse

Fleur de Jong
Nr. 11
Stephanie Lankhorst
Nr. 15
Maud Messing
Nr. 20
Lianne Sonneveld
Nr. 21
Ilse de Bruin
Nr. 22
Beaudine Carabain
Nr. 60
Marit Heupink
Nr. 85
Suzanne van Gemund
Nr. 86
Lieke Kalksma
Nr. 91
Sophia Souki
Nr. 92
Susan Schut
Nr. 97

Begeleiding

Jeroen van der Linden
Trainer
Auke Snijder
Trainerass.
Jeanette Klaasen
Ctp commissie

Overig

D6 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevobo
11Fleur de Jong15CLB7Q04
15Stephanie Lankhorst16CLV2K9W
20Maud Messing16CLR1V8V
21Lianne Sonneveld14CLF7V14
22Ilse de Bruin16CKP2C7L
60Beaudine Carabain16CLB4N15
85Marit Heupink15CKW1S26
86Suzanne van Gemund15CKZ3M6N
91Lieke Kalksma15CKV4P7A
92Sophia Souki15CLV5D0R
97Susan Schut 14CLF5S8Q
Jeroen van der LindenTrainerCFJ7J96
Auke SnijderTrainerass.CFK3Z97
Jeanette KlaasenCtp commissieCNT3C1D
D6 AangewezenScheidsrechter voor team
DagHalVeldVanTot
DinsdagOsc 218:3020:30
DonderdagWel 218:3020:30

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    di 21 nov 21:15Dash DS 3't Jebbink, VORDEN
    vr 24 nov 19:00SV Dynamo Apeldoorn DS 5Omnisport Apeldoorn, APELDOORN tijdstip gewijzigd
    vr 01 dec 19:00WSV DS 3Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    vr 08 dec 19:00SV Dynamo Apeldoorn DS 5Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    vr 15 dec 19:00Avior DS 3Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    di 09 jan 19:30Dio Beemte DS 1Sporthal Mheenpark, APELDOORN
    vr 19 jan 19:00Avanti DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 27 jan 13:30Avior DS 4Sporthal Schalkhaar, SCHALKHAAR
    do 01 feb 21:00Voorwaarts DS 3De Jachtlust, TWELLO
    vr 09 feb 19:00Auto van Oort/Rebelle DS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 03 mrt 15:30Spiker DS 2De Bhoele, EERBEEK
    vr 16 mrt 19:00Dash DS 3Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    do 22 mrt 20:15WSV DS 3Hanzehal, ZUTPHEN
    za 14 apr 14:30Avior DS 3De Scheg, DEVENTER
    vr 20 apr 19:00VV Alterno DS 6Omnisport Apeldoorn, APELDOORN