Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Raborekening? Help Dynamo aan extra inkomsten

 

 

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

D7 speelt 2e klasse

Ilse van Beusekom
Nr. 2
Nienke Harsevoort
Nr. 10
Charlotte Sterk
Nr. 12
Aniek van Vliet
Nr. 50
Maruschka ter Voorde
Nr. 67
Kiona Huisman
Nr. 80
Malouke Meijer
Nr. 87
Carlijn Koning
Nr. 99

Begeleiding

Marit Koning
Coach/Trainer
Evelien Koopman
Ctp commissie
Ilse van Beusekom
Ctp commissie

Overig

D7 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevoboArbitrage
2Ilse van Beusekom26CJJ8M1M1e kl licentie
10Nienke Harsevoort34CFL1H6F1e kl (tijdelijke licentie)
12Charlotte Sterk18CKF6C971e kl (tijdelijke licentie)
50Aniek van Vliet23CHC0P58
67Maruschka ter Voorde18CKW3V0X1e kl (tijdelijke licentie)
80Kiona Huisman21CHW8C6W
87Malouke Meijer24CHW8D053e kl licentie
99Carlijn Koning21CHN3M791e kl (tijdelijke licentie)
Marit KoningCoach
Trainer
CJJ6N4I
Evelien KoopmanCtp commissieCCX0S8A1e kl licentie
Ilse van BeusekomCtp commissieCJJ8M1M1e kl licentie
D7 AangewezenScheidsrechter voor team
DagHalVeldVanTot
DinsdagWel 320:3022:00
VrijdagWel 218:3020:00

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    do 08 mrt 19:00Voorwaarts DS 4De Jachtlust, TWELLO
    vr 16 mrt 21:00Spiker DS 3Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    ma 19 mrt 20:15Heeten Sportief DS 1Sporthal Heeten, HEETEN
    vr 06 apr 21:00Rood-Wit '75 DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 14 apr 16:30Salvora DS 3Tijenraan, RAALTE
    vr 20 apr 21:00Hooiberg DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN

    DatumNaamDynamoGastenFunctie
    za 13-01-2018 17:00Ilse Beusekom vanHS 10N.V.C. HS 2Fluiten
    vr 16-03-2018 19:00Maruschka Voorde terDS 9Klarenbeek DS 1Fluiten
    za 24-03-2018 17:00Maruschka Voorde terDS 11Jumbo Van Andel-Ormi DS 4Fluiten