Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Nieuw wedstrijdshirt nodig?

Bestel een pizza voor de Europa Cup pizza avond

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

D7 speelt 2e klasse

Ilse van Beusekom
Nr. 2
Nienke Harsevoort
Nr. 10
Charlotte Sterk
Nr. 12
Aniek van Vliet
Nr. 50
Maruschka ter Voorde
Nr. 67
Kiona Huisman
Nr. 80
Malouke Meijer
Nr. 87
Carlijn Koning
Nr. 99

Begeleiding

Marit Koning
Coach/Trainer
Evelien Koopman
Ctp commissie
Ilse van Beusekom
Ctp commissie

Overig

D7 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevobo
2Ilse van Beusekom26CJJ8M1M
10Nienke Harsevoort34CFL1H6F
12Charlotte Sterk18CKF6C97
50Aniek van Vliet23CHC0P58
67Maruschka ter Voorde18CKW3V0X
80Kiona Huisman20CHW8C6W
87Malouke Meijer24CHW8D05
99Carlijn Koning20CHN3M79
Marit KoningCoach
Trainer
CJJ6N4I
Evelien KoopmanCtp commissieCCX0S8A
Ilse van BeusekomCtp commissieCJJ8M1M
D7 AangewezenScheidsrechter voor team
DagHalVeldVanTot
DinsdagWel 320:3022:00
VrijdagWel 318:3020:00

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 25 nov 15:30Spiker DS 3De Bhoele, EERBEEK
    vr 01 dec 21:00Heeten Sportief DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 09 dec 18:30Rood-Wit '75 DS 1De Lange Slag, WIJHE
    vr 15 dec 21:00Salvora DS 3Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    vr 12 jan 19:15A.B.S. DS 1De Uutvlog, BATHMEN
    vr 19 jan 21:00Avior DS 7Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 27 jan 15:00Bruvoc DS 2Rhienderoord, BRUMMEN
    vr 02 feb 21:00Avior DS 5Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 10 feb 16:00Avior DS 6Sporthal Schalkhaar, SCHALKHAAR
    do 08 mrt 19:00Voorwaarts DS 4De Jachtlust, TWELLO
    vr 16 mrt 21:00Spiker DS 3Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    ma 19 mrt 20:15Heeten Sportief DS 1Sporthal Heeten, HEETEN
    vr 06 apr 21:00Rood-Wit '75 DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 14 apr 16:30Salvora DS 3Tijenraan, RAALTE
    vr 20 apr 21:00Hooiberg DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN