Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Nieuw wedstrijdshirt nodig?

Bestel een pizza voor de Europa Cup pizza avond

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

H9 speelt 2e klasse

Eric Janssen
Ben Buiting
Nr. 1
Dré Tiel Groenestege
Nr. 3
Erwin Groot Hulze
Nr. 5
Joop Kemp
Nr. 6
Gerwin Rouw
Nr. 7
John Westra
Nr. 8
Peter de Vries
Nr. 9
Fred Schaufeli
Nr. 10
Jeroen Tiel Groenestege
Nr. 11
Jasper Snijder
Nr. 12
Marcel van Luyk
Nr. 14
Bart Bosman
Nr. 15
Hermen Kwakernaak
Nr. 28

Begeleiding

Eric Janssen
Trainer
Jelle Overvelde
Ctp commissie

Overig

H9 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Herman Huisink
Begeleider
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevobo
Eric Janssen55CFK3K8T
1Ben Buiting65CFJ6C6B
3Dré Tiel Groenestege63CFK2Y7V
5Erwin Groot Hulze46CFL1M3R
6Joop Kemp61CFJ6N48
7Gerwin Rouw48CLQ9K6T
8John Westra60CHR0Q5E
9Peter de Vries57CFK2Y9X
10Fred Schaufeli56CND0G4J
11Jeroen Tiel Groenestege57CHY5L7P
12Jasper Snijder36CFK4G8M
14Marcel van Luyk59CFS9R5V
15Bart Bosman25CFK2T8H
28Hermen Kwakernaak35CkY7Z78
Eric JanssenTrainerCFK3K8T
Jelle OverveldeCtp commissieCFK4M3Z
H9 AangewezenScheidsrechter voor team
Herman HuisinkBegeleiderCFK4W4W
DagHalVeldVanTot
VrijdagOsc 221:0022:30

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 25 nov 15:00SV Dynamo Apeldoorn HS 7Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 02 dec 13:00Bruvoc HS 4Rhienderoord, BRUMMEN
    za 09 dec 16:30Avior HS 7Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 16 dec 12:30Auto van Oort/Rebelle HS 3Theothorne, DIEREN
    za 13 jan 15:00Klarenbeek HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    di 16 jan 19:45Hevo HS 2Hoogerheyne, HEINO
    za 27 jan 15:00VV Alterno HS 6Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 03 feb 14:30Salvora HS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 10 mrt 15:00Bruvoc HS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 24 mrt 15:00Bruvoc HS 4Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 07 apr 18:30Avior HS 7Sporthal Schalkhaar, SCHALKHAAR
    za 14 apr 15:00Auto van Oort/Rebelle HS 3Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 21 apr 17:30Spiker HS 1De Bhoele, EERBEEK