Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Nieuw wedstrijdshirt nodig?

Bestel een pizza voor de Europa Cup pizza avond

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

D10 speelt 3e klasse

Carina de Vries
Nr. 1
Anja Denekamp
Nr. 3
Manon den Balvert
Nr. 4
Rosanne Uenk
Nr. 5
Dineke Veeneman
Nr. 10
Eline van Ee
Nr. 14
Jasmijn van Bronswijk
Nr. 15
Marjolijn Degen
Nr. 17
Hilda Knaapen
Nr. 25
Jannicke Meijer
Nr. 28
Carolien Sonneveld
Nr. 34
Marianne Katerberg
Nr. 35

Begeleiding

Peter de Vries
Trainer
Evelien Koopman
Ctp commissie
Ilse van Beusekom
Ctp commissie

Overig

D10 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevobo
1Carina de Vries24CJQ9Q2L
3Anja Denekamp44CNJ7L2P
4Manon den Balvert41CLF5T6R
5Rosanne Uenk32CMV5R13
10Dineke Veeneman29CFK2H3A
14Eline van Ee27CFL1L9U
15Jasmijn van Bronswijk26CFM0X3A
17Marjolijn Degen40CFD6P79
25Hilda Knaapen49CFJ6W52
28Jannicke Meijer30CMZ8B74
34Carolien Sonneveld44CMS8R95
35Marianne Katerberg41CKX4X18
Peter de VriesTrainerCFK2Y9X
Evelien KoopmanCtp commissieCCX0S8A
Ilse van BeusekomCtp commissieCJJ8M1M
D10 AangewezenScheidsrechter voor team
DagHalVeldVanTot
DinsdagOsc 419:3021:00

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 25 nov 17:00Jumbo Van Andel-Ormi DS 4Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    vr 01 dec 19:00SV Dynamo Apeldoorn DS 9Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    vr 08 dec 19:00Avior DS 10Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 16 dec 12:30VV Alterno DS 10Alternohal, APELDOORN
    do 11 jan 20:15SV Dynamo Apeldoorn DS 9Omnisport Apeldoorn, APELDOORN tijdstip gewijzigd
    za 20 jan 13:30SV Dynamo Apeldoorn DS 11Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 27 jan 14:30Avior DS 9De Scheg, DEVENTER
    za 03 feb 16:30Heeten Sportief DS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 10 feb 16:00WSV DS 2de Voorwaarts, APELDOORN
    za 03 mrt 16:30Jumbo Van Andel-Ormi DS 4Pr. Willem Alexanderhal, EPE
    za 10 mrt 17:00Hevo DS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 17 mrt 13:30WSV DS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 07 apr 18:30Avior DS 10Sporthal Schalkhaar, SCHALKHAAR
    za 14 apr 17:00VV Alterno DS 10Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 21 apr 18:00Klarenbeek DS 1MFC Klarenbeek (De Pauw), KLARENBEEK