Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Nieuw wedstrijdshirt nodig?

Bestel een pizza voor de Europa Cup pizza avond

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

H8 speelt 2e klasse

Arjan de Groot
Joost Siegelaar
Nr. 1
Derk Jan Konijnenberg
Nr. 3
Kor de Groot
Nr. 4
Jan Lit
Nr. 5
Jan de Groot
Nr. 8
Sjaak van Strien
Nr. 10
Jan van Duuren
Nr. 24

Begeleiding

Jelle Overvelde
Ctp commissie

Overig

H8 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevobo
Arjan de Groot44CFK3R3B
1Joost Siegelaar53CFK2J1E
3Derk Jan Konijnenberg54CFK0W7V
4Kor de Groot51CDT4C2B
5Jan Lit67CFK3J9R
8Jan de Groot73CFK3J7P
10Sjaak van Strien70CFK3B93
24Jan van Duuren61CFK3P57
Jelle OverveldeCtp commissieCFK4M3Z
H8 AangewezenScheidsrechter voor team
DagHalVeldVanTot
DonderdagOsc 420:3022:00

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 25 nov 15:00Bruvoc HS 3Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    do 30 nov 21:00Voorwaarts HS 3De Jachtlust, TWELLO
    za 09 dec 16:30Dash HS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    wo 13 dec 21:00The Phantoms HS 2Beumerskamp, DOESBURG
    vr 12 jan 19:00WSV HS 3Omnisport Apeldoorn, APELDOORN tijdstip gewijzigd
    za 20 jan 16:00SV Loil HS 1de Zomp, DIDAM
    za 27 jan 17:00S.C. GORSSEL HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    do 08 feb 21:00Avior HS 8Keizerslanden, DEVENTER
    vr 16 feb 19:00VIOS Eefde HS 3Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 10 mrt 15:00Labyellov HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 17 mrt 15:00Bruvoc HS 3Rhienderoord, BRUMMEN
    za 24 mrt 15:00Voorwaarts HS 3Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 07 apr 15:30Dash HS 2't Jebbink, VORDEN
    za 14 apr 17:00The Phantoms HS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 21 apr 13:30VIOS Eefde HS 3De Stuw, EEFDE