Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Nieuw wedstrijdshirt nodig?

Bestel een pizza voor de Europa Cup pizza avond

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Eregalerij

Ereleden

c.v.v. Dynamo, s.v. Dynamo, Texoclean-Dynamo, PZ-Dynamo, Piet Zoomers/DA, Piet Zoomers/D, v.v. Dynamo, s.v. Dynamo Apeldoorn

Opgericht 01-07-1967

Erevoorzitters

1980: Henk de Ruijter
1988: Wim Jonker †

Ereleden

1978: Tom Draisma, Stef Kleverkamp †, Koos Riesebos †
1981: Hans Coldenhoff
1987: Hélène Bexkens, Alice Veens
1993: Hotse Brouwer
1995: Bert Velthuijsen †
1996: Jeroen Bijl, Laurens Keers
2005: Bas van de Goor, Paul van Sliedrecht
2008: Henk van den Hazel
2009: Jur Ekamper, Jan Willem Muller, Peter van Vliet, Piet Zoomers
2011: Reinier van Dijk
2012: Klaas van de Kemp, Ernst Maatman, Jan Lit

Leden van verdienste

1992: Wim Veefkind
1994: Dik van Lohuizen

40 jaar lid, dragers gouden “D”

2007: Stefke Bloemheuvel, Hotse Brouwer, Hans Coldenhoff, Conja v.d. Heuvel, Wim Jonker, Jan Lit, Henk de Ruijter, Jan Schoemaker, Ans Veenbergen, Harry Veenbergen, Marion Velthuijsen, Peter van Vliet, Ria Voorhorst, Jan Wentzel, Geertje Woudenberg
2008: Tonnie Jonkheid
2009: Alwin Müller, Marianne Toorop
2010: Hans Buter
2011: Ton van Dijck, Bert Velthuijsen
2012: Jan de Groot, Ernst Maatman
2013: Alice Jonker, Henri Rechterschot, Jan Ronner
2014: Jan Bussink
2015: Hélène Bexkens

25 jaar lid, dragers zilveren “D”

1992:  Stefke Bloemheuvel, José Buitenhuis, Hans Coldenhoff, Conja van de Heuvel, Wim Jonker, Jan Lit, Piet Noordijk †, Henk de Ruijter, Jan Schoemaker, Anja Schrijver, Ans Veenbergen, Harry Veenbergen, Els Veeneman, Marion Velthuijsen, Peter van Vliet, Ria Voorhorst, Jan Wentzel, Geertje Woudenberg
1995:  H. Beekman, Hans Buter, I. Hendriks, J.Pol-van Laar, Reina Tempels, W. van Vlaanderen, plus nog 4 personen waar van de namen niet in het verslag van de ledenvergadering voorkomen
1996: Ton van Dijck, Bert Velthuijsen
1997: Ans van Dijck, Jan de Groot, Ernst Maatman, Evert Rouw, R. Scholten†, Hans Snijder, M. Lulofs-van Beek
1998: John van Asselt †, Jan Bussink, Alice Jonker, Jan Willem Muller, Henri Regterschot, Jan Ronner, Ida Ruchtie
1999: Hélène Bexkens, Simon Ritsema †, Bert Zwijnenberg
2000: Anneke van Kampen, Arjan Oudbier
2001: Ineke Beuker, Ria Bloemendaal, Gert Buitenhuis, Fred van Dorland, Eric Janssen, Hetty Journée, Annemieke Top
2002: Gert Buitenhuis, Bob van Dorland, Tom Draisma, Marjo de Groot, Edwin van de Hazel, Martin Westrik
2003: Ronald Jonker, Jan Kort, Peter Sprenger, Marijke van Vliet, Edith de Vrieze †, Irma Woudenberg
2004: Gerja van Aalst, Ed Bloemheuvel, Esther van Donselaar
2005: Jan van Duuren, Willy Jeroense, Alice Lit, Alice Veeneman
2006: Ben Bauhuis, Marcel Nijman
2007: Albrecht de Jong
2008: Joop Beuker, Mark Engelen, Arjan de Groot, José Steunenberg
2009: Ellen Janssen, Albert Mein, Ina Paalman
2010: Lourens Keers
2011: Jeroen Bijl, Erwin Grotenhuis
2012: Erwin Hekkert
2013: Erwin Achterkamp, Annemarie van Dillen, Elly Hoes, Wim Jonker jr., Marlies Korevaar, Conny Oranje
2014: Anita Hendrikx, Ton Vermeer, Rinnie Wilbers
2015: Ad Barten, Stef Geerlings, Bas v.d. Goor, André Jonker

Sportman- vrouw- team van het Jaar

1981: Sportman Erik Noordijk
1982: Sportman Ronald Woudenberg †
1982: Sportvrouw Inge de Wolf
1983: Sportman Mark Gosens
1983: Sportvrouw Miranda Veenbergen
1984: Sportman Jan Schoemaker
1984: Sportvrouw Hélène Bexkens
1985: Sportman Abe Meininger
1985: Sportvrouw Lia Hoegen
1986: Sportteam Jongens B kampioen van Nederland (open club) en goud op jeugd Olympische spelen in Papendal
1987: Sportman Wim Veefkind
1987: Sportteam Jongens B kampioen van Nederland (open club)
1987: Sportteam Meisjes B kampioen van Nederland (open club)
1988: Sportman Peter Sprenger
1988: Sportvrouw Ans van Dijck
1988: Sportteam Jongens B kampioen van Nederland (open club)
1989: Sportvrouw Yvette Veefkind
1989: Sportman Richard Postma
1989: Sportteam Dames 7
1990: geen verkiezing geweest
1991: Sportvrouw Cristine Strijker
1991: Sportman Jan Berkhof †
1991: Sportteam Organisatie bedrijventoernooi, Dik Zegel †, Harry Koster, Ron de Vries, Bob van Dorland, Bartus de Wilde, Frank van Luyk en Dik van Lohuizen
1992: Sportteam Jongens A kampioen van Nederland (open club)
1993: Verkiezingen afgeschaft wordt volgens bestuur steeds moeilijker

Vrijwilliger van het jaar

2008: dit jaar is voor het eerst aan Saakje de “Saakje Boermans Trofee “ uitgereikt bestaande uit een Wissel trofee en een kleinere versie als blijvende herinnering. Hierdoor zal haar naam voor altijd aan de vereniging verbonden blijven.
2009: Willy Dijkhof
2010: Bart Bosman sr.
2011: Arie Verbeek
2012: Auke Snijder
2013: Anneke Klomp
2014: Elly Hoes
2015: David Bergsma
2016: Carleyn Maatman
2017: Henk Kat