Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Nieuw wedstrijdshirt nodig?

Bestel een pizza voor de Europa Cup pizza avond

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

H10 speelt 2e klasse

Arjan Oudbier
Nr. 2
Jan Bussink
Nr. 4
Marco Krimp
Nr. 5
Hans Smit
Nr. 7
Mark Engelen
Nr. 8
Peter Boekhoudt
Nr. 14
Ben van de Beld
Nr. 15
David Bergsma
Nr. 28
Stefan Colon
Nr. 36
Peter Rouwenhorst
Nr. 65
Ivo Visser
Nr. 87

Begeleiding

Jelle Overvelde
Ctp commissie

Overig

H10 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevobo
2Arjan Oudbier56CFK3K2N
4Jan Bussink54CFK3K7S
5Marco Krimp46CKX3C5C
7Hans Smit43CDQ0P0X
8Mark Engelen60CFK3R0I
14Peter Boekhoudt46CLR0X7D
15Ben van de Beld54CJJ8L7P
28David Bergsma50CFL1Q24
36Stefan Colon30CFK2K6M
65Peter Rouwenhorst48CFK4R8L
87Ivo Visser50CFK2Y8W
Jelle OverveldeCtp commissieCFK4M3Z
H10 AangewezenScheidsrechter voor team
DagHalVeldVanTot
MaandagOsc 120:3022:00

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    vr 24 nov 19:00Hellas HS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    vr 01 dec 21:00VVH HS 6De Sijpel, HARDERWIJK
    vr 08 dec 19:00Jumbo Van Andel-Ormi HS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 16 dec 17:15Libero'99 HS 2't Dok, DRONTEN
    za 13 jan 17:00N.V.C. HS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    vr 19 jan 21:15Volta HS 2Sporthal De Rietlanden, LELYSTAD
    za 27 jan 17:00VZK HS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 03 feb 16:00E.V.V. HS 2't Huiken, ELBURG
    za 10 feb 16:30SDS HS 3Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 10 mrt 17:00Surf HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 17 mrt 15:00Hellas HS 2Feithenhof, NUNSPEET
    za 24 mrt 17:00VVH HS 6Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
    za 07 apr 16:30Jumbo Van Andel-Ormi HS 2Pr. Willem Alexanderhal, EPE
    za 14 apr 17:00Libero'99 HS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN