Scheidsrechters
Aantal wedstrijden
Een scheidsrechter (1 punt) telt mee voor het team waar hij/zij als speler/speelster op de website is ingedeeld. Partners/vrienden, coaches etc. kunnen als `Scheidsrechter voor team` aan een team worden gekoppeld (zij staan ook op de teampagina). Stuur hiervoor een mail naar scheidsrechters@svdynamo.nl.Dames | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Aantal punten | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Heren | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Aantal punten |
Let op, voorkom boete! JA1, MA1 en alle seniorenwedstrijden (m.u.v. H10) mogen alleen gefloten worden door scheidsrechters met de licentie t/m 1e klasse senioren. Zie link hieronder wat je mag fluiten.
Weet je niet wat je mag fluiten, kijk dan hier!
Thuisprogramma, 2 VACANTE wedstrijden
Datum tijd | Nivo team/ scheids (toelichting) | Veld | Dynamo | Gasten | Arbitrage | Opmerking |
---|---|---|---|---|---|---|
vr 22 mrt 19:00 | Prom. kl. | 4 | DS 6 | Voorwaarts DS 2 | 1e Peter van Vliet | |
vr 22 mrt 19:00 | Hfd kl. Jgd | 3 | MB 1 | Salvora MB 1 | Auke Snijder | |
vr 22 mrt 21:00 | 1e kl. | 3 | HS 6 | Set Up (IJsselmuiden) HS 4 | Inge Fokke | |
vr 22 mrt 21:00 | 2e kl. | 4 | HS 9 | Voorwaarts HS 3 | Leo Kamerbeek | |
za 23 mrt 13:30 | 2e div. | 4 | HS 4 | ROOT Twente '05 HS 1 | ||
za 23 mrt 13:30 | 3e div. | 1 | DS 4 | Apollo 8 DS 3 | 1e Peter van Vliet | |
za 23 mrt 13:30 | Hfd kl. Jgd | 3 | JA 1 | EVV Bultman-Hartholt JA 1 | Auke Snijder | |
za 23 mrt 13:30 | Hfd kl. Jgd | 2 | MC 1 | Seesing Flex | Longa`59 MC 1 | Auke Snijder | |
za 23 mrt 16:30 | 2e div. | 1 | DS 3 | Seesing Flex | Longa`59 DS 1 | ||
za 23 mrt 16:30 | 2e kl. | 2 | DS 9 | Voorwaarts DS 5 | Dave Sangers | |
za 23 mrt 16:30 | Top div. | 4 | HS 2 | Departyshop.nl VIVES HS 1 | ||
vr 05 apr 19:00 | 1e kl. | 3 | DS 8 | Spiker DS 2 | Joost Siegelaar | |
vr 05 apr 19:00 | 1e kl. | 4 | HS 7 | EVV Bultman-Hartholt HS 2 | Jo-Ann Boon | |
vr 05 apr 21:00 | 2e kl. | 4 | HS 8 | Spiker HS 1 | Jan de Groot | |
vr 05 apr 21:00 | 3e kl. | 3 | HS 10 | Bruvoc HS 3 | Diederik van Zuidam | |
za 06 apr 13:00 | Hfd kl. Jgd | 1 | JA 1 | Rivo Rijssen JA 1 | Fleur Dubbelhuis | |
za 06 apr 13:00 | 1e kl. Jgd | 2 | MB 2 | Spiker MB 1 | Lynn Lettink | |
za 06 apr 13:00 | 2e kl. Jgd | 4 | MC 4 | Avior MC 3 | Sofie Vellinga | |
za 06 apr 13:00 | 2e kl. Jgd | 3 | MC 5 | Dros-Alterno MC 3 | Celine Sjabbens | |
za 06 apr 15:00 | 2e kl. | 1 | DS 9 | Dros-Alterno DS 8 | Dave Sangers | |
za 06 apr 15:00 | 3e kl. Jgd | 4 | MA 3 | VZK MA 2 | Marianne Gosens | |
za 06 apr 15:00 | Hfd kl. Jgd | 3 | MA 1 | VVH MA 1 | vacant | |
za 06 apr 15:00 | 2e kl. Jgd | 2 | MB 3 | Langhenkel/HEC MB 1 | Suzanne Gosens | |
vr 12 apr 19:00 | 3e div. | 3 | DS 5 | Voorwaarts DS 1 | 1e Peter van Vliet 2e Jan Siesling | |
vr 12 apr 19:00 | Prom. kl. | 4 | DS 6 | HSC DS 1 | ||
vr 12 apr 20:30 | 1e div. | 1 | HS 3 | H. van Dieren Set-Up HS 1 | ||
vr 12 apr 21:00 | 2e kl. | 3 | HS 8 | BSV HS 2 | Jan de Groot | |
vr 12 apr 21:00 | 2e kl. | 4 | HS 9 | Avior HS 6 | Auke Snijder | |
za 13 apr 09:30 | 1e kl. Jgd | 3 | MB 2 | Volta MB 1 | Diederik van Zuidam | |
za 13 apr 09:30 | 1e kl. Jgd | 4 | MC 2 | Salvora MC 1 | Karlijn van Osch | |
za 13 apr 09:30 | 3e kl. Jgd | 1 | MA 3 | VVH MA 3 | vacant | |
za 13 apr 11:30 | 3e div. | 1 | DS 4 | Rivo Rijssen DS 3 | 1e Ben Carolus | |
za 13 apr 11:30 | Prom. kl. | 4 | HS 5 | Voorwaarts HS 1 | vacant | |
za 13 apr 11:30 | Hfd kl. Jgd | 2 | MB 1 | Dros-Alterno MB 1 | Caya van Cooten | |
za 13 apr 11:30 | Hfd kl. Jgd | 3 | MC 1 | VV Forza MC 1 | Maud Messing | |
za 13 apr 13:30 | 2e div. | 1 | DS 3 | Trivos DS 1 | ||
za 13 apr 13:30 | 2e div. | 4 | HS 4 | Trivos HS 1 | ||
za 13 apr 13:30 | 1e kl. | 2 | DS 7 | Voorwaarts DS 3 | Kjeld Nouwen | |
za 13 apr 13:30 | Hfd kl. Jgd | 3 | MA 1 | AETOS MA 1 | Jordi van Andel | |
za 13 apr 16:30 | Top div. | 1 | DS 2 | Krekkers DS 1 | ||
za 13 apr 16:30 | Top div. | 4 | HS 2 | Webton Hengelo HS 1 |