Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Nieuw wedstrijdshirt nodig?

Bestel een pizza voor de Europa Cup pizza avond

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Scheidsrechters

Arbitrage

Aantal wedstrijden tm 31-12-2017

Een official (scheidsrechter = 1 punt, lijnrechter = 0,5 punt) telt mee voor het team waar hij/zij als speler/speelster op de website is ingedeeld. Partners/vrienden, coaches etc. die zelf niet spelen kunnen als `Scheidsrechter voor team` aan een team worden gekoppeld (zij staan ook op de teampagina). Stuur hiervoor een mail naar scheidsrechters@svdynamo.nl.
Dames
D2
D3
D4
D5
D6
D7
D8
D9
D10
D11
Aantal punten
6+
5
5
6+
6+
6+
5
5
4,5
6+
Heren
H2
H3
H4
H5
H6
H7
H8
H9
H10
H11
Aantal punten
6+
6+
6+
5
6+
5
6+
6+
5
6+

Alle wedstrijden

Datum tijdsorteerpictogramNiveauVeldDynamoGastenArbitrageOpmerking
vr 24 nov 19:001e kl.1 DS 6SV Dynamo Apeldoorn DS 5 Dave Sangers tijdstip gewijzigd
vr 24 nov 19:002e kl.3 HS 10Hellas HS 2 Leo Kamerbeek
vr 24 nov 19:00Prom. kl.4 DS 3Blok EVC DS 1 1e Tom van den End
vr 24 nov 21:003e kl.3 HS 11Dio Ugchelen HS 1 Mark Engelen
vr 24 nov 21:003e div.4 HS 3VoCASA HS 3 1e Johan Brom
2e Hein van der Wal
za 25 nov 09:002e kl. Jgd3 MC 7VV Alterno MC 3 Carlijn Radstake
za 25 nov 11:002e kl. Jgd3 MC 8Salvora MC 2 Tim Boekhoudt
za 25 nov 11:002e kl. Jgd4 MC 4Bruvoc MC 1 Sjoerd Dubbelhuis
za 25 nov 11:002e kl. Jgd2 MB 4Vocluma MB 1 Fleur Dubbelhuis
za 25 nov 11:002e kl. Jgd1 MC 6Heeten Sportief MC 1 Mirthe Bouwmeester
za 25 nov 13:002e kl. Jgd1 MA 1VV Alterno MA 2 Janine Wijngaards
za 25 nov 13:001e kl. Jgd4 JA 1VV Alterno JA 2 Amy Sangers
za 25 nov 13:002e kl. Jgd3 MB 5Bruvoc MB 1 Martina Kaper
za 25 nov 15:002e kl.2 HS 8Bruvoc HS 3 Dave Sangers
za 25 nov 15:002e kl.1 HS 9SV Dynamo Apeldoorn HS 7 H3 Aangewezen Let op 1e kl./Top jeugd licentie!
za 25 nov 16:001e div.4 HS 2Nijhuis Technology Sudosa-Desto H1 HS 1 1e Wim van der Veen
2e Marjan Nekkers
Jury Ben van de Vorle
za 25 nov 17:003e kl.2 DS 11Hevo DS 2 Joop Beuker
za 25 nov 17:003e kl.1 DS 10Jumbo Van Andel-Ormi DS 4 Beaudine Carabain
vr 01 dec 19:001e kl.2 HS 6Dio Beemte HS 2 Rob Noort
vr 01 dec 19:001e kl.4 DS 6WSV DS 3 H9 Aangewezen Let op 1e kl./Top jeugd licentie!
vr 01 dec 19:003e kl.3 DS 9SV Dynamo Apeldoorn DS 10 Maruschka ter Voorde
vr 01 dec 21:002e kl.3 DS 7Heeten Sportief DS 1 Domenico Risiglione
vr 01 dec 21:00Prom. kl.1 HS 4O.M.S. HS 1 1e Bert Kemkes
2e Silvano Onnekink
vr 01 dec 21:001e kl.4 HS 5Avior HS 6 H6 Aangewezen Let op 1e kl./Top jeugd licentie!
za 02 dec 13:30Hfd kl. Jgd2 MC 1Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' MC 1 Marit Heupink
za 02 dec 13:301e kl. Jgd3 MB 2Switch'87 MB 1 H7 Aangewezen Let op Spelregeltoets!
za 02 dec 13:30Top kl. Jgd4 JB 1Twente '05 JB 1 Amy Sangers
za 02 dec 13:303e div.1 DS 2WaHo DS 1 1e Bas van Lonkhuijzen
2e Harry Protzman
za 02 dec 16:302e kl.4 HS 7Salvora HS 2 Dave van Asselt
za 02 dec 16:302e kl. Jgd3 MB 6Luttenberg MB 1 Domenico Risiglione
za 02 dec 16:30Top div.1 DS 1VC Sneek DS 2 1e Henk Derksen
2e Frans Jongkoen
Jury Bert Werner
Jannicke Meijer
Jannicke Meijer
vr 08 dec 19:002e kl.2 HS 10Jumbo Van Andel-Ormi HS 2 Dave Sangers
vr 08 dec 19:003e kl.3 DS 11SV Dynamo Apeldoorn DS 9 Joop Beuker
vr 08 dec 19:001e kl.4 DS 5SV Dynamo Apeldoorn DS 6 Derk Jan Konijnenberg
vr 08 dec 19:003e kl.1 DS 10Avior DS 10 Charlotte Sterk
vr 08 dec 21:00Prom. kl.1 DS 4Gemini DS 1 1e Ilse van Beusekom
vr 08 dec 21:003e kl.3 HS 11VV Alterno HS 7 Evelien Koopman
vr 08 dec 21:003e div.4 HS 3VV Alterno HS 2 1e Jeroen van der Linden
za 09 dec 10:452e kl. Jgd2 MC 7Salvora MC 1 Roos van Werven
za 09 dec 10:452e kl. Jgd4 MC 4Avior MC 2 Susan Schut
za 09 dec 10:452e kl. Jgd3 MC 3Avior MC 4 Marije Tuenter
za 09 dec 10:452e kl. Jgd1 MC 6Dio Ugchelen MC 1 Stephanie Lankhorst GEEN juiste licentie => € 50,-!
za 09 dec 12:302e kl. Jgd3 MC 8Hevo MC 1 Sophia Souki
za 09 dec 12:302e kl. Jgd1 MA 1Hevo MA 1 Hilke Tol
za 09 dec 12:302e kl. Jgd2 MB 3Hevo MB 2 Janine Wijngaards
za 09 dec 12:301e kl. Jgd4 JA 1Tornax JA 1 H3 Aangewezen Let op Spelregeltoets!
za 09 dec 14:302e kl. Jgd1 MB 4Avior MB 4 Lisa Woudenberg
za 09 dec 14:302e kl. Jgd2 MB 5Avior MB 5 Sjoerd Dubbelhuis
za 09 dec 16:001e div.4 HS 2VV Alterno HS 1 1e Corien van Tol-Hulscher
2e Patrick Besseling
Jury Arjen de Frel
za 09 dec 16:302e kl.1 HS 8Dash HS 2 Dave Sangers
za 09 dec 16:302e kl.2 HS 9Avior HS 7 Willem-Jan Wiegers
za 09 dec 20:00Eredivisie1HS 1TT Papendal/Arnhem HS 1 1e Henk-Willem Pol
2e Suleyman Yalcin
Jury Wim Rooijakkers
vr 15 dec 19:002e kl.2 HS 7Bruvoc HS 2 Derk Jan Konijnenberg
vr 15 dec 19:00Prom. kl.1 DS 3Voorwaarts DS 2 1e Ilse van Beusekom
vr 15 dec 19:001e kl.4 DS 6Avior DS 3 Peter van Vliet
vr 15 dec 19:003e kl.3 DS 9Avior DS 9 Dave Sangers
vr 15 dec 21:002e kl.3 DS 7Salvora DS 3 Marit Heupink
vr 15 dec 21:00Prom. kl.1 HS 4Pauwervoll HS 1 1e Alexander Pouw
2e Marc de Haan
vr 15 dec 21:001e kl.4 HS 5Avior HS 5 H2 Aangewezen Let op 1e kl./Top jeugd licentie!
za 16 dec 09:302e kl. Jgd2 MC 5Avior MC 3 D10 Aangewezen Let op Spelregeltoets!
za 16 dec 09:30Hfd kl. Jgd1 MC 1Krekkers MC 2 Monique Masselink-van Loon
za 16 dec 11:30Hfd kl. Jgd1 MB 1Rivo Rijssen MB 1 Suzanne Gosens
za 16 dec 11:301e kl. Jgd2 MC 2Avior MC 1 Esmee Roodhuizen
za 16 dec 11:301e kl. Jgd3 JC 1Set Up (IJsselmuiden) JC 1 Fleur Dubbelhuis
za 16 dec 11:30Top kl. Jgd4 JB 1Seesing Personeel Orion JB 1 D2 Aangewezen Let op 1e kl./Top jeugd licentie!
za 16 dec 13:30Hfd kl. Jgd3 JB 2SSS JB 1 H2 Aangewezen Let op Spelregeltoets!
za 16 dec 13:302e kl.2 DS 8Salvora DS 2 Marit Heupink
za 16 dec 13:303e div.1 DS 2Heyendaal DS 1 1e Diny Wouda-Hofstede
2e William Neijenhuis
za 16 dec 13:301e kl.4 HS 6Pauwervoll HS 2 Remco Mulder
za 16 dec 16:301e div.4 HS 2E.V.V. HS 1 1e Marc Brugghe
2e Hein Kers
Jury Ynze van Dam
za 16 dec 16:30Top div.1 DS 1VV Alterno DS 2 1e Herman Titahena
2e Joana Vilela Pinto Da Silva
Jury Bert Werner
Vlagger vacant
Vlagger vacant
za 23 dec 20:00Eredivisie1HS 1SV Land Taurus HS 1