Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond - 13 februari - bestel je pizza!

Zaterdag 19 oktober Dynamo's Bierfest!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 19 oktober Dynamo's Bierfest!

Bestel friet en snacks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beachparty 14-9 aanmelden!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Scheidsrechters

Hieronder staan alle teams en het niveau waarop het teamlid mag fluiten ✅, ✅✅ of ⛔.

✅ je mag 3e en 4e klasse senioren én Jeugd (m.u.v. Topklasse A en B) fluiten.
Minimaal dien je te beschikken over het Spelregelbewijs. Heb je dat niet, dan kun je dat in een paar minuten halen op https://www.volleybalmasterz.nl/

✅✅ je mag ook 1e en 2e klasse senioren en Topklasse Jeugd A en B fluiten.
Hiervoor heb je een V4-licentie nodig. Deze kun je halen door mee te doen aan een Vaardigheidstraining die in het Dynamocafe en de zaal wordt gegeven (duur circa 3,5 uur). Je kunt pas meedoen als je het Spelregelbewijs hebt gehaald.
Wil je 1e/2e klasse senioren fluiten en heb je die licentie nog niet mail dan naar scheidsrechters@svdynamo.nl om deel te nemen aan een curus die we circa 2 keer per jaar organiseren.


⛔ Je mag geen wedstrijden fluiten, tenzij ....
Je mag geen wedstrijden fluiten, tenzij je voordat je gaat fluiten nog het Spelregelbewijs haalt. Dat geldt alleen voor ✅ wedstrijden (zie hierboven).
Fluit je een wedstrijd en heb je niet de benodigde licentie dan ontvang je binnen een paar dagen na de wedstrijd, via de scheidsrechtercoördinator van Dynamo, van de Nevobo een waarschuwing die uiteindelijk kan leiden tot een persoonlijke boete van minimaal € 50,- (voor de 1e keer).


Voorkom definitieve boete 
Tot op heden biedt de Nevobo de mogelijkheid om onder de boete uit te komen door alsnog binnen 4 weken het Spelregelbewijs te halen. Dit geldt als je een ✅ wedstrijd hebt gefloten.

Floot je 'per ongeluk' een ✅✅ wedstrijd dan heb je ook een aantal weken de tijd om deel te nemen aan een Vaardigheidstraining om de definitieve boete te voorkomen. Echter wij verzorgen die training maar twee keer per jaar en als de eerstvolgende vaardigheidstraining buiten die periode valt zul je zelf op zoek moeten naar een vereniging die de Vaardigheidstraining organiseert.

 

TeamNaamMax. niveauSymbol
D1Bruin Noa de3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D1Cooten Caya van3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D1Dommerholt Lieke
D1Haar Kelly van de3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D1Harmsen Nikky ten
D1Heck Yolenthe van1e kl✅✅ alle nivo's
D1Heijden Heleen Van der3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D1Hesselink Heleen
D1Leukenhaus Lotte 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D1Rouw Melissa 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D1Samsom Lisanne
D1Schut Susan 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D1Sonneveld Lianne 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D1Wassen Joyce 1e kl✅✅ alle nivo's
D2Baltus Nicky 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D2Berg Eva van den3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D2Beugelsdijk Michael 1e kl✅✅ alle nivo's
D2Boer Noortje de
D2Broekhuis Luna 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D2Janssen Loreen 1e kl✅✅ alle nivo's
D2Kat Lisanne 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D2Kemp Lisette van de3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D2Klaasen Annemarieke 1e kl✅✅ alle nivo's
D2Lukassen Maura 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D2Schakel Krista 1e kl✅✅ alle nivo's
D2Schaufeli Alyssia
D2Tol Marlous 1e kl✅✅ alle nivo's
D3Bruin Ilse de1e kl✅✅ alle nivo's
D3Fokke Inge 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D3Gemund Suzanne van3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D3Gisteren Sara van
D3Hogenhout Kirsten 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D3Jong Fleur de1e kl✅✅ alle nivo's
D3Kalksma Lieke 1e kl✅✅ alle nivo's
D3Lettink Britt
D3Messing Maud 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D3Schoep Romy 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D4Boon Jo-Ann
D4Dijkgraaf Annemieke 1e kl✅✅ alle nivo's
D4Gosens Suzanne 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D4Kat Julia 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D4Koning Marit 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D4Krosse Daphne de3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D4Lambalgen Mariel van3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D4Lit Caroline 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D4Souki Sophia 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D4Stuijvenberg Jessica 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D5Espenhahn Saskia 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D5Evertse Michelle 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D5Heupink Marit 1e kl✅✅ alle nivo's
D5Huisman Narena 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D5Kat Marleen 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D5Maatman Carleyn 1e kl✅✅ alle nivo's
D5Pronk Marije 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D5Sangers Amy 1e kl✅✅ alle nivo's
D6Bouwmeester Mirthe 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D6Brinkman Sanne 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D6Dronkers Yvonne 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D6Dubbelhuis Fleur 1e kl✅✅ alle nivo's
D6Hamer An den3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D6Hogenhout Floor 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D6Jonker Cleo 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D6Laar Eline van3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D6Radstake Carlijn 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D6Scheper Norah 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D7Beusekom Ilse van1e kl✅✅ alle nivo's
D7Gosens Marianne 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D7Heite Rosan 1e kl✅✅ alle nivo's
D7Heupink Anouk 1e kl✅✅ alle nivo's
D7Koning Silke
D7Lambalgen Birgit van3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D7Medet Hanife
D7Meijer Malouke 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D7Rouw Nienke
D7Sharry Jusette
D7Siesling Stephanie 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D7Voorde Maruschka ter3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D8Beuker Ineke 1e kl✅✅ alle nivo's
D8Beuker Joop 1e kl✅✅ alle nivo's
D8Dijk Tineke van
D8Hamer Ria den3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D8Horsman Rieke 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D8Jacobsen Marleen
D8Jeroense Willy
D8Jongeneel Gerdien
D8Lit Alice
D8Paalman Ina
D8Tol Hilke 1e kl✅✅ alle nivo's
D8Verstraten Marjolein 1e kl✅✅ alle nivo's
D8Weijer Gerreke de1e kl✅✅ alle nivo's
D8Woudenberg Irma
D9Balvert Manon den
D9Bronswijk Jasmijn van1e kl✅✅ alle nivo's
D9Chrispijn Chris 1e kl✅✅ alle nivo's
D9Degen Marjolijn
D9Denekamp Anja 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D9Doornberg Menzo 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D9Ee Eline van3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D9Knaapen Hilda 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D9Reijlink Maaike
D9Sonneveld Carolien
D9Uenk Rosanne
D9Vries Carina de3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
D9Woudenberg Lisa 1e kl✅✅ alle nivo's
H1Berkhout Joris 1e kl✅✅ alle nivo's
H1Blom Wessel
H1Cook Seain
H1Klok Jeffry
H1Kruiswijk Mats
H1Langevoort Bram 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H1Manenschijn Nico
H1Rauwerdink Jeroen
H1Solkema Rik van
H1Tijhuis Sjors 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H1Verschuren Renzo
H1Weijer Freek de1e kl✅✅ alle nivo's
H1Zeist Maikel van3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H10Bosman Bart 1e kl✅✅ alle nivo's
H10Kwakernaak Hermen
H10Luyk Marcel van1e kl✅✅ alle nivo's
H10Nouwen Kjeld 1e kl✅✅ alle nivo's
H10Rouw Gerwin 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H10Schaufeli Fred
H10Snijder Jasper
H10Tiel Groenestege Dré 1e kl✅✅ alle nivo's
H10Tiel Groenestege Jeroen
H10Vries Peter de1e kl✅✅ alle nivo's
H10Westra John
H11Beld Ben van de1e kl✅✅ alle nivo's
H11Bergsma David 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H11Boekhoudt Peter 1e kl✅✅ alle nivo's
H11Bussink Jan
H11Engelen Mark 1e kl✅✅ alle nivo's
H11Krimp Marco
H11Oudbier Arjan 1e kl✅✅ alle nivo's
H11Rouwenhorst Peter 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H11Smit Hans
H11Visser Ivo 1e kl✅✅ alle nivo's
H11Weber Erik
H12Berg Martijn van den3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H12Brenk Ronald van
H12Doornekamp Chris
H12Kamerbeek Leo 1e kl✅✅ alle nivo's
H12Klaasen Ernst
H12Kooiman Arie 1e kl✅✅ alle nivo's
H12Ploeg Jan
H12Risiglione Domenico 1e kl✅✅ alle nivo's
H12Sonneveld Edwin 1e kl✅✅ alle nivo's
H12Werven Patrick van3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H2Apeldoorn Jeffrey van
H2Cooten Mike van
H2Dogan Ali
H2Hogeveen Lars 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H2Hollander Sander den
H2Hoogendoorn Nathan 1e kl✅✅ alle nivo's
H2Langevoort Peter
H2Langevoort Wilco 1e kl✅✅ alle nivo's
H2Plijter Thomas
H2Veen Hugo van3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H2Vries Ruben de1e kl✅✅ alle nivo's
H2Wagendorp Rik
H2Weerd Robin van
H3Berg Brayan van den
H3Bosma Jelle 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H3Broer Jelte 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H3Bussink Robin 1e kl✅✅ alle nivo's
H3Hogenhout Lennaert 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H3Jacobsen Tim 1e kl✅✅ alle nivo's
H3Loopik Hidde 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H3Lukic Nikola
H3Peters Twan 1e kl✅✅ alle nivo's
H3Pijl Ilja van der
H4Aalders Rik 1e kl✅✅ alle nivo's
H4Aalders Sjoerd 1e kl✅✅ alle nivo's
H4Buiter Raymond 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H4Dorsten Michiel van
H4Helsloot Valentin 1e kl✅✅ alle nivo's
H4Huisink Erik 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H4Janssen Richard
H4Kleef Sven van
H4Meeboer Sander 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H4Mensink Délano 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H4Overvelde Jelle 1e kl✅✅ alle nivo's
H4Zeist Christian van
H5Achterkamp Erwin 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H5Amersfoort Erwin van3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H5Bosma Wiebe 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H5Broekhuis Hans 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H5Hekkert Erwin 1e kl✅✅ alle nivo's
H5Mein Albert 1e kl✅✅ alle nivo's
H5Meulen Willem van der
H5Nijman Marcel 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H5Zuidam Sander Van
H5Zwan Jan van der3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H6Boon Lorenzo 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H6Keijman Lukas
H6Laar Bjarne van3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H6Pakkert Bas 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H6Rijen Koen van
H6Sangers Dave 1e kl✅✅ alle nivo's
H6Tol Thijn van der3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H7Brouwer Maikel 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H7Buter Jeroen
H7Elzinga Eric
H7Engeland Erik van
H7Groot Maarten de
H7Neuteboom Spijker Mark 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H7Neuteboom Spijker Rob
H7Snijder Auke 1e kl✅✅ alle nivo's
H7Verbeek Arie 1e kl✅✅ alle nivo's
H7Wiegers Willem-Jan 1e kl✅✅ alle nivo's
H7Zalewski Piotr
H7Zweering Daniel
H8Dijkhof Marco
H8Dijkhof Sander
H8Heijink Tom 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H8Linden Tim van der
H8Minnen Jelle
H8Pieters Nick
H8Schaaf Renee van der1e kl✅✅ alle nivo's
H8Suijdam Jan Erik van3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H8Tongeren Marc van3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H8Vliet Peter van1e kl✅✅ alle nivo's
H8Vliet Robert van3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H8Wanders Jonathan 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H9Duuren Jan van
H9Engeland Thomas van
H9Groot Jan de1e kl✅✅ alle nivo's
H9Groot Kor de
H9Konijnenberg Derk Jan 1e kl✅✅ alle nivo's
H9Rouw Cedric
H9Ruig Rens de3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H9Siegelaar Joost 1e kl✅✅ alle nivo's
H9Smit Gijs 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
H9Smit Klaas
JA1Boekhoudt Tim 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
JA1Brenk Wesley van
JA1Fränzel Ruud
JA1Hoogland Jip
JA1Jongsma Benne
JA1Jongsma Marijn
JA1Lohuizen Max van
JA1Marseille Antoine
JA1Norvark Christian S
JA1Otten Bram van
JA1Spelbos Luuk
JA1Tanis Julian
JB1Dubbelhuis Niels
JB1Enklaar Kasper
JB1Houten Jens Van
JB1Krimp Stijn 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
JB1Sterling Dylan
JB1Strikwerda Wietze
JB1Tongeren Joshua van
JC1Eland Leendert
JC1Horstink Aiden
JC1Kerkdijk Raoul
JC1Laar Jordi van
JC1Linden Jarno van der3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
JC1Post Matthijs 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
JC1Westfa Miles
JC1Zuidam Diederik van3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
JC2Arnoldussen Enzo
JC2Boer Nils
JC2Hove Daniel ten
JC2Mensink Timo
JC2Mulder Iwan
JC2Mulder Pauwel
JC2Naarden Tim van
JC2Noort Bram
JC2Tiemens Lukas
JC2Wolbrink Jarno
MA1Delden Vera van3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
MA1Eland Jeline
MA1Enk Sam van den
MA1Fama Joelle
MA1Klaasen Nienke 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
MA1Kleef Caminthe van
MA1Lacroix Kim
MA1Tiemens Ilse
MA1Werven Fleur van
MA1Weverink Marit
MA2Beersma Silke
MA2Haverkamp Quinty
MA2Hendriks Kim
MA2Hoekstra Niké
MA2Klaasen Rozemarijn
MA2Kruyf Silke de
MA2Ravenshorst Veerle
MA2Rouwenhorst Sil
MA2Vink Laurianne
MA2Wentzel Lizette
MA3Fama Esmée 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
MA3Frens Kaylee de3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
MA3Koedijk Iris 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
MA3Reeden Zara van3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
MA3Sanjovo Helena
MA3Schippers Melany
MA3Tuenter Marije 1e kl✅✅ alle nivo's
MA3Vos Mila de
MA3Wolbrink Ilse
MB1Egten Marit van
MB1Gomis Jade
MB1Hoge Bavel Minke
MB1Lettink Marit
MB1Meering Aysha 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
MB1Post Renske 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
MB1Rogier Else 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
MB1Streep Roos
MB1Verweij Bo 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
MB1Wissels Jildou
MB2Cheizoo Carmen
MB2Denekamp Gwen
MB2Drost Sarah
MB2Heemsbergen Lois
MB2Hensbergen Dewi
MB2Hove Annika ten3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
MB2Kok Verike 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
MB2Kooi Britt van de
MB2Sahin Eliz
MB2Werven Roos van3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
MB3Beek Milou van
MB3Brons Anne-Roos
MB3Dijkhof Savannah
MB3Haan Judith de
MB3Jacobse Marit
MB3Schwarz Danique
MB3Sesay Hallimatu
MB3Spelbos Eva
MB3Ufkes Linda
MB3Werven Véronique van
MB3Willemsen Eline
MB4Dijkhof Jessica
MB4Franken Merle 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
MB4Hoekman Shelby
MB4Ketting Marith
MB4Kranenbarg Emma
MB4Maanen Demi van
MB4Seijkens Lieve
MB4Wissink Amber
MB5Borgers Julia
MB5Eendenburg Suzanne van
MB5Engelman Mayrin
MB5Middelburg Kirsten
MB5Pluim Marije
MB5Raadschelders Merith
MB5Schut Lisa
MB5Wal Nanet van der
MB5Wolters Quinty 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
MC1Derickx Jada
MC1Janssen Lissy
MC1Jongeneel Anna
MC1Lettink Lynn
MC1Masselink Madelon
MC1Radstake Esmee
MC1Rietveld Esmay
MC1Sombroek Mila
MC1Sonneveld Fleur
MC2Berends Lois
MC2Bouwmeester Mila
MC2Brouwer Jodie
MC2Brown Jazmin
MC2Donderwinkel Ella
MC2Haar Emmy ter
MC2Horstink Amy
MC2Nascimento Brinkman Isadora do
MC2Tiberius Eva 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
MC2Vellinga Sofie
MC3Brink Lotte van den
MC3Dijkhof Dhélany
MC3Dikkeboom Jocelyn
MC3Firoozi Nazia
MC3Heimgartner Elisa
MC3Huidink Lieke
MC3Lohuizen Maud van1e kl✅✅ alle nivo's
MC3Ouden Kim den
MC3Vos Ysis de
MC4Anvelink Sterre
MC4Hoppe Ann
MC4Janssen Valérie
MC4Kok Leanne
MC4Looys Anneroos
MC4Schluter Nerissa
MC4Smits Joëlle
MC4Veldhuizen Marit van
MC4Wolhoff Sophie-Noelle
MC5Kleuver Mahre de
MC5Koedijk Renske
MC5Mensing Maud 3e kl✅ jeugd (muv JA1, JB1 en MA1), D8 en D9
MC5Ruiter Anouk de
MC5Schauw Michelle
MC5Smit Anouk
MC5Telgen Meike
MC5Vliet Sofie van
MC5Waardhuizen Jade Van
MC6Berends Merel
MC6Bocu Aslı
MC6Bronsvoort Romee
MC6Gerritsen Mara
MC6Jager Asya de
MC6Plugge Elisa
MC6Sahertian Rubina
MC6Sterling Amy
MC6Vemden Luna van