Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 19 oktober Dynamo's Bierfest!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 19 oktober Dynamo's Bierfest!

Bestel friet en snacks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beachparty 14-9 aanmelden!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Scheidsrechters

Hieronder staan alle teams en het niveau waarop het teamlid mag fluiten ✅, ✅✅ of ⛔.

✅ je mag 3e en 4e klasse senioren én Jeugd (m.u.v. Topklasse A en B) fluiten.
Minimaal dien je te beschikken over het Spelregelbewijs. Heb je dat niet, dan kun je dat in een paar minuten halen op https://www.volleybalmasterz.nl/

✅✅ je mag ook 1e en 2e klasse senioren en Topklasse Jeugd A en B fluiten.
Hiervoor heb je een V4-licentie nodig. Deze kun je halen door mee te doen aan een Vaardigheidstraining die in het Dynamocafe en de zaal wordt gegeven (duur circa 3,5 uur). Je kunt pas meedoen als je het Spelregelbewijs hebt gehaald.
Wil je 1e/2e klasse senioren fluiten en heb je die licentie nog niet mail dan naar scheidsrechters@svdynamo.nl om deel te nemen aan een curus die we circa 2 keer per jaar organiseren.


⛔ Je mag geen wedstrijden fluiten, tenzij ....
Je mag geen wedstrijden fluiten, tenzij je voordat je gaat fluiten nog het Spelregelbewijs haalt. Dat geldt alleen voor ✅ wedstrijden (zie hierboven).
Fluit je een wedstrijd en heb je niet de benodigde licentie dan ontvang je binnen een paar dagen na de wedstrijd, via de scheidsrechtercoördinator van Dynamo, van de Nevobo een waarschuwing die uiteindelijk kan leiden tot een persoonlijke boete van minimaal € 50,- (voor de 1e keer).


Voorkom definitieve boete 
Tot op heden biedt de Nevobo de mogelijkheid om onder de boete uit te komen door alsnog binnen 4 weken het Spelregelbewijs te halen. Dit geldt als je een ✅ wedstrijd hebt gefloten.

Floot je 'per ongeluk' een ✅✅ wedstrijd dan heb je ook een aantal weken de tijd om deel te nemen aan een Vaardigheidstraining om de definitieve boete te voorkomen. Echter wij verzorgen die training maar twee keer per jaar en als de eerstvolgende vaardigheidstraining buiten die periode valt zul je zelf op zoek moeten naar een vereniging die de Vaardigheidstraining organiseert.

 

TeamNaamMax. niveauSymbol
D1Bruin Noa de3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D1Cooten Caya van3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D1Dommerholt Lieke
D1Haar Kelly van de3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D1Harmsen Nikky ten
D1Heck Yolenthe van1e kl✅✅ alle nivo's
D1Heijden Heleen Van der3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D1Leukenhaus Lotte 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D1Rouw Melissa 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D1Samsom Lisanne
D1Schut Susan 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D1Sonneveld Lianne 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D1Wassen Joyce 1e kl✅✅ alle nivo's
D2Baltus Nicky 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D2Berg Eva van den3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D2Boer Noortje de
D2Broekhuis Luna 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D2Janssen Loreen 1e kl✅✅ alle nivo's
D2Kat Lisanne 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D2Kemp Lisette van de3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D2Klaasen Annemarieke 1e kl✅✅ alle nivo's
D2Lukassen Maura 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D2Schakel Krista 1e kl✅✅ alle nivo's
D2Schaufeli Alyssia
D2Tol Marlous 1e kl✅✅ alle nivo's
D3Bruin Ilse de3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D3Fokke Inge 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D3Gemund Suzanne van3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D3Gisteren Sara van
D3Hogenhout Kirsten 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D3Jong Fleur de1e kl✅✅ alle nivo's
D3Kalksma Lieke 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D3Lettink Britt
D3Messing Maud 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D3Schoep Romy 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D4Boon Jo-Ann
D4Dijkgraaf Annemieke 1e kl✅✅ alle nivo's
D4Gosens Suzanne 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D4Kat Julia 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D4Koning Marit 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D4Krosse Daphne de3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D4Lambalgen Mariel van3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D4Lit Caroline 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D4Pronk Marije 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D4Souki Sophia 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D4Stuijvenberg Jessica 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D5Espenhahn Saskia 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D5Evertse Michelle 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D5Heupink Marit 1e kl✅✅ alle nivo's
D5Huisman Narena 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D5Kat Marleen 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D5Maatman Carleyn 1e kl✅✅ alle nivo's
D5Sangers Amy 1e kl✅✅ alle nivo's
D6Bouwmeester Mirthe 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D6Brinkman Sanne 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D6Dronkers Yvonne 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D6Dubbelhuis Fleur 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D6Hamer An den3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D6Hogenhout Floor 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D6Jonker Cleo 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D6Laar Eline van3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D6Radstake Carlijn 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D6Scheper Norah 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D7Beusekom Ilse van1e kl✅✅ alle nivo's
D7Gosens Marianne 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D7Heite Rosan 1e kl✅✅ alle nivo's
D7Heupink Anouk 1e kl✅✅ alle nivo's
D7Koning Silke
D7Lambalgen Birgit van3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D7Medet Hanife
D7Meijer Malouke 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D7Rouw Nienke
D7Sharry Jusette
D7Siesling Stephanie 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D7Voorde Maruschka ter3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D8Beuker Ineke 1e kl✅✅ alle nivo's
D8Beuker Joop 1e kl✅✅ alle nivo's
D8Dijk Tineke van
D8Hamer Ria den3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D8Horsman Rieke 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D8Jacobsen Marleen
D8Jeroense Willy
D8Jongeneel Gerdien
D8Lit Alice
D8Paalman Ina
D8Tol Hilke 1e kl✅✅ alle nivo's
D8Verstraten Marjolein 1e kl✅✅ alle nivo's
D8Weijer Gerreke de1e kl✅✅ alle nivo's
D8Woudenberg Irma
D9Balvert Manon den
D9Bronswijk Jasmijn van1e kl✅✅ alle nivo's
D9Degen Marjolijn
D9Denekamp Anja 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D9Doornberg Menzo 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D9Ee Eline van3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D9Knaapen Hilda 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D9Reijlink Maaike
D9Sonneveld Carolien
D9Uenk Rosanne
D9Vries Carina de3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
D9Woudenberg Lisa 1e kl✅✅ alle nivo's
H1Berkhout Joris 1e kl✅✅ alle nivo's
H1Blom Wessel
H1Cook Seain
H1Klok Jeffry
H1Kruiswijk Mats
H1Langevoort Bram 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H1Manenschijn Nico
H1Rauwerdink Jeroen
H1Solkema Rik van
H1Tijhuis Sjors 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H1Verschuren Renzo
H1Weijer Freek de1e kl✅✅ alle nivo's
H1Zeist Maikel van3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H2Apeldoorn Jeffrey van
H2Cooten Mike van
H2Dogan Ali
H2Hogeveen Lars 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H2Hollander Sander den
H2Hoogendoorn Nathan 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H2Langevoort Peter
H2Langevoort Wilco 1e kl✅✅ alle nivo's
H2Plijter Thomas
H2Veen Hugo van3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H2Vries Ruben de1e kl✅✅ alle nivo's
H2Wagendorp Rik
H2Weerd Robin van
H3Berg Brayan van den
H3Bosma Jelle 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H3Broer Jelte 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H3Bussink Robin 1e kl✅✅ alle nivo's
H3Hogenhout Lennaert 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H3Jacobsen Tim 1e kl✅✅ alle nivo's
H3Loopik Hidde 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H3Peters Twan 1e kl✅✅ alle nivo's
H3Pijl Ilja van der
H4Aalders Rik 1e kl✅✅ alle nivo's
H4Aalders Sjoerd 1e kl✅✅ alle nivo's
H4Buiter Raymond 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H4Dorsten Michiel van
H4Helsloot Valentin 1e kl✅✅ alle nivo's
H4Huisink Erik 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H4Janssen Richard
H4Kleef Sven van
H4Meeboer Sander 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H4Mensink Délano 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H4Overvelde Jelle 1e kl✅✅ alle nivo's
H4Zeist Christian van
H5Achterkamp Erwin 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H5Amersfoort Erwin van3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H5Bosma Wiebe 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H5Broekhuis Hans 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H5Hekkert Erwin 1e kl✅✅ alle nivo's
H5Mein Albert 1e kl✅✅ alle nivo's
H5Meulen Willem van der
H5Nijman Marcel 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H5Zuidam Sander Van
H5Zwan Jan van der3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H6Boon Lorenzo 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H6Keijman Lukas
H6Laar Bjarne van
H6Lukic Nikola
H6Pakkert Bas 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H6Rijen Koen van
H6Sangers Dave 1e kl✅✅ alle nivo's
H6Tol Thijn van der3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H7Brouwer Maikel 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H7Buter Jeroen
H7Elzinga Eric
H7Engeland Erik van
H7Groot Maarten de
H7Neuteboom Spijker Mark 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H7Neuteboom Spijker Rob
H7Snijder Auke 1e kl✅✅ alle nivo's
H7Verbeek Arie 1e kl✅✅ alle nivo's
H7Wiegers Willem-Jan 1e kl✅✅ alle nivo's
H7Zalewski Piotr
H7Zweering Daniel
H8Dijkhof Marco
H8Dijkhof Sander
H8Heijink Tom 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H8Linden Tim van der
H8Minnen Jelle
H8Pieters Nick
H8Schaaf Renee van der1e kl✅✅ alle nivo's
H8Suijdam Jan Erik van3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H8Tongeren Marc van3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H8Vliet Peter van1e kl✅✅ alle nivo's
H8Vliet Robert van3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H8Wanders Jonathan 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H9Duuren Jan van
H9Engeland Thomas van
H9Groot Jan de1e kl✅✅ alle nivo's
H9Groot Kor de
H9Konijnenberg Derk Jan 1e kl✅✅ alle nivo's
H9Rouw Cedric
H9Ruig Rens de3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H9Siegelaar Joost 1e kl✅✅ alle nivo's
H9Smit Gijs 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H9Smit Klaas
H10Bosman Bart 1e kl✅✅ alle nivo's
H10Kwakernaak Hermen
H10Luyk Marcel van3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H10Nouwen Kjeld
H10Rouw Gerwin 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H10Schaufeli Fred
H10Snijder Jasper
H10Tiel Groenestege Dré 1e kl✅✅ alle nivo's
H10Tiel Groenestege Jeroen
H10Vries Peter de1e kl✅✅ alle nivo's
H10Westra John
H11Beld Ben van de1e kl✅✅ alle nivo's
H11Bergsma David 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H11Boekhoudt Peter 1e kl✅✅ alle nivo's
H11Bussink Jan
H11Engelen Mark 1e kl✅✅ alle nivo's
H11Krimp Marco
H11Oudbier Arjan 1e kl✅✅ alle nivo's
H11Rouwenhorst Peter 3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H11Scholten Tim 1e kl✅✅ alle nivo's
H11Smit Hans
H11Visser Ivo 1e kl✅✅ alle nivo's
H11Weber Erik
H12Berg Martijn van den3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9
H12Brenk Ronald van
H12Doornekamp Chris
H12Kamerbeek Leo 1e kl✅✅ alle nivo's
H12Klaasen Ernst
H12Kooiman Arie 1e kl✅✅ alle nivo's
H12Risiglione Domenico 1e kl✅✅ alle nivo's
H12Sonneveld Edwin 1e kl✅✅ alle nivo's
H12Werven Patrick van3e kl✅ jeugd (muv JA1 en JB1), D8 en D9