Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

Geef je op voor Court crew H1/D1

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Scheidsrechters

Hieronder staan alle teams en het niveau waarop het teamlid mag fluiten ✅, ✅✅ of ⛔.

✅ je mag 3e en 4e klasse senioren én Jeugd (m.u.v. Topklasse A en B) fluiten.
Minimaal dien je te beschikken over het Spelregelbewijs. Heb je dat niet, dan kun je, na het behalen van een aantal levels, de toets maken en het Spelregelbewijs halen op https://www.volleybalmasterz.nl/ Om het Spelregelbewijs te kunnen maken heb je een Nevobo account nodig. Als gevraagd wordt naar de verenigingscode is dat CKL8S62 en je Nevobo relatienummer kun je vinden op de teampagina op de site.

✅✅ je mag ook 1e en 2e klasse senioren en Topklasse Jeugd A en B fluiten.
Hiervoor heb je een V4-licentie nodig. Deze kun je halen door mee te doen aan een Vaardigheidstraining die in het Dynamocafe en de zaal wordt gegeven. Je kunt pas meedoen als je het Spelregelbewijs hebt gehaald.
Wil je 1e/2e klasse senioren fluiten en heb je die licentie nog niet mail dan naar scheidsrechters@svdynamo.nl om deel te nemen aan een curus die we circa 2 keer per jaar organiseren.


⛔ Je mag geen wedstrijden fluiten, tenzij ....
Je mag geen wedstrijden fluiten, tenzij je voordat je gaat fluiten nog het Spelregelbewijs haalt. Dat geldt alleen voor ✅ wedstrijden (zie hierboven).
Fluit je een wedstrijd en heb je niet de benodigde licentie dan ontvang je binnen een paar dagen na de wedstrijd, via de scheidsrechtercoördinator van Dynamo, van de Nevobo een persoonlijke boete van minimaal € 50,- (voor de 1e keer).

 



Licentie per teamlid

TeamNaamMax. niveauSymbol
D 1Bruinsma Lotte 1e kl✅✅ alle nivo's
D 1Cheesright Elliot
D 1Gerritsen Suus 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 1Kleine Schaars Fleur 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 1Knip Kirsten
D 1Knol Sarah
D 1Konink Mila 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 1Kooi Britt van de3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 1Koops Janne 1e kl✅✅ alle nivo's
D 1Mourits Dagmar
D 1Radstake Carlijn 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 1Sinnema Marscha 1e kl✅✅ alle nivo's
D 1Strikwerda Luna 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 1Wismans Benthe 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 1Zijl Anna
D 1Zijlstra Ruth
D 2Boer Merel de
D 2Cooten Caya van3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 2Gomis Jade 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 2Jong Fleur de1e kl✅✅ alle nivo's
D 2Jongeneel Anna 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 2Kalksma Lieke 1e kl✅✅ alle nivo's
D 2Krosse Lisanne de3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 2Lambert Danique 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 2Liesting Emma
D 2Maar Kyara De
D 2Meering Aysha 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 2Wissels Jildou
D 3Bolder Femke 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 3Brinkman Sanne 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 3Jonker Cleo 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 3Lettink Britt 1e kl✅✅ alle nivo's
D 3Lettink Lynn 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 3Mulder Julia 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 3Osch Karlijn van 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 3Post Renske 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 3Witjes Esmee 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 3Wolbrink Ilse 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 4Bon Wendy 1e kl✅✅ alle nivo's
D 4Bouwmeester Tessa 1e kl✅✅ alle nivo's
D 4Bruin Ilse de1e kl✅✅ alle nivo's
D 4Dubbelhuis Fleur 1e kl✅✅ alle nivo's
D 4Janssen Loreen 1e kl✅✅ alle nivo's
D 4Kat Lisanne 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 4Koning Marit 1e kl✅✅ alle nivo's
D 4Lambalgen Mariel van3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 4Messing Maud 1e kl✅✅ alle nivo's
D 4Schaufeli Alyssia
D 4Schoep Romy 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 4Souki Sophia 1e kl✅✅ alle nivo's
D 4Tol Marlous 1e kl✅✅ alle nivo's
D 5Anvelink Sterre 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 5Dupain Mette 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 5Haar Lya van der3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 5Horstink Amy
D 5Linden Minoek van der
D 5Looys Anneroos 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 5Nascimento Brinkman Isadora do
D 5Sombroek Mila 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 5Verweij Maud 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 5Weetink Annemijn 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 5Winklaar Tarah
D 6Boon Jo-Ann
D 6Bussink Karlijn 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 6Evertse Michelle 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 6Fokke Inge 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 6Huisman Narena 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 6Kalksma Anouk 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 6Koning Carlijn
D 6Konink Senna
D 6Laar Eline van3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 6Lit Caroline 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 6Maatman Carleyn 1e kl✅✅ alle nivo's
D 6Timmer Yana 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 7Berends Lois
D 7Bocu Aslı
D 7Bocu Sarin
D 7Bouwmeester Mila 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 7Brouwer Jodie
D 7Haar Emmy ter
D 7Janssen Lissy
D 7Rietveld Esmay
D 7Smits Joëlle
D 7Sonneveld Fleur 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 7Tiberius Eva 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 7Vellinga Sofie
D 8Beusekom Ilse vanRegio actief✅✅ 👏👏 alle nivo's + >= prom. kl. (actief)
D 8Gerritsen Iris 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 8Gosens Marianne 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 8Gosens Suzanne 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 8Heupink Anouk 1e kl✅✅ alle nivo's
D 8Heupink Marit Regio inactief✅✅ 👏 alle nivo's + >= prom. kl. (niet actief)
D 8Koning Silke
D 8Meijer Malouke 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 8Rouw Nienke
D 8Tiemens Ilse 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 8Voorde Maruschka ter3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 9Egten Marit van3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 9Franken Merle 1e kl✅✅ alle nivo's
D 9Frens Kaylee de1e kl✅✅ alle nivo's
D 9Gerritsen Marit 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 9Hazel Mandy van den1e kl✅✅ alle nivo's
D 9Heemsbergen Lois 1e kl✅✅ alle nivo's
D 9Hendriks Kim 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 9Jacobse Marit 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 9Panhuis Iris 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 9Sjabbens Celine 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D 9Veldhuizen Marit van3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
D10Donderwinkel Ella
D10Jager Asya de
D10Jansen Carlijn
D10Kleuver Mahre de
D10Koot Anna
D10Prins Lisa
D10Smit Anouk
D10Vliet Sofie van
D10Wal Nanet van der
H 1Berkhout Joris 1e kl✅✅ alle nivo's
H 1Hofman Ricardo 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H 1Lipke Niels 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H 1Ruijter Stijn de3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H 1Tijhuis Sjors 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H 1Weijer Freek de1e kl✅✅ alle nivo's
H 1Zeist Maikel van3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H 2Andel Jordi van3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H 2Broer Jelte 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H 2Hoogendoorn Nathan 1e kl✅✅ alle nivo's
H 2Houten Jens Van
H 2Laar Jordi van
H 2Lammertink Micha
H 2Loopik Hidde 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H 2Plijter Thomas
H 2Schunselaar Thijs 1e kl✅✅ alle nivo's
H 2Tarel Sten van
H 2Wilken Jarno 1e kl✅✅ alle nivo's
H 2Zijl Bram 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H 3Aalders Lars 1e kl✅✅ alle nivo's
H 3Aalders Rik 1e kl✅✅ alle nivo's
H 3Aalders Sjoerd 1e kl✅✅ alle nivo's
H 3Berg Brayan van den1e kl✅✅ alle nivo's
H 3Cooten Mike van
H 3Hollander Sander den
H 3Langevoort Bram 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H 3Langevoort Jelle 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H 3Langevoort Peter 1e kl✅✅ alle nivo's
H 3Overvelde Jelle 1e kl✅✅ alle nivo's
H 3Vries Ruben de1e kl✅✅ alle nivo's
H 3Willems Pim 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H 4Blaas Lucas
H 4Bussink Robin 1e kl✅✅ alle nivo's
H 4Dijk Merijn van3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H 4Enklaar Kasper 1e kl✅✅ alle nivo's
H 4Jacobsen Tim 1e kl✅✅ alle nivo's
H 4Kleef Sven van
H 4Nadi Amin
H 4Pit Simeon
H 4Strikwerda Taeke 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H 4Zuidam Diederik van1e kl✅✅ alle nivo's
H 4Zuidam Sander Van
H 4Zuijlen Sven van3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H 5Eland Leendert
H 5Horstink Aiden
H 5Krimp Beau
H 5Krimp Stijn 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H 5Mulderij Tim 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H 5Post Matthijs 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H 5Roi Jonas La
H 5Westfa Miles
H 5Wouda Jeroen
H 6Bosma Wiebe 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H 6Broekhuis Hans 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H 6Brouwer Maikel 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H 6Buter Jeroen
H 6Groot Maarten de
H 6Neuteboom Spijker Mark 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H 6Neuteboom Spijker Rob
H 6Nijman Marcel 1e kl✅✅ alle nivo's
H 6Ruig Rens de3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H 6Snijder Auke 1e kl✅✅ alle nivo's
H 6Verbeek Arie 1e kl✅✅ alle nivo's
H 6Wiegers Willem-Jan 1e kl✅✅ alle nivo's
H 6Zweering Daniel
H 7Dijkhof Marco
H 7Dijkhof Sander
H 7Heijink Tom 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H 7Helsloot Valentin 1e kl✅✅ alle nivo's
H 7Laar Bjarne van3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H 7Linden Tim van der3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H 7Nouwen Kjeld Regio inactief✅✅ 👏 alle nivo's + >= prom. kl. (niet actief)
H 7Sangers Dave Regio actief✅✅ 👏👏 alle nivo's + >= prom. kl. (actief)
H 7Schaaf Renee van der1e kl✅✅ alle nivo's
H 7Tongeren Marc van3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H 7Vliet Peter vanRegio actief✅✅ 👏👏 alle nivo's + >= prom. kl. (actief)
H 7Vliet Robert van3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H 7Wanders Jonathan 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H 8Bussink Jan
H 8Duuren Jan van
H 8Engeland Thomas van
H 8Groot Kor de
H 8Konijnenberg Derk Jan 1e kl✅✅ alle nivo's
H 8Krimp Marco
H 8Siegelaar Joost 1e kl✅✅ alle nivo's
H 8Smit Gijs 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H 8Smit Klaas
H 9Berg Martijn van den3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H 9Boekhoudt Tim 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H 9Bosman Bart Regio inactief✅✅ 👏 alle nivo's + >= prom. kl. (niet actief)
H 9Holtman Tygo
H 9Klaasen Ernst
H 9Peters Ludo 1e kl✅✅ alle nivo's
H 9Sonneveld Edwin 1e kl✅✅ alle nivo's
H 9Tiemens Devin
H 9Vries Peter de1e kl✅✅ alle nivo's
H 9Willems Ruud
H 9Wolbrink Jarno
H10Beld Ben van de1e kl✅✅ alle nivo's
H10Boekhoudt Peter 1e kl✅✅ alle nivo's
H10Engelen Mark 1e kl✅✅ alle nivo's
H10Groeneweg Marc
H10Kamerbeek Leo 1e kl✅✅ alle nivo's
H10Klomp Henk 1e kl✅✅ alle nivo's
H10Kooiman Arie 1e kl✅✅ alle nivo's
H10Omta Paul 1e kl✅✅ alle nivo's
H10Rouwenhorst Peter 3e kl✅ H10 en jeugd m.u.v. Topklasse A en B
H10Smit Hans 1e kl✅✅ alle nivo's
JC1Binsbergen Vigo Van
JC1Bouwman Luuk
JC1Krijgsman Luc
JC1Overweg Niels
JC1Plas Joop
JC1Sabzian Arman
JC1Scheffer Ivan
JC1Snoeij Lucas
JC1Suijdam Joost van
JC1Wit Lars de
MA1Bronkhorst Emma
MA1Dijkhof Dakota
MA1Gerritsen Dian
MA1Heinhuis Carmen
MA1Hertgers Iris
MA1Hoppe Ann
MA1Isik Seline
MA1Koedijk Renske
MA1Strong Jessey
MA1Werven Eva van
MA2Aldemir Yaren
MA2Bos Debby
MA2Dwars Elise
MA2Keskin Selin
MA2Scholten Harriët
MA2Sluis Merel van der
MA2Top Briseis
MA2Vahl Roos
MA2Westfa Julie
MB1Bocu Ece Naz
MB1Boer Yfke de
MB1Groot Aimée de
MB1Haar Tess ter
MB1Maan Yenthe
MB1Prins Celine
MB1Radstake Felien
MB1Stroop Jente
MB1Veldhoen Loïs
MB1Zuidam Phileine Van
MB2Donderwinkel Ilse
MB2Essen Iris van
MB2Essen Jasmijn van
MB2Kesteren Ilse van
MB2Munster Susanne van
MB2Peppelman Evi
MB2Veldhuizen Amber van
MB2Wijk Lotte Van
MB3Boom Florieke
MB3Brummel Nina
MB3Essen Elsa Van
MB3Groeneweg Marit
MB3Hagenbeek Linn
MB3Hogendoorn Meike
MB3Kruidenier Laia
MB3Leendertse Roos
MB3Ponstijn Lauren
MB3Wijgers May Lina
MB3Zeyl Romée van
MC1Buitenhuis Linna-Bo
MC1Dam Femke van
MC1Firoozi Fatima
MC1Jacobsen Eline
MC1Jongeneel Julia
MC1Neuteboom Spijker Roos
MC1Pieper Vajèn
MC1Suijdam Mirthe van
MC2Beekman Fenna
MC2Beusekamp Eefje
MC2Burghout Linde
MC2Denkers Lina
MC2Kluin Anna
MC2Nascimento Brinkman Maíra do
MC2Naus Esmee
MC2Nouwen Isabel
MC2Telli Narin
MC3Boers Sanne
MC3Bosgoed Fleur
MC3Grefhorst Lina
MC3Hoets Femke
MC3Hop Jasmijn
MC3Leipsig Femke Van
MC3Mulder Leana
MC3Pieterse Kim
MC3Wamelen Yara van
MC4Abrahams Lisanne
MC4Berkovic Faya
MC4Bossenbroek Jeslin
MC4Buitenhuis Pilar
MC4Diks Nova
MC4Grevenstein Mirte Van
MC4Jansen Demi
MC4Thomas Fleur
MC5Buitenhuis Bodine
MC5Cetin Asra
MC5Engeland Èlena van
MC5Eren Lina
MC5Hendriksen Isa
MC5Holthof Elize
MC5Isik Fleur
MC5Kesteren Anne van
MC5Lange Rianne de
MC5Liebeek Ilana
MC5Maravic Milica
MC5Rossum Roos Van
MC5Wijgers Nadine