Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

H8 speelt 2e klasse

Joost Siegelaar
Nr. 1
Gijs Smit
Nr. 2
Derk Jan Konijnenberg
Nr. 3
Jan Bussink
Nr. 4
Marco Krimp
Nr. 5
Kor de Groot
Nr. 14
Klaas Smit
Nr. 15
Jan van Duuren
Nr. 24
Rens de Ruig
Nr. 26
Thomas van Engeland
Nr. 53

Overig

H8 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Jan de Groot
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeefftijdNevobo
1Joost Siegelaarpl58CFK2J1E
2Gijs Smitsv45CDQ1R6O
3Derk Jan Konijnenbergdia59CFK0W7V
4Jan Bussinkmid59CFK3K7S
5Marco Krimppl51CKX3C5C
14Kor de Grootmid56CDT4C2B
15Klaas Smitpl40CGS2D5X
24Jan van Duurenmid66CFK3P57
26Rens de Ruigmid28CJD5F8J
53Thomas van Engelandpl35CFK4J9W
H8 AangewezenScheidsrechter voor team
Jan de GrootScheidsrechter voor teamCFK3J7P
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Woensdag Osc 4               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    vr 30 sep 21:00Avior HS 7Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 07 okt 21:15A.B.S. HS 2De Uutvlog, Bathmen
    za 15 okt 15:30Morgana DVO HS 3de Kamp, Hengelo GLD
    vr 04 nov 21:00Rebo Woningmakelaars Rebelle HS 3Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    di 08 nov 21:00DIAVO HS 3Matenpark, Apeldoorn
    vr 18 nov 19:00SV Dynamo Apeldoorn HS 7Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    wo 23 nov 21:00SV Dynamo Apeldoorn HS 7Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 25 nov 19:00Dash HS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 03 dec 16:00BSV HS 1De Hiethof, Beekbergen
    za 10 dec 17:00Dros-Alterno HS 6Alternohal, Apeldoorn
    vr 16 dec 21:00Bruvoc HS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 14 jan 16:30Avior HS 7De Scheg, Deventer
    vr 20 jan 21:00A.B.S. HS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 03 feb 21:00BSV HS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 11 feb 15:00Rebo Woningmakelaars Rebelle HS 3Theothorne, Dieren
    vr 17 feb 21:00Morgana DVO HS 3Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 03 mrt 19:00DIAVO HS 3Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    di 14 mrt 21:30Dash HS 1't Jebbink, Vorden
    vr 24 mrt 21:00Dros-Alterno HS 6Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 01 apr 13:00Bruvoc HS 1Rhienderoord, Brummen
    vr 14 apr 21:00VIOS Eefde HS 3Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn

    DatumNaamDynamoGastenFunctie
    vr 30-09-2022 21:00Jan Groot deHS 8Avior HS 7Fluiten
    za 29-10-2022 11:00Joost Siegelaar DS 9Dros-Alterno DS 6Fluiten
    vr 04-11-2022 19:00Joost Siegelaar DS 10Udeo DS 1Fluiten
    vr 04-11-2022 21:00Jan Groot deHS 8Rebo Woningmakelaars Rebelle HS 3Fluiten
    wo 23-11-2022 21:00Jan Groot deHS 8SV Dynamo Apeldoorn HS 7Fluiten
    vr 25-11-2022 19:00Jan Groot deHS 8Dash HS 1Fluiten
    za 10-12-2022 11:00Joost Siegelaar DS 9Spiker DS 2Fluiten
    vr 16-12-2022 21:00Jan Groot deHS 8Bruvoc HS 1Fluiten