Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 


Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 


Direct naar Dynamo Beach

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

H6 speelt 1e klasse

Piotr Zalewski
Daniel Zweering
Eric Elzinga
Nr. 1
Jeroen Buter
Nr. 2
Maikel Brouwer
Nr. 4
Auke Snijder
Nr. 5
Maarten de Groot
Nr. 6
Erik van Engeland
Nr. 7
Benno Schrijver
Nr. 8
Mark Neuteboom Spijker
Nr. 9
Willem-Jan Wiegers
Nr. 13
Arie Verbeek
Nr. 53

Overig

H6 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Hilbert Klunder
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevobo
Piotr Zalewskiallround33CPB7J6N
Daniel Zweeringallround36CFK3Z2Y
1Eric Elzingamid35CFK4L83
2Jeroen Buterlib37CFK3F8E
4Maikel Brouwermid37CFK4X633e kl licentie
5Auke Snijdersv39CFK3Z971e kl licentie
6Maarten de Grootmid43CFK3V4O
7Erik van Engelandpl34CFK4B98
8Benno Schrijverdia38CJL3T63
9Mark Neuteboom Spijkerdia35CFK3Y831e kl (tijdelijke licentie)
13Willem-Jan Wiegerspl38CFK4C9B1e kl licentie
53Arie Verbeeksv43CFK3Y4X1e kl licentie
H6 AangewezenScheidsrechter voor team
Hilbert KlunderScheidsrechter voor teamCJX9S393e kl licentie
Niet beschikbaar
Programma op de Nevobosite

DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
vr 28 sep 21:00SV Dynamo Apeldoorn HS 7Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
vr 12 okt 21:00Dio Beemte HS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
wo 17 okt 20:00Salvora HS 1Tijenraan, RAALTE
vr 26 okt 21:15Dros-Alterno HS 4Alternohal, APELDOORN
vr 02 nov 21:00Primavo HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
do 08 nov 21:00Avior HS 5Keizerslanden, DEVENTER
vr 16 nov 21:00Voorwaarts HS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
za 24 nov 13:30Avior HS 4Keizerslanden, DEVENTER
vr 07 dec 21:00Dio Beemte HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
za 15 dec 18:30Blok EVC HS 1De Koekoek, VAASSEN
vr 11 jan 19:00SV Dynamo Apeldoorn HS 7Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
vr 18 jan 21:00Dros-Alterno HS 4Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
di 22 jan 20:30Dio Beemte HS 2Sporthal Mheenpark, APELDOORN
vr 01 feb 21:00Salvora HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
do 07 feb 20:30Primavo HS 1Sporthal Mheenpark, APELDOORN
vr 01 mrt 21:00Avior HS 5Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
do 07 mrt 19:00Voorwaarts HS 2De Jachtlust, TWELLO
vr 15 mrt 21:00Avior HS 4Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
di 19 mrt 21:00Dio Beemte HS 1Sporthal Mheenpark, APELDOORN
vr 05 apr 21:00Blok EVC HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
vr 12 apr 20:30A.B.S. HS 1De Uutvlog, BATHMEN

DatumNaamDynamoGastenFunctie