Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

Geef je op voor Court crew H1/D1

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

D2 speelt Topdivisie

Dana van Kerkvoorde
Lisanne de Krosse
Saar Meijer
Caya van Cooten
Nr. 3
Lieke Kalksma
Nr. 3
Jildou Wissels
Nr. 4
Danique Lambert
Nr. 6
Merel de Boer
Nr. 11
Ilse de Bruin
Nr. 22
Esmee Radstake
Nr. 25
An den Hamer
Nr. 42
Fleur de Jong
Nr. 99

Overig

D2 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeefftijdNevobo
Dana van Kerkvoorde19
Lisanne de Krossemid26CHW8C8Y
Saar Meijerpl15
3Caya van Cootenpl26CJZ4H73
3Lieke Kalksmasv22CKV4P7A
4Jildou Wisselsmid18CMY6X4G
6Danique Lambertlib21CLD9W0C
11Merel de Boerpl19CLX2Q3O
22Ilse de Bruinpl22CKP2C7L
25Esmee Radstakesv15CMM1X0F
42An den Hamerdia18CMK3B14
99Fleur de Jonglib22CLB7Q04
D2 AangewezenScheidsrechter voor team
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Dinsdag Osc 1               
Dinsdag Osc 2               
Donderdag Wel 1               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 09 mrt 17:00Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 1De Schalm, Ootmarsum tijdstip gewijzigd
    za 16 mrt 17:00VoCASA DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 23 mrt 19:45Guts & Gusto Donitas DS 1Struikhal (RUG), Groningen
    za 06 apr 15:00Apollo 8 DS 2de Veste, Borne
    za 13 apr 16:30Krekkers DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn

    DatumNaamDynamoGastenFunctie
    vr 03-11-2023 21:00D2 Aangewezen HS 6EVV Bultman-Hartholt HS 2Fluiten
    za 11-11-2023 13:00Lieke Kalksma MA 1Holyoke MA 1Fluiten
    vr 01-12-2023 19:00D2 Aangewezen MA 1Rivo Rijssen MA 1Fluiten
    za 10-02-2024 09:00Dana Kerkvoorde vanMA 1Weekenders MA 1Fluiten
    za 02-03-2024 09:30An Hamer denJA 1Avior JA 1Fluiten
    za 02-03-2024 13:30Fleur Jong deDS 7Klarenbeek DS 1Fluiten
    za 16-03-2024 15:00Danique Lambert MA 3Avior MA 4Fluiten
    za 13-04-2024 11:30Caya Cooten vanMB 1Dros-Alterno MB 1Fluiten