Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

Geef je op voor Court crew H1/D1

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster en aangepaste trainingsrooster 19-20 september en 10-17 oktober

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D2 speelt 1e divisie

Danique Lambert
Heleen Van der Heijden
Nr. 10
Floor Hogenhout
Nr. 20
An den Hamer
Nr. 42
Luna Strikwerda
Nr. 49
Suzanne van Gemund
Nr. 86

Overig

D2 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeefftijdNevobo
Danique Lambertpl20CLD9W0C
10Heleen Van der Heijdendia23CKB8W6C
20Floor Hogenhoutpl16CLT4S2B
42An den Hamerpl17CMK3B14
49Luna Strikwerdasv16CMM3G42
86Suzanne van Gemundmid20CKZ3M6N
D2 AangewezenScheidsrechter voor team
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Woensdag Osc 1               
Vrijdag Wel 1               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 03 dec 13:30Pegasus DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 10 dec 16:30Halley DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 17 dec 15:15ADD Safety & Security Donitas DS 2Koos Duppen hal (RUG), Groningen
    za 14 jan 16:30Sudosa-Desto DS 3Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 21 jan 16:30Dros-Alterno DS 2Alternohal, Apeldoorn
    za 28 jan 13:30Wevo 70 DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 04 feb 16:00Tornado Geesteren DS 1De Ransuil, Geesteren OV
    za 11 feb 16:30Emmen'95 DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 18 feb 14:30VC Zwolle DS 2Landstede Sportcentrum, Zwolle
    za 04 mrt 16:30Dros-Alterno DS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 11 mrt 16:30Dash DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 18 mrt 16:30VoCASA DS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 25 mrt 18:00Halley DS 1Koningin Beatrixhal, Wehl
    za 01 apr 16:30ADD Safety & Security Donitas DS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 15 apr 18:45Pegasus DS 1Ark van Oost, Nijmegen

    DatumNaamDynamoGastenFunctie
    za 12-11-2022 09:00Suzanne Gemund vanMC 4Voorwaarts MC 2Fluiten
    za 10-12-2022 11:00Suzanne Gemund vanMA 1Kerkemeijer Gemini MA 1Fluiten
    za 10-12-2022 11:00Suzanne Gemund vanJC 1Avior JC 1Fluiten