Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Coronaprotocol 

Trainingsrooster binnen sporten
Roosters > Trainingen

 

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D10 speelt 2e klasse

Marianne Gosens
Nienke Rouw
Ilse van Beusekom
Nr. 2
Rosan Heite
Nr. 3
Silke Koning
Nr. 9
Hanife Medet
Nr. 10
Birgit van Lambalgen
Nr. 17
Stephanie Siesling
Nr. 53
Maruschka ter Voorde
Nr. 67
Danique Papenburg
Nr. 71
Malouke Meijer
Nr. 87

Begeleiding

Wiebe Bosma
Trainer/Coach

Overig

Chris Chrispijn
Scheidsrechter voor team
D10 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeefftijdNevobo
Marianne Gosenspl19CLR2K05
Nienke Rouw20CLV2J6Q
2Ilse van Beusekompl30CJJ8M1M
3Rosan Heitedia28CJW6B67
9Silke Koningpl24CJS3Z5Z
10Hanife Medetpl29CDD8D6S
17Birgit van Lambalgenmid21CKK6X4W
53Stephanie Sieslingsv23CKW1W0Q
67Maruschka ter Voordemid22CKW3V0X
71Danique Papenburgallround20CMX6F7Q
87Malouke Meijerdia28CHW8D05
Wiebe BosmaTrainer
Coach
CHH6R7V
Chris ChrispijnScheidsrechter voor teamCHC0M82
D10 AangewezenScheidsrechter voor team
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Dinsdag Osc 3               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    vr 04 feb 19:15Dros-Alterno DS 8Alternohal, Apeldoorn
    vr 11 feb 21:00Dros-Alterno DS 7Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 12 mrt 15:00Klarenbeek DS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 19 mrt 17:00WSV DS 1de Voorwaarts, Apeldoorn
    vr 25 mrt 21:00Luttenberg DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 01 apr 21:00GTH/Torpedo DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 08 apr 20:30Avior DS 8De Scheg, Deventer
    za 23 apr 17:00Voorwaarts DS 5De Jachtlust, Twello tijdstip gewijzigd

    DatumNaamDynamoGastenFunctie
    za 25-09-2021 13:00Marianne Gosens MA 3AETOS MA 2Fluiten
    za 25-09-2021 15:00Ilse Beusekom vanHS 5EVV Bultman-Hartholt HS 2Fluiten
    za 02-10-2021 11:00Ilse Beusekom vanDS 9Blauw Wit DS 1Fluiten
    za 11-12-2021 14:45Ilse Beusekom vanDS 9VVH DS 3Fluiten
    za 29-01-2022 14:45D10 Aangewezen DS 11Spiker DS 4Fluiten