Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

Geef je op voor Court crew H1/D1

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster en aangepaste trainingsrooster 19-20 september en 10-17 oktober

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D10 speelt 2e klasse

Ilse van Beusekom
Nr. 2
Rosan Heite
Nr. 3
Nienke Rouw
Nr. 8
Silke Koning
Nr. 9
Hanife Medet
Nr. 10
Birgit van Lambalgen
Nr. 17
Mandy van den Hazel
Nr. 34
Stephanie Siesling
Nr. 53
Maruschka ter Voorde
Nr. 67
Malouke Meijer
Nr. 87
Marianne Gosens
Nr. 99

Begeleiding

Peter de Vries
Coach

Overig

Chris Chrispijn
Scheidsrechter voor team
D10 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeefftijdNevobo
2Ilse van Beusekompl31CJJ8M1M
3Rosan Heitedia29CJW6B67
8Nienke Rouwsv21CLV2J6Q
9Silke Koningpl25CJS3Z5Z
10Hanife Medetpl30CDD8D6S
17Birgit van Lambalgenmid22CKK6X4W
34Mandy van den Hazelpl22CKR1Y4P
53Stephanie Sieslingsv24CKW1W0Q
67Maruschka ter Voordemid23CKW3V0X
87Malouke Meijerdia29CHW8D05
99Marianne Gosenslib20CLR2K05
Peter de VriesCoachCFK2Y9X
Chris ChrispijnScheidsrechter voor teamCHC0M82
D10 AangewezenScheidsrechter voor team
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Dinsdag Osc 2               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    vr 03 feb 19:00Dros-Alterno DS 7Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    do 09 feb 21:00Udeo DS 1Sporthal Uddel, Uddel
    vr 17 feb 19:00Dros-Alterno DS 8Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    di 21 feb 20:00SV Dynamo Apeldoorn DS 11Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    do 09 mrt 20:30DIAVO DS 1Sporthal Mheenpark, Apeldoorn
    vr 17 mrt 19:00E.S.V. DS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 24 mrt 19:00SDS DS 3Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 01 apr 16:00SDS DS 3Sporthal de Eng, Voorthuizen
    vr 14 apr 19:00GTH/Torpedo DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn

    DatumNaamDynamoGastenFunctie
    vr 20-01-2023 21:00Ilse Beusekom vanHS 9Dros-Alterno HS 7Fluiten
    za 28-01-2023 09:00Mandy Hazel van denMC 4Voorwaarts MC 2Fluiten
    za 04-02-2023 11:00Maruschka Voorde terMA 3N.V.C. MA 1Fluiten
    di 21-02-2023 20:00Stephanie Siesling DS 10SV Dynamo Apeldoorn DS 11Fluiten
    za 04-03-2023 11:30Maruschka Voorde terMA 2TiVoC MA 2Fluiten
    za 18-03-2023 11:30Ilse Beusekom vanDS 9Avior DS 5Fluiten
    za 25-03-2023 13:00Stephanie Siesling MB 2HVV MB 1Fluiten
    za 25-03-2023 13:00Marianne Gosens MC 3Voorwaarts MC 2Fluiten
    za 15-04-2023 15:00Ilse Beusekom vanDS 11SDS DS 2Fluiten