Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

  • 17-1 19.30 - Europacupwedstrijd - Portugal
  • 20-1 15.00 - Dynamo’s Family Super Sunday
  • 24-1 19.30 - Halve finale beker

 

 

 

 

 

Zondag 23 december 2 tegen 2 toernooi

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

D7 speelt 2e klasse

Laura Sueters
Ilse van Beusekom
Nr. 2
Silke Koning
Nr. 9
Marieke Nijmeijer
Nr. 11
Birgit van Lambalgen
Nr. 17
Jettie van de Pol
Nr. 18
Floor van der Helden
Nr. 19
Stephanie Siesling
Nr. 53
Anouk Heupink
Nr. 65
Maruschka ter Voorde
Nr. 67
Danique Papenburg
Nr. 71
Malouke Meijer
Nr. 87

Begeleiding

Didi Stufken
Trainer/Coach
Evelien Koopman
Ctp commissie
Ilse van Beusekom
Ctp commissie

Overig

D7 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevobo
Laura Sueterspl28CHC0N07
2Ilse van Beusekomdia27CJJ8M1M1e kl licentie
9Silke Koningpl21CJS3Z5Z
11Marieke Nijmeijer29CDW7W69spelregelbewijs
17Birgit van Lambalgenmid18CKK6X4Wspelregelbewijs
18Jettie van de Polmid18CJS4B07
19Floor van der Heldenpl17CKP2D7O
53Stephanie Sieslingsv20CKW1W0Qspelregelbewijs
65Anouk Heupinksv1.7018CKR8R891e kl licentie
67Maruschka ter Voordemid19CKW3V0X1e kl (tijdelijke licentie)
71Danique Papenburgmid17CMX6F7Qspelregelbewijs
87Malouke Meijerdia25CHW8D05spelregelbewijs
Didi StufkenTrainer
Coach
CHW8D4X1e kl (tijdelijke licentie)
Evelien KoopmanCtp commissieCCX0S8A1e kl licentie
Ilse van BeusekomCtp commissieCJJ8M1M1e kl licentie
D7 AangewezenScheidsrechter voor team
Niet beschikbaar
Programma op de Nevobosite

DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
vr 25 jan 21:00Spiker DS 3Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
za 02 feb 17:00Dros-Alterno DS 9Alternohal, APELDOORN
vr 08 feb 21:00Avior DS 5Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
vr 15 feb 19:15A.B.S. DS 1De Uutvlog, BATHMEN
vr 08 mrt 21:00Salvora DS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
vr 15 mrt 20:15Auto van Oort/Rebelle DS 3Theothorne, DIEREN
vr 22 mrt 21:00Klarenbeek DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
vr 05 apr 21:00Hooiberg DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
ma 08 apr 19:00BSV DS 2De Hiethof, BEEKBERGEN tijdstip gewijzigd

DatumNaamDynamoGastenFunctie
za 20-10-2018 15:30Marieke Nijmeijer DS 10Bruvoc DS 2Fluiten
za 20-10-2018 15:30D7 Aangewezen HS 10Spiker HS 1Fluiten
za 03-11-2018 09:30Malouke Meijer MC 6Voorwaarts MC 1Fluiten
vr 09-11-2018 19:00Danique Papenburg MB 6O.M.S. MB 1Fluiten
vr 09-11-2018 19:00Ilse Beusekom vanDS 6Primavo DS 1Fluiten
za 24-11-2018 17:00Stephanie Siesling MB 3A.B.S. MB 1Fluiten
za 24-11-2018 19:00Birgit Lambalgen vanMA 2Salvora MA 1Fluiten
vr 07-12-2018 21:00Ilse Beusekom vanHS 6Dio Beemte HS 1Fluiten
za 12-01-2019 13:30Anouk Heupink HS 9Voorwaarts HS 3Fluiten
za 12-01-2019 15:30D7 Aangewezen HS 10Dros-Alterno HS 6Fluiten
za 23-02-2019 11:30Ilse Beusekom vanHS 11Klarenbeek HS 1Fluiten
za 09-03-2019 15:30Ilse Beusekom vanDS 10Salvora DS 4Fluiten
za 09-03-2019 15:30Ilse Beusekom vanHS 10Avior HS 7Fluiten