Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Coronaprotocol 

Trainingsrooster binnen sporten
Roosters > Trainingen

 

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D7 speelt 1e klasse

Anna Jongeneel
Nr. 5
Laurine Geerdes
Nr. 7
Jade Gomis
Nr. 23
Lynn Lettink
Nr. 24
Esmee Radstake
Nr. 25
Marit van Egten
Nr. 41
Linda Ufkes
Nr. 53
Ilse Wolbrink
Nr. 62

Begeleiding

Ronald Lemmers
Coach/Trainer

Overig

D7 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeefftijdNevobo
5Anna Jongeneel14CPF7D5W
7Laurine Geerdesdia14CNN0L42
23Jade Gomispl16CNJ2F9N
24Lynn Lettinkpl15CMS1M0O
25Esmee Radstakepl13CMM1X0F
41Marit van Egtensv16CMS1M9N
53Linda Ufkesmid17CMM1X6B
62Ilse Wolbrinkmid18CMB9D1B
Ronald LemmersCoach
Trainer
CFL2M94
D7 AangewezenScheidsrechter voor team
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Maandag Osc 3               
Woensdag Osc 1               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 29 jan 18:30Avior DS 5De Scheg, Deventer
    za 05 feb 13:30Avior DS 4Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 12 feb 16:00BSV DS 1De Hiethof, Beekbergen
    za 19 feb 13:30A.B.S. DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 12 mrt 15:30Hevo DS 2Hoogerheyne, Heino
    vr 25 mrt 19:00SV Dynamo Apeldoorn DS 6Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn tijdstip gewijzigd
    za 02 apr 13:30Salvora DS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 08 apr 19:15Dros-Alterno DS 6Alternohal, Apeldoorn
    za 23 apr 13:30Spiker DS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn tijdstip gewijzigd

    DatumNaamDynamoGastenFunctie
    za 16-10-2021 09:00Lynn Lettink MB 4Dros-Alterno MB 3Fluiten
    za 30-10-2021 09:00Esmee Radstake MC 3Hevo MC 2Fluiten
    za 06-11-2021 13:00Jade Gomis MB 4TweeVV MB 1Fluiten
    za 06-11-2021 13:00Linda Ufkes MC 2Innovatiemakelaars.nl WSV MC 1Fluiten