Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

Geef je op voor Court crew H1/D1

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster en aangepaste trainingsrooster 19-20 september en 10-17 oktober

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D7 speelt 1e klasse

Anna Jongeneel
Nr. 5
Lya van der Haar
Nr. 12
Leanne Kok
Nr. 16
Esmee Radstake
Nr. 25
Marit van Egten
Nr. 41
Marit Lettink
Nr. 47
Linda Ufkes
Nr. 53
Esmee Witjes
Nr. 58
Ilse Wolbrink
Nr. 62
Roos Streep
Nr. 99

Begeleiding

Patrick van Werven
Trainer
Jeroen van der Linden
Coach

Overig

D7 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeefftijdNevobo
5Anna Jongeneelallround15CPF7D5W
12Lya van der Haarpl16CNB0S9C
16Leanne Koksv15CND0F6I
25Esmee Radstakeallround14CMM1X0F
41Marit van Egtensv17CMS1M9N
47Marit Lettink17CMC8G2N
53Linda Ufkesmid18CMM1X6B
58Esmee Witjes allround14CMT8L3M
62Ilse Wolbrinkmid19CMB9D1B
99Roos Streeplib16CMK0Z2A
Patrick van WervenTrainerCMW5P25
Jeroen van der LindenCoachCFJ7J96
D7 AangewezenScheidsrechter voor team
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Maandag Osc 3               
Dinsdag Wel 3               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    do 02 feb 19:30Pauwervoll DS 1Calluna, Ermelo
    za 11 feb 13:30Libero'99 DS 3Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 18 feb 11:30Blok EVC DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 04 mrt 13:30O.M.S. DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 11 mrt 17:00Hellas DS 2Feithenhof, Nunspeet
    za 18 mrt 13:30EVV Bultman-Hartholt DS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 25 mrt 14:00Jumbo Van Andel-Ormi DS 2Pr. Willem Alexanderhal, Epe
    za 01 apr 15:00Libero'99 DS 3De Stal, Dronten
    za 15 apr 15:30Blok EVC DS 1De Koekoek, Vaassen

    DatumNaamDynamoGastenFunctie
    za 04-02-2023 11:00Lya Haar van derMC 5EVV Bultman-Hartholt MC 2Fluiten
    za 11-02-2023 11:30Lya Haar van derMC 2Hevo MC 1Fluiten
    za 01-04-2023 09:30Lya Haar van derMC 4Hooiberg MC 1Fluiten