Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

Geef je op voor Court crew H1/D1

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster en aangepaste trainingsrooster 19-20 september en 10-17 oktober

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

H3 speelt 2e divisie

Jelte Broer
Merijn van Dijk
Bram Zijl
Sander Van Zuidam
Brayan van den Berg
Nr. 9
Tim Jacobsen
Nr. 12
Jens Van Houten
Nr. 18
Joshua van Tongeren
Nr. 27
Robin Bussink
Nr. 33
Kasper Enklaar
Nr. 33
Sven van Kleef
Nr. 44

Begeleiding

Jacob Bakker
Trainer
Robert Horstink
Trainer
Arjan de Groot
Coach

Overig

H3 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeefftijdNevobo
Jelte Broermid22CMD5G4H
Merijn van Dijkpl17CMM3G64
Bram Zijldia18CLP8G09
Sander Van Zuidammid46CPF6S54
9Brayan van den Bergsv23CKB9H55
12Tim Jacobsenlib23CJM4Y1P
18Jens Van Houtenpl17CNR3M6Y
27Joshua van Tongerendia17CMT3H3J
33Robin Bussinkmid23CJR3F52
33Kasper Enklaarpl17CMM1W13
44Sven van Kleefpl21CMB0J2Z
Jacob BakkerTrainerCFP7F7Y
Robert HorstinkTrainerCFK4N23
Arjan de GrootCoachCFK3R3B
H3 AangewezenScheidsrechter voor team
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Dinsdag Wel 1               
Donderdag Osc 4               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 03 dec 11:00AETOS HS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 10 dec 13:30Rebo Woningmakelaars Rebelle HS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 17 dec 19:00BVC'73 HS 1't Onderschoer, Barchem
    za 14 jan 13:30Dros-Alterno HS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 21 jan 16:15Scylla HS 1De Vlinder 1, Wageningen
    za 28 jan 11:00Heyendaal HS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 04 feb 15:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 3Topsporthal Achterhoek, Doetinchem
    za 11 feb 13:30DIOS HS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 18 feb 13:30VV Utrecht HS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    ma 20 feb 20:30SV Dynamo Apeldoorn HS 4Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 04 mrt 13:30Scylla HS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 18 mrt 13:30SSS HS 3Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 25 mrt 15:00Rebo Woningmakelaars Rebelle HS 1Theothorne, Dieren
    za 01 apr 13:30BVC'73 HS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 15 apr 17:30AETOS HS 1Sporthal Elderveld, Arnhem

    DatumNaamDynamoGastenFunctie