Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Coronaprotocol 

Trainingsrooster binnen sporten
Roosters > Trainingen

 

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D9 speelt 1e klasse

Julianne Van Houten
Jeline Eland
Nr. 5
Norah Scheper
Nr. 6
Kim Lacroix
Nr. 21
Vera van Delden
Nr. 27
Caminthe van Kleef
Nr. 30
Joelle Fama
Nr. 37
Marit Weverink
Nr. 49
Ilse Tiemens
Nr. 58
Nienke Klaasen
Nr. 73
Annika ten Hove
Nr. 87

Begeleiding

Marit Gerritsen
Coach/Trainer

Overig

D9 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeefftijdNevobo
Julianne Van Houten 19CKZ7V4Y
5Jeline Elandsv19CLV2L02
6Norah Schepermid17CMV5L1J
21Kim Lacroixsv17CLR2W63
27Vera van Deldenpl19CMN1F4U
30Caminthe van Kleefdia19CLV2J4O
37Joelle Famasv20CLR2X44
49Marit Weverinkmid18CMK0Z8G
58Ilse Tiemensmid19CKP0G53
73Nienke Klaasendia19CLV2H9N
87Annika ten Hovepl18CMK3B47
Marit GerritsenCoach
Trainer
CMF1H5F
D9 AangewezenScheidsrechter voor team
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Woensdag Osc 1               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 29 jan 14:45N.V.C. DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 05 feb 11:15Surf DS 1De Slag, Hoevelaken
    za 12 feb 15:00VZK DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 18 feb 19:15O.M.S. DS 1Putter Eng, Putten
    za 05 mrt 15:00VZK DS 1De Kamphal, Wezep
    za 19 mrt 17:00Hellas DS 2Feithenhof, Nunspeet
    za 02 apr 13:00VVH DS 3De Sijpel, Harderwijk
    za 09 apr 15:00HVV DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 23 apr 16:30Blauw Wit DS 1De Talter, Oldebroek tijdstip gewijzigd

    DatumNaamDynamoGastenFunctie
    za 25-09-2021 13:00Julianne Houten Van MC 4Klarenbeek MC 1Fluiten
    za 16-10-2021 09:00Vera Delden vanMA 2Dros-Alterno MA 1Fluiten
    za 23-10-2021 09:00Kim Lacroix MA 2Avior MA 2Fluiten
    vr 05-11-2021 19:00Joelle Fama HS 10DIAVO HS 4Fluiten
    za 13-11-2021 09:00Annika Hove tenJB 1Vrivo JB 1Fluiten
    vr 03-12-2021 19:00Marit Weverink DS 12Bruvoc DS 2Fluiten