Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

Geef je op voor Court crew H1/D1

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster en aangepaste trainingsrooster 19-20 september en 10-17 oktober

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D9 speelt 1e klasse

Sterre Anvelink
Nr. 4
Maud Verweij
Nr. 10
Akke Bouta
Nr. 12
Mette Dupain
Nr. 17
Karlijn van Osch
Nr. 31
Anneroos Looys
Nr. 33
Annemijn Weetink
Nr. 34
Marit van Veldhuizen
Nr. 43
Femke Bolder
Nr. 65

Begeleiding

André Jonker
Trainer
Ronald Lemmers
Coach

Overig

D9 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeefftijdNevobo
4Sterre Anvelinkallround13CMZ8Q3B
10Maud Verweijallround14CMR2K9F
12Akke Boutamid15CPT0Q5E
17Mette Dupainsv13CND0K7Y
31Karlijn van Osch13CNQ9N3N
33Anneroos Looyslib15CMV5J8K
34Annemijn Weetink sv14CNG0C3R
43Marit van Veldhuizenmid16CMV5K4J
65Femke Bolderallround14CNJ3C0K
André JonkerTrainerCFJ6R6M
Ronald LemmersCoachCFL2M94
D9 AangewezenScheidsrechter voor team
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Maandag Wel 3               
Woensdag Osc 2               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 04 feb 15:45Hevo DS 2Hoogerheyne, Heino
    za 11 feb 11:30WSV DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 18 feb 14:30WSV DS 1de Voorwaarts, Apeldoorn
    vr 10 mrt 19:15Dros-Alterno DS 5Alternohal, Apeldoorn
    za 18 mrt 11:30Avior DS 5Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 25 mrt 14:30Spiker DS 2De Bhoele, Eerbeek
    za 01 apr 11:30Salvora DS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn

    DatumNaamDynamoGastenFunctie
    za 21-01-2023 13:30Annemijn Weetink MC 2SV Dynamo Apeldoorn MC 1Fluiten
    za 11-02-2023 09:30Annemijn Weetink MC 1Pegasus MC 1Fluiten
    za 18-02-2023 11:30Femke Bolder MC 5E.S.V. MC 2Fluiten
    za 01-04-2023 13:30Marit Veldhuizen vanDS 11GTH/Torpedo DS 1Fluiten