Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

Geef je op voor Court crew H1/D1

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster en aangepaste trainingsrooster 19-20 september en 10-17 oktober

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D5 speelt 3e divisie

Lisanne Kat
Nr. 4
Emma van Rieke
Nr. 5
Tessa Baltus
Nr. 7
Alyssia Schaufeli
Nr. 8
Mariel van Lambalgen
Nr. 9
Marlous Tol
Nr. 10
Loreen Janssen
Nr. 11
Tessa Bouwmeester
Nr. 15
Marit Koning
Nr. 19
Nicky Baltus
Nr. 25

Begeleiding

Marit Gerritsen
Trainer
Auke Snijder
Coach
Eric Janssen
Coach

Overig

D5 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeefftijdNevobo
4Lisanne Katpl29CJJ8P1V
5Emma van Riekemid23CJW9J6C
7Tessa Baltuspl28CHC0M2U
8Alyssia Schaufelimid24CKY2C3C
9Mariel van Lambalgensv23CJZ6S7C
10Marlous Tolpl29CCY9M8S
11Loreen Janssendia27CJJ8N6U
15Tessa Bouwmeesterpl35CFK2J2F
19Marit Koningdia27CJJ6N4I
25Nicky Baltussv26CHN3K62
Marit GerritsenTrainerCMF1H5F
Auke SnijderCoachCFK3Z97
Eric JanssenCoachCFK3K8T
D5 AangewezenScheidsrechter voor team
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Dinsdag Osc 3               
Donderdag Osc 1               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 10 dec 13:30Rivo Rijssen DS 2Reggehal, Rijssen
    vr 16 dec 19:00Apollo 8 DS 3Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 14 jan 14:00Krekkers DS 2De Haambrink, Mariaparochie
    vr 20 jan 19:00Harambee DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 28 jan 13:30Dynamo Tubbergen DS 2Sporthal De Vlaskoel, Tubbergen
    vr 03 feb 19:00Halley DS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 11 feb 14:00LIVO DS 1Triominos, Duiven
    vr 03 mrt 19:00Kuipers Flevoll DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 11 mrt 16:00FYSIO Eibergen Boemerang DS 1De Pickerhal, Eibergen
    za 18 mrt 18:00Morgana DVO DS 1de Kamp, Hengelo GLD
    vr 24 mrt 19:00Rivo Rijssen DS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 01 apr 12:00Apollo 8 DS 3de Veste, Borne
    vr 14 apr 19:00Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn

    DatumNaamDynamoGastenFunctie
    za 17-09-2022 11:30Marlous Tol HS 5DIAVO HS 1Fluiten
    vr 30-09-2022 21:00Tessa Bouwmeester HS 6SV Dynamo Apeldoorn HS 5Fluiten
    za 01-10-2022 14:00Mariel Lambalgen vanMC 3Voorwaarts MC 3Fluiten
    za 12-11-2022 11:00Lisanne Kat MA 3Pauwervoll MA 1Fluiten
    za 26-11-2022 13:30Loreen Janssen DS 11SDS DS 3Fluiten
    za 03-12-2022 11:00Alyssia Schaufeli HS 5Avior HS 5Fluiten
    vr 16-12-2022 21:00Nicky Baltus HS 6VVH HS 3Fluiten