Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Coronaprotocol 

Trainingsrooster binnen sporten
Roosters > Trainingen

 

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D5 speelt Promotie klasse

Tessa Baltus
Tessa Bouwmeester
Josha de Ruig
Lisanne Kat
Nr. 4
Nicky Baltus
Nr. 7
Daphne de Krosse
Nr. 8
Alyssia Schaufeli
Nr. 8
Mariel van Lambalgen
Nr. 9
Marlous Tol
Nr. 10
Loreen Janssen
Nr. 11
Marit Koning
Nr. 19
Julia Kat
Nr. 22

Begeleiding

Auke Snijder
Trainer/Coach
Eric Janssen
Trainer/Coach

Overig

D5 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeefftijdNevobo
Tessa Baltuspl27CHC0M2U
Tessa Bouwmeesterlib34CFK2J2F
Josha de Ruig32CFK4R7K
4Lisanne Katpl28CJJ8P1V
7Nicky Baltussv25CHN3K62
8Daphne de Krossemid24CHW8C9Z
8Alyssia Schaufelimid23CKY2C3C
9Mariel van Lambalgensv22CJZ6S7C
10Marlous Tolpl28CCY9M8S
11Loreen Janssenmid26CJJ8N6U
19Marit Koningdia27CJJ6N4I
22Julia Katlib28CJM4Y4S
Auke SnijderTrainer
Coach
CFK3Z97
Eric JanssenTrainer
Coach
CFK3K8T
D5 AangewezenScheidsrechter voor team
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Dinsdag Osc 4               
Donderdag Osc 1               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    vr 04 feb 19:00Heyendaal DS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    ma 07 feb 21:15Gemini DS 2De Helster, Elst GLD
    vr 18 feb 19:00VoCASA DS 3Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 12 mrt 12:00Gemini DS 1De Helster, Elst GLD
    vr 18 mrt 19:00SSS DS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 26 mrt 15:15AETOS DS 1De Laar, Arnhem
    vr 01 apr 19:00Nuovo DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 09 apr 16:15Pegasus DS 2Ark van Oost, Nijmegen
    vr 15 apr 19:00Heyendaal DS 4Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn tijdstip gewijzigd
    vr 22 apr 21:00Kidang DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn tijdstip gewijzigd

    DatumNaamDynamoGastenFunctie
    vr 17-09-2021 21:00Marit Koning DS 10Avior DS 8Fluiten
    vr 17-09-2021 21:00Loreen Janssen HS 6SV Dynamo Apeldoorn HS 5Fluiten
    vr 08-10-2021 21:00D5 Aangewezen HS 9E.S.V. HS 1Fluiten
    vr 29-10-2021 21:00D5 Aangewezen DS 12BSV DS 2Fluiten
    vr 29-10-2021 21:00D5 Aangewezen HS 9Blok EVC HS 1Fluiten
    vr 12-11-2021 21:00D5 Aangewezen HS 6Dros-Alterno HS 4Fluiten
    za 29-01-2022 14:45D5 Aangewezen DS 9N.V.C. DS 1Fluiten