Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

Geef je op voor Court crew H1/D1

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster en aangepaste trainingsrooster 19-20 september en 10-17 oktober

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D6 speelt Promotie klasse

Narena Huisman
Nr. 2
Jessica Stuijvenberg
Nr. 3
Inge Fokke
Nr. 4
Karlijn Bussink
Nr. 6
Eline van Laar
Nr. 9
Caroline Lit
Nr. 12
Jo-Ann Boon
Nr. 14
Carleyn Maatman
Nr. 21
Yana Timmer
Nr. 27
Michelle Evertse
Nr. 48
Anouk Kalksma
Nr. 57
Marit Heupink
Nr. 99

Begeleiding

Ronald Lemmers
Trainer/Coach

Overig

D6 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeefftijdNevobo
2Narena Huismanlib22CJZ6R57
3Jessica Stuijvenberglib32CFK4Q2C
4Inge Fokkepl23CJR3G1Z
6Karlijn Bussinkpl27CJJ8M6R
9Eline van Laarsv18CMP5S85
12Caroline Litpl28CFK2X5Q
14Jo-Ann Boonmid24CKB9H66
21Carleyn Maatmansv29CFK2X6R
27Yana Timmerdia22CJZ6S49
48Michelle Evertsemid25CJD6M25
57Anouk Kalksmadia24CJQ9C8J
99Marit Heupinklib20CKW1S26
Ronald LemmersTrainer
Coach
CFL2M94
D6 AangewezenScheidsrechter voor team
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Dinsdag Osc 4               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    vr 02 dec 21:00HSC DS 1De Rumels, Hierden
    vr 09 dec 20:30Avior DS 4De Scheg, Deventer
    vr 16 dec 19:00Hevo DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 20 jan 19:00Hellas DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 28 jan 16:30Rebo Woningmakelaars Rebelle DS 2Theothorne, Dieren
    vr 03 feb 19:00Spiker DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 11 feb 17:00Blauw Wit DS 1De Talter, Oldebroek
    vr 17 feb 19:00Rebo Woningmakelaars Rebelle DS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 24 feb 19:30Volta DS 1Sporthal De Rietlanden, Lelystad
    vr 10 mrt 19:00Dros-Alterno DS 4Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 18 mrt 13:00VVH DS 2De Sijpel, Harderwijk
    vr 24 mrt 19:00Avior DS 4Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 01 apr 15:45Hevo DS 1Hoogerheyne, Heino
    vr 14 apr 19:00Voorwaarts DS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn

    DatumNaamDynamoGastenFunctie
    vr 30-09-2022 21:00Yana Timmer DS 10SDS DS 2Fluiten
    vr 21-10-2022 19:00Marit Heupink MC 4Avior MC 2Fluiten
    za 19-11-2022 09:30Anouk Kalksma MC 5E.S.V. MC 1Fluiten
    za 19-11-2022 11:30Karlijn Bussink MC 3Hevo MC 2Fluiten
    za 17-12-2022 09:30Eline Laar vanMC 4Dros-Alterno MC 3Fluiten