Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Trainingsrooster vanaf maandag 16 mei

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D6 speelt 1e klasse

Inge Fokke
Narena Huisman
Anouk Kalksma
Yana Timmer
Jessica Stuijvenberg
Nr. 3
Karlijn Bussink
Nr. 6
Eline van Laar
Nr. 9
Caroline Lit
Nr. 12
Jo-Ann Boon
Nr. 14
Carleyn Maatman
Nr. 21
Michelle Evertse
Nr. 48
Marit Heupink
Nr. 85

Overig

D6 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeefftijdNevobo
Inge Fokkepl23CJR3G1Z
Narena Huismanlib22CJZ6R57
Anouk Kalksmadia23CJQ9C8J
Yana Timmerdia22CJZ6S49
3Jessica Stuijvenberglib32CFK4Q2C
6Karlijn Bussinkpl26CJJ8M6R
9Eline van Laarsv18CMP5S85
12Caroline Litpl28CFK2X5Q
14Jo-Ann Boonmid24CKB9H66
21Carleyn Maatmansv28CFK2X6R
48Michelle Evertsemid25CJD6M25
85Marit Heupinklib19CKW1S26
D6 AangewezenScheidsrechter voor team
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Dinsdag Osc 4               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    vr 30 sep 19:00SV Dynamo Apeldoorn DS 9Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 04 nov 19:00Spiker DS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 18 nov 19:00SV Dynamo Apeldoorn DS 8Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 25 nov 19:00WSV DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 16 dec 19:00BSV DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 13 jan 19:00SV Dynamo Apeldoorn DS 9Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 03 feb 19:00Avior DS 5Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 18 feb 00:00Dros-Alterno DS 5Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 24 feb 19:30SV Dynamo Apeldoorn DS 8Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 03 mrt 00:00Salvora DS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 24 mrt 19:00Dros-Alterno DS 6Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 14 apr 19:00Hevo DS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn

    DatumNaamDynamoGastenFunctie