Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Trainingsrooster vanaf maandag 16 mei

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

H8 speelt 2e klasse

Joost Siegelaar
Nr. 1
Gijs Smit
Nr. 2
Derk Jan Konijnenberg
Nr. 3
Jan Bussink
Nr. 4
Marco Krimp
Nr. 5
Kor de Groot
Nr. 14
Klaas Smit
Nr. 15
Jan van Duuren
Nr. 24
Rens de Ruig
Nr. 26
Thomas van Engeland
Nr. 53

Overig

H8 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Jan de Groot
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeefftijdNevobo
1Joost Siegelaarpl58CFK2J1E
2Gijs Smitsv45CDQ1R6O
3Derk Jan Konijnenbergdia59CFK0W7V
4Jan Bussinkmid58CFK3K7S
5Marco Krimppl51CKX3C5C
14Kor de Grootmid55CDT4C2B
15Klaas Smitpl39CGS2D5X
24Jan van Duurenmid66CFK3P57
26Rens de Ruigmid28CJD5F8J
53Thomas van Engelandpl35CFK4J9W
H8 AangewezenScheidsrechter voor team
Jan de GrootScheidsrechter voor teamCFK3J7P
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Woensdag Osc 2               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    vr 30 sep 21:00Avior HS 7Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 28 okt 21:00SV Dynamo Apeldoorn HS 7Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 04 nov 21:00Rebo Woningmakelaars Rebelle HS 3Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 18 nov 19:00SV Dynamo Apeldoorn HS 7Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 25 nov 21:00Dash HS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 16 dec 21:00Bruvoc HS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 20 jan 21:00A.B.S. HS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 03 feb 21:00BSV HS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 18 feb 00:00Morgana DVO HS 3Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 03 mrt 00:00DIAVO HS 3Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 24 mrt 21:00Dros-Alterno HS 6Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 14 apr 21:00VIOS Eefde HS 3Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn

    DatumNaamDynamoGastenFunctie