Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

Geef je op voor Court crew H1/D1

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster en aangepaste trainingsrooster 19-20 september en 10-17 oktober

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

H8 speelt 2e klasse

Joost Siegelaar
Nr. 1
Gijs Smit
Nr. 2
Derk Jan Konijnenberg
Nr. 3
Jan Bussink
Nr. 4
Marco Krimp
Nr. 5
Klaas Smit
Nr. 6
Kor de Groot
Nr. 14
Thomas van Engeland
Nr. 16
Jan van Duuren
Nr. 24
Rens de Ruig
Nr. 26

Overig

H8 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Jan de Groot
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeefftijdNevobo
1Joost Siegelaarpl58CFK2J1E
2Gijs Smitsv46CDQ1R6O
3Derk Jan Konijnenbergdia60CFK0W7V
4Jan Bussinkmid59CFK3K7S
5Marco Krimppl51CKX3C5C
6Klaas Smitpl40CGS2D5X
14Kor de Grootmid56CDT4C2B
16Thomas van Engelandpl36CFK4J9W
24Jan van Duurenmid67CFK3P57
26Rens de Ruigmid28CJD5F8J
H8 AangewezenScheidsrechter voor team
Jan de GrootScheidsrechter voor teamCFK3J7P
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Woensdag Osc 4               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    vr 03 feb 21:00BSV HS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 11 feb 15:00Rebo Woningmakelaars Rebelle HS 3Theothorne, Dieren
    vr 17 feb 21:00Morgana DVO HS 3Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 03 mrt 19:00DIAVO HS 3Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    di 14 mrt 21:30Dash HS 1't Jebbink, Vorden
    vr 24 mrt 21:00Dros-Alterno HS 6Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 01 apr 13:00Bruvoc HS 1Rhienderoord, Brummen
    vr 14 apr 21:00VIOS Eefde HS 3Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn

    DatumNaamDynamoGastenFunctie
    vr 20-01-2023 19:00Joost Siegelaar HS 7Morgana DVO HS 3Fluiten
    vr 20-01-2023 21:00Jan Groot deHS 8A.B.S. HS 2Fluiten
    vr 03-02-2023 21:00Jan Groot deHS 8BSV HS 1Fluiten
    za 04-02-2023 13:00Joost Siegelaar DS 8Spiker DS 2Fluiten
    vr 17-02-2023 21:00Jan Groot deHS 8Morgana DVO HS 3Fluiten
    vr 03-03-2023 19:00Jan Groot deHS 8DIAVO HS 3Fluiten
    vr 24-03-2023 19:00Joost Siegelaar HS 7Bruvoc HS 1Fluiten
    vr 24-03-2023 21:00Jan Groot deHS 8Dros-Alterno HS 6Fluiten
    vr 14-04-2023 19:00Joost Siegelaar HS 7Avior HS 7Fluiten
    vr 14-04-2023 21:00Jan Groot deHS 8VIOS Eefde HS 3Fluiten