Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

Geef je op voor Court crew H1/D1

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster en aangepaste trainingsrooster 19-20 september en 10-17 oktober

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D4 speelt 3e divisie

Laurine Geerdes
Nr. 7
Cleo Jonker
Nr. 15
Renske Post
Nr. 21
Fleur Dubbelhuis
Nr. 22
Jade Gomis
Nr. 23
Lynn Lettink
Nr. 24
Bo Verweij
Nr. 33
Sanne Brinkman
Nr. 44
Minke Hoge Bavel
Nr. 45
Britt Lettink
Nr. 99

Overig

D4 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeefftijdNevobo
7Laurine Geerdesallround15CNN0L42
15Cleo Jonkersv18CLV2J0U
21Renske Postallround16CMK3B69
22Fleur Dubbelhuispl17CMD5V3R
23Jade Gomisallround17CNJ2F9N
24Lynn Lettinkpl16CMS1M0O
33Bo Verweijmid16CMG1R7K
44Sanne Brinkmanallround19CMD5T6O
45Minke Hoge Bavelsv16CMK1J5M
99Britt Lettinklib19CLN3Y3H
D4 AangewezenScheidsrechter voor team
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Woensdag Osc 1               
Donderdag Wel 2               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 04 feb 15:00Voorwaarts DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 11 feb 12:30Trivos DS 2Sportcentrum Arcus, Wijchen
    za 18 feb 13:30Avior DS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 04 mrt 16:30Rebo Woningmakelaars Rebelle DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 11 mrt 16:30Jumbo Van Andel-Ormi DS 1Pr. Willem Alexanderhal, Epe
    za 18 mrt 16:30TweeVV DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 25 mrt 19:00Salvora DS 1Tijenraan, Raalte
    za 01 apr 16:30Dros-Alterno DS 3Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 15 apr 14:30Avior DS 2De Scheg, Deventer

    DatumNaamDynamoGastenFunctie
    za 14-01-2023 11:00Fleur Dubbelhuis JB 1VoCASA JB 1Fluiten
    za 18-02-2023 09:00Fleur Dubbelhuis MB 1Dros-Alterno MB 2Fluiten
    za 11-03-2023 13:30Minke Hoge Bavel MC 2Pegasus MC 1Fluiten
    za 18-03-2023 11:30Fleur Dubbelhuis JC 1Twente '05 JC 2Fluiten
    za 01-04-2023 11:30Lynn Lettink MC 3SV CCW '16 MC 1Fluiten