Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D4 speelt Promotie klasse

Tessa Baltus
Tessa Bouwmeester
Lisanne Kat
Nr. 4
Nicky Baltus
Nr. 7
Daphne de Krosse
Nr. 8
Alyssia Schaufeli
Nr. 8
Mariel van Lambalgen
Nr. 9
Marlous Tol
Nr. 10
Loreen Janssen
Nr. 11
Marit Koning
Nr. 19
Julia Kat
Nr. 22

Begeleiding

Auke Snijder
Trainer/Coach
Eric Janssen
Trainer/Coach

Overig

D4 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevobo
Tessa Baltuspl26CHC0M2U
Tessa Bouwmeesterlib33CFK2J2F
4Lisanne Katpl27CJJ8P1V
7Nicky Baltussv24CHN3K62
8Daphne de Krossemid23CHW8C9Z
8Alyssia Schaufelimid22CKY2C3C
9Mariel van Lambalgensv21CJZ6S7C
10Marlous Tolpl27CCY9M8S
11Loreen Janssenmid26CJJ8N6U
19Marit Koningdia26CJJ6N4I
22Julia Katlib27CJM4Y4S
Auke SnijderTrainer
Coach
CFK3Z97
Eric JanssenTrainer
Coach
CFK3K8T
D4 AangewezenScheidsrechter voor team
Dag Hal Veld16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Dinsdag Wel 3             
Donderdag Wel 1             

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • DatumNaamDynamoGastenFunctie
    za 31-10-2020 09:30Marit Koning JB 2Dros-Alterno JB 2Fluiten
    za 31-10-2020 11:30Lisanne Kat MB 3Set Up '69 MB 1Fluiten
    za 31-10-2020 13:30Nicky Baltus MA 3Klarenbeek MA 1Fluiten
    za 31-10-2020 15:30Tessa Bouwmeester DS 10Spiker DS 4Fluiten
    za 14-11-2020 09:00Julia Kat MB 2Avior MB 1Fluiten
    za 12-12-2020 13:00Mariel Lambalgen vanMB 2E.S.V. MB 1Fluiten
    vr 18-12-2020 21:00Alyssia Schaufeli HS 11Bruvoc HS 2Fluiten