Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

D4 speelt Promotie klasse

Tessa Baltus
Tessa Bouwmeester
Lisanne Kat
Nr. 4
Nicky Baltus
Nr. 7
Daphne de Krosse
Nr. 8
Alyssia Schaufeli
Nr. 8
Mariel van Lambalgen
Nr. 9
Marlous Tol
Nr. 10
Loreen Janssen
Nr. 11
Marit Koning
Nr. 19
Julia Kat
Nr. 22

Overig

D4 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevobo
Tessa Baltuspl26CHC0M2U
Tessa Bouwmeesterlib32CFK2J2F
4Lisanne Katpl27CJJ8P1V
7Nicky Baltussv24CHN3K62
8Daphne de Krossemid22CHW8C9Z
8Alyssia Schaufelimid22CKY2C3C
9Mariel van Lambalgensv21CJZ6S7C
10Marlous Tolpl27CCY9M8S
11Loreen Janssenmid25CJJ8N6U
19Marit Koningdia25CJJ6N4I
22Julia Katlib27CJM4Y4S
D4 AangewezenScheidsrechter voor team
Dag Hal Veld16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Dinsdag Wel 3             
Donderdag Wel 1             

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    vr 02 okt 19:00EVV Bultman-Hartholt DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 17 okt 11:30VVH DS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 30 okt 20:45Heeten Sportief DS 1Sporthal Heeten, Heeten
    vr 06 nov 19:00Dros-Alterno DS 4Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 13 nov 21:15HSC DS 1De Rumels, Hierden tijdstip gewijzigd
    za 21 nov 15:00Hevo DS 1Hoogerheyne, Heino
    vr 27 nov 19:00REBO ERA Makelaars/Rebelle DS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    do 03 dec 19:30Hellas DS 1Feithenhof, Nunspeet
    za 12 dec 16:00Spiker DS 1De Bhoele, Eerbeek
    vr 18 dec 19:00Volta DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn

    DatumNaamDynamoGastenFunctie