Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Aanmelden voor het minikamp

Aanmelden voor het volleyballen in het donker (blacklight)!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zo 17-2 met de bus naar Zwolle. !
Nog 16 plaatsen

Niet met de bus? Bestel kaarten met korting (zie homepage bericht)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

D8 speelt 2e klasse

Lara Albers
Nr. 1
Rosan Heite
Nr. 3
Simone Steunenberg
Nr. 32
Mandy van den Hazel
Nr. 34
Nienke Bult
Nr. 41
Yvette Evertse
Nr. 48
Floor Hogt
Nr. 51
Christina Chen
Nr. 59
Anna Hielkema
Nr. 74
Melinda Zielhuis
Nr. 90

Begeleiding

Loreen Janssen
Trainer
Wiebe Bosma
Trainer/Coach
Evelien Koopman
Ctp commissie
Ilse van Beusekom
Ctp commissie

Overig

D8 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevobo
1Lara Albersmid17CMZ8W2S
3Rosan Heitedia25CJW6B67
32Simone Steunenberglib19CLV2J5P
34Mandy van den Hazelpl18CKR1Y4P
41Nienke Bultmid18CMN0Y1R
48Yvette Evertsemid18CKY2C5E
51Floor Hogtsv19CKP9C2H
59Christina Chenmid17CMY5Y6G
74Anna Hielkemasv18CLG0D16
90Melinda Zielhuispl18CND0H1J
Loreen JanssenTrainerCJJ8N6U
Wiebe BosmaTrainer
Coach
Evelien KoopmanCtp commissieCCX0S8A
Ilse van BeusekomCtp commissieCJJ8M1M
D8 AangewezenScheidsrechter voor team
Niet beschikbaar
Programma op de Nevobosite

DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
vr 22 mrt 19:00Rood-Wit '75 DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
vr 05 apr 19:00Dros-Alterno DS 8Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
wo 10 apr 21:00GTH/Torpedo DS 1Dorpshuis Hoenderloo, HOENDERLOO

DatumNaamDynamoGastenFunctie
vr 05-10-2018 21:00Simone Steunenberg HS 12Primavo HS 2Fluiten
za 06-10-2018 14:30Rosan Heite MB 5Langhenkel/HEC MB 1Fluiten
za 06-10-2018 14:30Mandy Hazel van denMB 4Avior MB 3Fluiten
za 06-10-2018 16:30Lara Albers MA 2Dros-Alterno MA 2Fluiten
za 06-10-2018 16:30Melinda Zielhuis MA 3Pauwervoll MA 1Fluiten
vr 09-11-2018 21:00D8 Aangewezen HS 12EVV Bultman-Hartholt HS 3Fluiten
za 08-12-2018 09:30Floor Hogt MC 3Dros-Alterno MC 4Fluiten
vr 11-01-2019 21:00D8 Aangewezen HS 12WSV HS 1Fluiten
za 02-02-2019 09:30D8 Aangewezen MC 3VVH MC 1Fluiten
vr 08-03-2019 21:00D8 Aangewezen DS 7Salvora DS 2Fluiten
za 09-03-2019 13:30D8 Aangewezen MB 1VVH MB 1Fluiten
za 09-03-2019 15:30D8 Aangewezen HS 11Auto van Oort/Rebelle HS 4Fluiten
za 23-03-2019 13:00Melinda Zielhuis MB 5Dros-Alterno MB 3Fluiten
za 06-04-2019 14:45Floor Hogt MB 5GTH/Torpedo MB 1Fluiten