Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Trainingsrooster vanaf maandag 16 mei

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D8 speelt 1e klasse

Julianne Van Houten
Gwen Denekamp
Nr. 8
Kaylee de Frens
Nr. 12
Lois Heemsbergen
Nr. 15
Syts Bouta
Nr. 17
Merle Franken
Nr. 18
Joelle Fama
Nr. 37
Kim Hendriks
Nr. 47
Sarah Drost
Nr. 51
Dewi Hensbergen
Nr. 52
Ilse Tiemens
Nr. 58
Mila de Vos
Nr. 88

Overig

D8 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeefftijdNevobo
Julianne Van Houten pl19CKZ7V4Y
8Gwen Denekamppl18CLN3Y1F
12Kaylee de Frenslib19CLL3R4H
15Lois Heemsbergendia17CMV5L4M
17Syts Boutamid17CNB5X5W
18Merle Frankenmid17CMK0Z9H
37Joelle Famasv20CLR2X44
47Kim Hendrikspl20CMR6L05
51Sarah Drostpl18CLN3Y5J
52Dewi Hensbergenpl18CLR2W74
58Ilse Tiemensmid19CKP0G53
88Mila de Vossv19CLM5R95
D8 AangewezenScheidsrechter voor team
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Dinsdag Wel 3               
Donderdag Osc 2               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 17 sep 11:30SV Dynamo Apeldoorn DS 9Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 05 nov 11:30Salvora DS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 12 nov 11:00WSV DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 18 nov 19:00SV Dynamo Apeldoorn DS 6Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 26 nov 13:30Dros-Alterno DS 6Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 03 dec 11:30SV Dynamo Apeldoorn DS 9Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 17 dec 13:30Hevo DS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 21 jan 13:30Dros-Alterno DS 5Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 04 feb 13:30Spiker DS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 18 feb 00:00Avior DS 5Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 24 feb 19:30SV Dynamo Apeldoorn DS 6Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 25 mrt 13:30BSV DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn

    DatumNaamDynamoGastenFunctie