Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 19 oktober Dynamo's Bierfest!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 19 oktober Dynamo's Bierfest!

Bestel friet en snacks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beachparty 14-9 aanmelden!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

D3 speelt Regio Divisie

Sara van Gisteren
Kirsten Hogenhout
Maud Messing
Inge Fokke
Nr. 4
Fleur de Jong
Nr. 11
Ilse de Bruin
Nr. 22
Romy Schoep
Nr. 23
Britt Lettink
Nr. 50
Suzanne van Gemund
Nr. 86
Lieke Kalksma
Nr. 91

Begeleiding

André Jonker
Trainer
Jeroen van der Linden
Trainer/Coach

Overig

D3 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Stephanie Lankhorst
Meetrainer
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevobo
Sara van Gisterendia15CLS5Y6V
Kirsten Hogenhoutpl16CKY9Z5G
Maud Messingpl18CLR1V8V
4Inge Fokkepl20CJR3G1Z
11Fleur de Jonglib17CLB7Q04
22Ilse de Bruinpl18CKP2C7L
23Romy Schoepdia19CKR8R78
50Britt Lettinksv16CLN3Y3H
86Suzanne van Gemundmid17CKZ3M6N
91Lieke Kalksmasv17CKV4P7A
André JonkerTrainerCFJ6R6M
Jeroen van der LindenTrainer
Coach
CFJ7J96
D3 AangewezenScheidsrechter voor team
Stephanie LankhorstMeetrainerCLV2K9W
Niet beschikbaar
Programma op de Nevobosite

DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
vr 22 nov 19:00WIK Steenderen DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
vr 29 nov 19:00Heyendaal DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
vr 13 dec 19:00Voorwaarts DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
vr 20 dec 19:30WaHo DS 1De Bongerd, WAGENINGEN
vr 17 jan 19:00Set Up '69 DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
za 25 jan 17:00Jumbo Van Andel-Ormi DS 1Pr. Willem Alexanderhal, EPE
za 01 feb 12:30Dros-Alterno DS 3Alternohal, APELDOORN
vr 07 feb 19:00TweeVV DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
za 22 feb 18:00WIK Steenderen DS 1het Hooge Wessel, STEENDEREN
za 29 feb 12:00Heyendaal DS 1Radboud Sportcentrum, NIJMEGEN
za 07 mrt 16:30Avior DS 1Sporthal Schalkhaar, SCHALKHAAR
vr 13 mrt 19:00VVH DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
vr 27 mrt 19:00EVV Bultman-Hartholt DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
za 04 apr 15:30Voorwaarts DS 1De Jachtlust, TWELLO
za 11 apr 12:00EVV Bultman-Hartholt DS 1't Huiken, ELBURG
vr 17 apr 19:00WaHo DS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN

DatumNaamDynamoGastenFunctie
za 21-09-2019 11:30Fleur Jong deMC 2SV Dynamo Apeldoorn MC 3Fluiten
za 21-09-2019 13:30Lieke Kalksma JB 1DIOS JB 1Fluiten
za 05-10-2019 09:30Fleur Jong deJA 1Trivos JA 1Fluiten
za 05-10-2019 11:30Fleur Jong deHS 6Avior HS 5Fluiten
za 05-10-2019 13:30Fleur Jong deMA 1Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' MA 1Fluiten
za 12-10-2019 09:00Britt Lettink MC 4EVV Bultman-Hartholt MC 1Fluiten
za 12-10-2019 13:00Suzanne Gemund vanDS 9Auto van Oort/Rebelle DS 3Fluiten
za 19-10-2019 11:30Fleur Jong deMC 2Dros-Alterno MC 3Fluiten
za 02-11-2019 13:00Fleur Jong deMC 6Blok EVC MC 2Fluiten
za 09-11-2019 13:00Fleur Jong deMC 3SV Dynamo Apeldoorn MC 2Fluiten
za 09-11-2019 15:00D3 Aangewezen MB 5Hellas MB 1Fluiten
za 16-11-2019 11:30Fleur Jong deHS 6A.B.S. HS 1Fluiten
za 16-11-2019 11:30Maud Messing MC 2Auto van Oort/Rebelle MC 2Fluiten
za 23-11-2019 13:00Fleur Jong deDS 9WSV DS 2Fluiten
vr 29-11-2019 21:00Inge Fokke DS 7Salvora DS 2Fluiten
za 14-12-2019 13:00Fleur Jong deMC 6E.S.V. MC 2Fluiten