Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

Geef je op voor Court crew H1/D1

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster en aangepaste trainingsrooster 19-20 september en 10-17 oktober

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D3 speelt 2e divisie

Sophia Souki
Nr. 2
Lieke Kalksma
Nr. 3
Jildou Wissels
Nr. 4
Marit Gerritsen
Nr. 5
Kirsten Hogenhout
Nr. 9
Julia Mulder
Nr. 10
Merel de Boer
Nr. 11
Maud Messing
Nr. 21
Romy Schoep
Nr. 23
Fleur de Jong
Nr. 99

Begeleiding

André Jonker
Coach

Overig

D3 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeefftijdNevobo
2Sophia Soukimid20CLV5D0R
3Lieke Kalksmasv20CKV4P7A
4Jildou Wisselsmid16CMY6X4G
5Marit Gerritsenmid22CMF1H5F
9Kirsten Hogenhoutdia19CKY9Z5G
10Julia Mulderdia20CLZ8S8B
11Merel de Boerpl18CLX2Q3O
21Maud Messingpl21CLR1V8V
23Romy Schoeppl22CKR8R78
99Fleur de Jonglib21CLB7Q04
André JonkerCoachCFJ6R6M
D3 AangewezenScheidsrechter voor team
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Maandag Osc 1               
Donderdag Wel 1               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 04 feb 15:00Heyendaal DS 1Radboud Sportcentrum, Nijmegen
    za 11 feb 13:30Fysiotherapie Scheepjeshof/VCV DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 25 feb 14:00TiMaX/DeVoKo DS 2Dorper Esch, Denekamp
    za 04 mrt 13:30WIK Steenderen DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 11 mrt 13:30Simplex/SSS DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 18 mrt 13:30ABS Autoherstel Huysmans Ommen/Volco DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 25 mrt 15:00Trivos DS 1Sportcentrum Arcus, Wijchen
    za 01 apr 13:30Kerkemeijer Gemini DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 15 apr 16:30Seesing Flex | Longa`59 DS 1Hamalandhal, Lichtenvoorde

    DatumNaamDynamoGastenFunctie
    vr 20-01-2023 19:00Marit Gerritsen DS 10N.V.C. DS 2Fluiten
    vr 20-01-2023 21:00Fleur Jong deHS 6Dros-Alterno HS 5Fluiten
    za 21-01-2023 13:30Julia Mulder MB 2Jumbo Van Andel-Ormi MB 2Fluiten
    za 01-04-2023 09:30Lieke Kalksma MC 1Hevo MC 1Fluiten
    vr 14-04-2023 19:00Marit Gerritsen DS 10GTH/Torpedo DS 1Fluiten