Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Aanmelden voor het minikamp

Aanmelden voor het volleyballen in het donker (blacklight)!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zo 17-2 met de bus naar Zwolle. !
Nog 16 plaatsen

Niet met de bus? Bestel kaarten met korting (zie homepage bericht)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

D3 speelt Regio Divisie

Annemarieke Klaasen
Inge Fokke
Nr. 4
Fleur de Jong
Nr. 11
Stephanie Lankhorst
Nr. 15
Marit Koning
Maud Messing
Nr. 20
Lianne Sonneveld
Nr. 21
Nicky Baltus
Nr. 24
Yana Timmer
Nr. 27
Suzanne van Gemund
Nr. 86
Lieke Kalksma
Nr. 91

Begeleiding

Jeroen van der Linden
Trainer/Coach
Jeanette Klaasen
Ctp commissie

Overig

D3 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevobo
Annemarieke Klaasenmid20CLR9K62
4Inge Fokkepl20CJR3G1Z
11Fleur de Jonglib17CLB7Q04
15Stephanie Lankhorstmid17CLV2K9W
Marit KoningAanvoerder
Speler
24CJJ6N4I
20Maud Messingpl17CLR1V8V
21Lianne Sonneveldpl16CLF7V14
24Nicky Baltussv22CHN3K62
27Yana Timmerlib18CJZ6S49
86Suzanne van Gemundmid16CKZ3M6N
91Lieke Kalksmasv17CKV4P7A
Jeroen van der LindenTrainer
Coach
CFJ7J96
Jeanette KlaasenCtp commissieCNT3C1D
D3 AangewezenScheidsrechter voor team
Niet beschikbaar
Programma op de Nevobosite

DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
za 23 mrt 15:00VVH DS 1De Sijpel, HARDERWIJK tijdstip gewijzigd
za 06 apr 15:30Trivos DS 1Sportcentrum Arcus, WIJCHEN
vr 12 apr 19:00SSS DS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN

DatumNaamDynamoGastenFunctie
vr 21-09-2018 19:00Lieke Kalksma DS 6BSV DS 1Fluiten
vr 21-09-2018 21:00Annemarieke Klaasen HS 12Dros-Alterno HS 7Fluiten
vr 21-09-2018 21:00Suzanne Gemund vanDS 7BSV DS 2Fluiten
za 29-09-2018 11:30Marit Koning JA 1Twente '05 JA 1Fluiten
za 29-09-2018 11:30Maud Messing MC 1SV Dynamo Apeldoorn MC 2Fluiten
vr 05-10-2018 19:00Fleur Jong deDS 6Spiker DS 2Fluiten
vr 05-10-2018 19:00Suzanne Gemund vanDS 10Dio Ugchelen DS 1Fluiten
za 13-10-2018 09:30Nicky Baltus MC 2Dash MC 1Fluiten
za 13-10-2018 11:30Lianne Sonneveld MB 1Seesing Personeel Orion MB 1Fluiten
za 20-10-2018 11:30Lianne Sonneveld MB 2Avior MB 4Fluiten
za 03-11-2018 09:30Lianne Sonneveld JB 1Avior JB 1Fluiten
za 01-12-2018 11:30Lianne Sonneveld JB 1Trivos JB 1Fluiten
za 08-12-2018 09:30Lianne Sonneveld JC 1Hellas JC 1Fluiten
za 15-12-2018 09:30Lianne Sonneveld MC 1Dros-Alterno MC 2Fluiten
za 19-01-2019 09:30Lianne Sonneveld JC 1Avior JC 1Fluiten
za 02-02-2019 11:30Lianne Sonneveld JA 1Dros-Alterno JA 3Fluiten
vr 08-03-2019 19:00Lianne Sonneveld MB 6Udeo MB 1Fluiten
za 09-03-2019 13:30Lianne Sonneveld MA 1Springendal-Set-Up`65 MA 2Fluiten
za 16-03-2019 09:30Lianne Sonneveld JC 1Dros-Alterno JC 1Fluiten
vr 22-03-2019 19:00Lianne Sonneveld MB 3Heeten Sportief MB 1Fluiten
vr 05-04-2019 21:00Inge Fokke DS 7Hooiberg DS 1Fluiten
za 13-04-2019 09:30Lianne Sonneveld JC 1Voorsterslag/VC Zwolle JC 1Fluiten