Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 19 oktober Dynamo's Bierfest!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 19 oktober Dynamo's Bierfest!

Bestel friet en snacks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beachparty 14-9 aanmelden!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

H9 speelt 2e klasse

Thomas van Engeland
Cedric Rouw
Rens de Ruig
Gijs Smit
Klaas Smit
Joost Siegelaar
Nr. 1
Derk Jan Konijnenberg
Nr. 3
Kor de Groot
Nr. 4
Jan van Duuren
Nr. 24

Begeleiding

Rik van Solkema
Trainer
Jan Bussink
Ctp commissie

Overig

H9 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Jan de Groot
Meetrainer/Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevobo
Thomas van Engelandpl32CFK4J9W
Cedric Rouwsv23CHN5N3I
Rens de Ruigmid25CJD5F8J
Gijs Smitsv43CDQ1R6O
Klaas Smitpl37CGS2D5X
1Joost Siegelaarpl55CFK2J1E
3Derk Jan Konijnenbergdia56CFK0W7V
4Kor de Grootmid53CDT4C2B
24Jan van Duurenmid63CFK3P57
Rik van SolkemaTrainerCMH8L0D
Jan BussinkCtp commissieCFK3K7S
H9 AangewezenScheidsrechter voor team
Jan de GrootMeetrainer
Scheidsrechter voor team
CFK3J7P
Niet beschikbaar
Programma op de Nevobosite

DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
za 23 nov 15:00Voorwaarts HS 3Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
vr 29 nov 21:00Rood-Wit '75 HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
vr 13 dec 21:00BSV HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
do 19 dec 20:30Primavo HS 1Sporthal Mheenpark, APELDOORN
do 09 jan 19:00Voorwaarts HS 3De Jachtlust, TWELLO
za 18 jan 15:00A.B.S. HS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
za 25 jan 13:30Spiker HS 1De Bhoele, EERBEEK
za 01 feb 13:00Bruvoc HS 2Rhienderoord, BRUMMEN
za 08 feb 11:30SV Dynamo Apeldoorn HS 11Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
za 14 mrt 15:00Avior HS 7Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
do 19 mrt 20:30Rood-Wit '75 HS 1De Lange Slag, WIJHE
za 28 mrt 15:00Primavo HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
za 04 apr 16:00BSV HS 1De Hiethof, BEEKBERGEN
za 18 apr 15:00Dros-Alterno HS 5Omnisport Apeldoorn, APELDOORN

DatumNaamDynamoGastenFunctie
vr 18-10-2019 21:00Derk Jan Konijnenberg HS 7SV Dynamo Apeldoorn HS 6Fluiten
za 19-10-2019 13:30Jan Groot deHS 9Bruvoc HS 2Fluiten
za 02-11-2019 17:00Jan Groot deHS 11SV Dynamo Apeldoorn HS 9Fluiten
vr 22-11-2019 19:00Derk Jan Konijnenberg HS 6Dros-Alterno HS 3Fluiten
za 23-11-2019 15:00Jan Groot deHS 9Voorwaarts HS 3Fluiten
vr 29-11-2019 21:00Jan Groot deHS 9Rood-Wit '75 HS 1Fluiten
vr 20-12-2019 19:00Joost Siegelaar DS 5BSV DS 1Fluiten
vr 20-03-2020 21:00Joost Siegelaar HS 10Dros-Alterno HS 7Fluiten