Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

H9 speelt 2e klasse

Robert van Vliet
Nr. 1
Marc van Tongeren
Nr. 2
Tom Heijink
Nr. 3
Sander Dijkhof
Nr. 6
Jonathan Wanders
Nr. 7
Jan Erik van Suijdam
Nr. 8
Nick Pieters
Nr. 19
Tim van der Linden
Nr. 21
Jelle Minnen
Nr. 23
Marco Dijkhof
Nr. 26
Renee van der Schaaf
Nr. 41

Overig

H9 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Peter van Vliet
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevobo
1Robert van Vlietsv28CFK4S7N
2Marc van Tongerenpl42CHF3P1O
3Tom Heijinkmid34CFK2T4D
6Sander Dijkhoflib30CFK4W1T
7Jonathan Wanderspl36CFK4G0O
8Jan Erik van Suijdamsv45CFK2C6W
19Nick Pieterspl27CHN5M9L
21Tim van der Lindenmid42CHH9P76
23Jelle Minnenmid19CKW1K4I
26Marco Dijkhofdia32CFK4N56
41Renee van der Schaafpl38CHR0P7D
H9 AangewezenScheidsrechter voor team
Peter van VlietScheidsrechter voor teamCFK3K6R
Dag Hal Veld16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Maandag Osc 1             

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    vr 02 okt 21:00SV Dynamo Apeldoorn HS 11Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 09 okt 19:00Dros-Alterno HS 8Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 17 okt 13:00REBO ERA Makelaars/Rebelle HS 3Theothorne, Dieren
    vr 23 okt 19:00Bruvoc HS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 30 okt 19:00Jumbo Van Andel-Ormi HS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 07 nov 17:00E.S.V. HS 1Op de heide, Elspeet
    vr 13 nov 21:00Blok EVC HS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 04 dec 21:00SalVo'18 HS 3Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 12 dec 18:00BSV HS 2De Hiethof, Beekbergen

    DatumNaamDynamoGastenFunctie
    vr 18-09-2020 19:00Peter Vliet vanDS 7E.S.V. DS 2Fluiten
    vr 25-09-2020 19:00Peter Vliet vanDS 5Avior DS 5Fluiten
    vr 25-09-2020 19:00Robert Vliet vanHS 9Voorwaarts HS 3Fluiten
    vr 09-10-2020 19:00Peter Vliet vanDS 5VZK DS 1Fluiten
    vr 09-10-2020 19:00Robert Vliet vanHS 9Dros-Alterno HS 8Fluiten
    vr 23-10-2020 19:00Robert Vliet vanHS 9Bruvoc HS 2Fluiten
    vr 23-10-2020 21:00Robert Vliet vanHS 10Dros-Alterno HS 7Fluiten
    za 24-10-2020 11:00Robert Vliet vanHS 7Blok EVC HS 1Fluiten
    vr 30-10-2020 19:00Peter Vliet vanDS 5Jumbo Van Andel-Ormi DS 2Fluiten
    vr 06-11-2020 21:00Peter Vliet vanHS 7SV Dynamo Apeldoorn HS 6Fluiten
    vr 13-11-2020 19:00Peter Vliet vanDS 5Blok EVC DS 1Fluiten
    vr 13-11-2020 21:00Robert Vliet vanHS 9Blok EVC HS 2Fluiten
    wo 02-12-2020 20:30Peter Vliet vanDS 8SV Dynamo Apeldoorn DS 9Fluiten