Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Coronaprotocol voor leden 

Trainingsrooster binnen sporten
Roosters > Trainingen

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

H2 speelt Topdivisie

Jordi van Andel
Mike van Cooten
Lennaert Hogenhout
Hidde Loopik
Rik Wagendorp
Nr. 1
Nathan Hoogendoorn
Nr. 3
Twan Peters
Nr. 3
Sander den Hollander
Nr. 6
Ilja van der Pijl
Nr. 7
Thomas Plijter
Nr. 8
Jeffrey van Apeldoorn
Nr. 9
Peter Langevoort
Nr. 11

Begeleiding

Justin Sombroek
Trainer/Coach
Robert Horstink
Trainer
Jelle Overvelde
Trainerass.

Overig

H2 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LengteLeeftijdNevobo
Jordi van Andel21CJT2J4M
Mike van Cootendia22CKZ2X4F
Lennaert Hogenhoutpl19CKQ9V3E
Hidde Loopikdia19CJY9Q9G
1Rik Wagendorpmid25CLG0Y66
3Nathan Hoogendoornsv20CKC9T2B
3Twan Peterspl19CLB4M34
6Sander den Hollanderlib26CFK2W0S
7Ilja van der Pijlsv17CNG6N25
8Thomas Plijterpl20CKV4H9M
9Jeffrey van Apeldoornmid26CJJ8V9N
11Peter Langevoortmid24CLK4F5E
Justin SombroekTrainer
Coach
CHF3L3E
Robert HorstinkTrainerCFK4N23
Jelle OverveldeTrainerass.CFK4M3Z
H2 AangewezenScheidsrechter voor team
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Dinsdag Osc 1               
Donderdag Osc 3               
Donderdag Osc 4               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 02 okt 15:30Prima Donna Kaas Huizen HS 1Prima Donna Kaas Arena, Huizen
    za 09 okt 16:30EVV Bultman-Hartholt HS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 16 okt 17:00VoCASA HS 2VoCASA-hal, Nijmegen
    za 30 okt 13:30QoppoConsult/AVV Keistad HS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 06 nov 19:00Webton Hengelo HS 1Veldwijk, Hengelo OV
    za 13 nov 13:30FOOX Olhaco HS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 20 nov 17:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 2Topsporthal Achterhoek, Doetinchem
    za 27 nov 16:30Zalsman Reflex HS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 11 dec 17:15Sudosa-Desto HS 1Sporthal Olympus, Assen
    za 15 jan 13:30DIO/Bedum HS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 22 jan 16:30Prima Donna Kaas Huizen HS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 29 jan 19:30EVV Bultman-Hartholt HS 1't Huiken, Elburg
    za 05 feb 16:30VoCASA HS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 12 feb 19:30QoppoConsult/AVV Keistad HS 1Sportcomplex Amerena, Amersfoort
    za 19 feb 16:30Webton Hengelo HS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 05 mrt 19:45DIO/Bedum HS 1De Beemden, Bedum
    za 12 mrt 00:00FOOX Olhaco HS 1Trasselt, Hoogeveen
    za 19 mrt 16:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 26 mrt 17:00Zalsman Reflex HS 1Reflexhal, Kampen
    za 02 apr 16:30Sudosa-Desto HS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 09 apr 16:30Madjoe HS 1De Drecht, Enkhuizen

    DatumNaamDynamoGastenFunctie
    za 09-10-2021 13:30H2 Aangewezen DS 7Avior DS 5Fluiten
    vr 15-10-2021 21:00H2 Aangewezen DS 10Dros-Alterno DS 8Fluiten
    vr 05-11-2021 19:00H2 Aangewezen DS 6Avior DS 5Fluiten
    vr 19-11-2021 19:00H2 Aangewezen HS 7E.S.V. HS 1Fluiten
    vr 26-11-2021 21:00H2 Aangewezen HS 6DIAVO HS 1Fluiten
    za 27-11-2021 13:30H2 Aangewezen DS 7SV Dynamo Apeldoorn DS 6Fluiten