Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

H7 speelt 1e klasse

Wiebe Bosma
Rob Neuteboom Spijker
Rob Noort
Daniel Zweering
Eric Elzinga
Nr. 1
Jeroen Buter
Nr. 2
Maikel Brouwer
Nr. 4
Auke Snijder
Nr. 5
Maarten de Groot
Nr. 6
Erik van Engeland
Nr. 7
Hans Broekhuis
Nr. 9
Mark Neuteboom Spijker
Nr. 9
Arie Verbeek
Nr. 53
Marcel Nijman
Nr. 69

Overig

Benno Schrijver
Meetrainer
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevobo
Wiebe Bosmadia29CHH6R7V
Rob Neuteboom Spijkerpl33CFK2N4T
Rob Noortdia45CFJ6R1H
Daniel Zweeringdia38CFK3Z2Y
1Eric Elzingamid37CFK4L83
2Jeroen Buterlib39CFK3F8E
4Maikel Brouwermid38CFK4X63
5Auke Snijdersv41CFK3Z97
6Maarten de Grootmid45CFK3V4O
7Erik van Engelandpl36CFK4B98
9Hans Broekhuislib46CFK3R9H
9Mark Neuteboom Spijkerdia37CFK3Y83
53Arie Verbeeksv44CFK3Y4X
69Marcel Nijmansv50CFK3Q38
Benno SchrijverMeetrainerCJL3T63
Dag Hal Veld16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Dinsdag Osc 4             

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • DatumNaamDynamoGastenFunctie
    za 11-01-2020 11:30Auke Snijder HS 6SalVo'18 HS 2Fluiten
    vr 17-01-2020 21:00Auke Snijder HS 10Blauw Wit HS 3Fluiten
    za 08-02-2020 13:30Marcel Nijman MA 1Krekkers MA 1Fluiten
    za 21-03-2020 09:30Auke Snijder MB 2Rivo Rijssen MB 1Fluiten
    za 21-03-2020 11:30Auke Snijder JC 1SSS JC 1Fluiten
    vr 27-03-2020 19:00Auke Snijder MA 2Bruvoc MA 1Fluiten
    vr 27-03-2020 21:00Auke Snijder DS 7Avior DS 6Fluiten
    za 28-03-2020 15:00Arie Verbeek DS 8Avior DS 11Fluiten
    za 18-04-2020 15:00Wiebe Bosma DS 8GTH/Torpedo DS 2Fluiten
    za 18-04-2020 15:00Auke Snijder MB 4Volleybalvereniging Zeewolde MB 1Fluiten
    za 18-04-2020 17:00Auke Snijder DS 6O.M.S. DS 1Fluiten
    za 18-04-2020 17:00Auke Snijder JB 1Sudosa-Desto JB 1Fluiten