Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Coronaprotocol 

Trainingsrooster binnen sporten
Roosters > Trainingen

 

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

H7 speelt 2e klasse

Robert van Vliet
Nr. 1
Marc van Tongeren
Nr. 2
Tom Heijink
Nr. 3
Sander Dijkhof
Nr. 6
Jonathan Wanders
Nr. 7
Jan Erik van Suijdam
Nr. 8
Nick Pieters
Nr. 19
Tim van der Linden
Nr. 21
Jelle Minnen
Nr. 23
Marco Dijkhof
Nr. 26
Renee van der Schaaf
Nr. 41

Begeleiding

Sander Dijkhof
Coach/Trainer

Overig

H7 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Peter van Vliet
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeefftijdNevobo
1Robert van Vlietsv30CFK4S7N
2Marc van Tongerenpl43CHF3P1O
3Tom Heijinkmid36CFK2T4D
6Sander Dijkhoflib31CFK4W1T
7Jonathan Wanderspl38CFK4G0O
8Jan Erik van Suijdamsv46CFK2C6W
19Nick Pieterspl29CHN5M9L
21Tim van der Lindenmid43CHH9P76
23Jelle Minnenmid20CKW1K4I
26Marco Dijkhofdia33CFK4N56
41Renee van der Schaafallround39CHR0P7D
Sander DijkhofCoach
Trainer
CFK4W1T
H7 AangewezenScheidsrechter voor team
Peter van VlietScheidsrechter voor teamCFK3K6R
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Woensdag Osc 3               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    di 01 feb 20:30DIAVO HS 3Sporthal Mheenpark, Apeldoorn
    vr 04 feb 21:00SV Dynamo Apeldoorn HS 9Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 11 feb 19:00SV Dynamo Apeldoorn HS 8Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 11 mrt 19:00VVH HS 5Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    do 17 mrt 21:15E.S.V. HS 1Op de heide, Elspeet
    vr 25 mrt 19:00Blok EVC HS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 02 apr 17:00Dros-Alterno HS 5Alternohal, Apeldoorn
    za 16 apr 16:30Dros-Alterno HS 5Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn tijdstip gewijzigd

    DatumNaamDynamoGastenFunctie
    vr 17-09-2021 19:00Peter Vliet vanDS 6Spiker DS 2Fluiten
    za 18-09-2021 09:30Robert Vliet vanJC 1JUMBO-Sellekamp/S.V.I. JC 1Fluiten
    za 18-09-2021 11:30Robert Vliet vanHS 10Spiker HS 2Fluiten
    vr 24-09-2021 19:00Peter Vliet vanHS 7Spiker HS 1Fluiten
    za 25-09-2021 13:00Robert Vliet vanJB 1Innovatiemakelaars.nl WSV JB 1Fluiten
    vr 01-10-2021 19:00Peter Vliet vanDS 6A.B.S. DS 1Fluiten
    vr 15-10-2021 19:00Peter Vliet vanHS 7DIAVO HS 3Fluiten
    vr 29-10-2021 19:00Peter Vliet vanDS 8Volta DS 2Fluiten
    vr 19-11-2021 19:00Peter Vliet vanDS 6Hevo DS 2Fluiten
    vr 17-12-2021 19:00Peter Vliet vanDS 6SV Dynamo Apeldoorn DS 7Fluiten