Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

  • 17-1 19.30 - Europacupwedstrijd - Portugal
  • 20-1 15.00 - Dynamo’s Family Super Sunday
  • 24-1 19.30 - Halve finale beker

 

 

 

 

 

Zondag 23 december 2 tegen 2 toernooi

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

H4 speelt Promotie klasse

Jelle Bosma
Teun Engels
Nikola Lukic
Wessel Rouw
Nr. 1
Koen van Rijen
Nr. 5
Ilja van der Pijl
Nr. 7
Bjarne van Laar
Nr. 8
Thijn van der Tol
Nr. 17
Valentin Helsloot
Nr. 41
Sven van Kleef
Nr. 44
Lorenzo Boon
Nr. 73

Overig

H4 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevobo
Jelle Bosma15CLR2J5V
Teun Engelsdia16CLJ4Q561e kl (tijdelijke licentie)
Nikola Lukic14CLS8V52
1Wessel Rouwlib14CLV8V8Q
5Koen van Rijenmid15CMV5M1M
7Ilja van der Pijlmid15CNG6N25
8Bjarne van Laarsv18CJX0Y1U
17Thijn van der Toldia17CMY1J0N
41Valentin Helslootlib18CJZ6S271e kl licentie
44Sven van Kleefpl18CMB0J2Z
73Lorenzo Boonpl17CMG7M1T1e kl (tijdelijke licentie)
H4 AangewezenScheidsrechter voor team
Niet beschikbaar
Programma op de Nevobosite

DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
za 19 jan 11:30SV Dynamo Apeldoorn HS 5Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
za 02 feb 11:30SDS HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
vr 08 feb 19:30Volleybalvereniging Zeewolde HS 1Het Baken, ZEEWOLDE
za 02 mrt 11:30Pauwervoll HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
za 09 mrt 14:00Jumbo Van Andel-Ormi HS 1Pr. Willem Alexanderhal, EPE
za 16 mrt 11:30Avior HS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
vr 22 mrt 21:00VVH HS 2De Sijpel, HARDERWIJK
za 30 mrt 13:30Auto van Oort/Rebelle HS 2Theothorne, DIEREN
do 04 apr 21:30Blauw Wit HS 2De Talter, OLDEBROEK
za 13 apr 11:30Dros-Alterno HS 3Omnisport Apeldoorn, APELDOORN

DatumNaamDynamoGastenFunctie
za 20-10-2018 11:30Teun Engels JB 1Tweestroom JB 1Fluiten
za 20-10-2018 13:30Teun Engels MA 2Bruvoc MA 1Fluiten
vr 16-11-2018 19:00Teun Engels DS 10Avior DS 8Fluiten
za 24-11-2018 15:00Teun Engels MB 2Hevo MB 2Fluiten
za 24-11-2018 17:00Teun Engels JC 1Voorsterslag/VC Zwolle JC 2Fluiten
za 08-12-2018 13:30Teun Engels MA 1Voorwaarts MA 1Fluiten
za 15-12-2018 13:30Teun Engels MA 1Avior MA 2Fluiten
vr 11-01-2019 19:00Teun Engels DS 8Voorwaarts DS 4Fluiten
za 09-02-2019 19:00Teun Engels HS 10Bruvoc HS 3Fluiten
za 02-03-2019 13:30Teun Engels HS 10SV Dynamo Apeldoorn HS 11Fluiten
vr 08-03-2019 21:00Teun Engels DS 7Salvora DS 2Fluiten
vr 05-04-2019 19:00Teun Engels DS 8Dros-Alterno DS 8Fluiten