Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

Geef je op voor Court crew H1/D1

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster en aangepaste trainingsrooster 19-20 september en 10-17 oktober

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

H4 speelt 2e divisie

Bram Langevoort
Nr. 1
Pim Willems
Nr. 2
Rik Aalders
Nr. 3
Erwin van Amersfoort
Nr. 4
Sjoerd Aalders
Nr. 7
Jelle Overvelde
Nr. 8
Michiel van Dorsten
Nr. 9
Jelle Langevoort
Nr. 10
Erwin Hekkert
Nr. 17
Valentin Helsloot
Nr. 41

Overig

H4 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeefftijdNevobo
1Bram Langevoortdia29CFJ7T7Y
2Pim Willems29CMF3F3H
3Rik Aalderspl36CFJ7N1A
4Erwin van Amersfoortsv47CFK3F39
7Sjoerd Aalderspl39CFK2D05
8Jelle Overveldepl35CFK4M3Z
9Michiel van Dorstendia36CCY3B5U
10Jelle Langevoortmid31CHP1P8N
17Erwin Hekkertpl46CFK3T7L
41Valentin Helslootmid21CJZ6S27
H4 AangewezenScheidsrechter voor team
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Maandag Osc 4               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    vr 02 dec 21:00Rebo Woningmakelaars Rebelle HS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 10 dec 18:00DIOS HS 1Eurohal, Dinxperlo
    za 17 dec 16:00SSS HS 3De Meerwaarde, Barneveld
    vr 13 jan 21:00BVC'73 HS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 21 jan 17:30AETOS HS 1Sporthal Elderveld, Arnhem
    za 28 jan 13:30Dros-Alterno HS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 04 feb 16:15Scylla HS 1De Vlinder 1, Wageningen
    za 11 feb 16:30Heyendaal HS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 18 feb 15:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 3Topsporthal Achterhoek, Doetinchem
    ma 20 feb 20:30SV Dynamo Apeldoorn HS 3Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 18 mrt 14:00VV Utrecht HS 2Galgenwaard Sportcentrum, Utrecht
    vr 24 mrt 21:00DIOS HS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 31 mrt 21:00SSS HS 3Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 15 apr 15:00Rebo Woningmakelaars Rebelle HS 1Theothorne, Dieren

    DatumNaamDynamoGastenFunctie
    za 08-10-2022 12:00Valentin Helsloot JB 1Engeltherm WSV JB 1Fluiten
    za 19-11-2022 11:30Valentin Helsloot DS 7Hellas DS 2Fluiten
    za 26-11-2022 13:30Valentin Helsloot HS 10WSV HS 1Fluiten
    za 17-12-2022 11:30Valentin Helsloot DS 8Hevo DS 2Fluiten
    za 31-12-2022 00:00Valentin Helsloot JA 1N.V.C. JA 1Fluiten