Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Trainingsrooster vanaf maandag 16 mei

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D4 speelt 3e divisie

Laurine Geerdes
Nr. 7
Jildou Wissels
Nr. 9
Fleur Dubbelhuis
Nr. 22
Jade Gomis
Nr. 23
Lynn Lettink
Nr. 24
Britt van de Kooi
Nr. 27
Bo Verweij
Nr. 33
Renske Post
Nr. 37
Cleo Jonker
Nr. 43
Sanne Brinkman
Nr. 44
Minke Hoge Bavel
Nr. 45
Britt Lettink
Nr. 50

Overig

D4 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeefftijdNevobo
7Laurine Geerdesallround14CNN0L42
9Jildou Wisselsmid16CMY6X4G
22Fleur Dubbelhuispl16CMD5V3R
23Jade Gomisallround16CNJ2F9N
24Lynn Lettinkpl15CMS1M0O
27Britt van de Kooidia16CMK5Y8M
33Bo Verweijmid16CMG1R7K
37Renske Postallround16CMK3B69
43Cleo Jonkersv17CLV2J0U
44Sanne Brinkmanallround18CMD5T6O
45Minke Hoge Bavelsv16CMK1J5M
50Britt Lettinklib18CLN3Y3H
D4 AangewezenScheidsrechter voor team
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Dinsdag Wel 2               
Donderdag Wel 2               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • DatumNaamDynamoGastenFunctie
    za 05-02-2022 11:30Laurine Geerdes JC 1JUMBO-Sellekamp/S.V.I. JC 1Fluiten
    za 05-03-2022 11:30Fleur Dubbelhuis MB 1Twente '05 MB 1Fluiten
    za 05-03-2022 13:30Fleur Dubbelhuis MA 1LEDnovate Esch Stars MA 1Fluiten
    za 26-03-2022 11:00Lynn Lettink MC 4Salvora MC 2Fluiten
    za 02-04-2022 11:30Fleur Dubbelhuis DS 8Pauwervoll DS 1Fluiten
    za 23-04-2022 09:30Fleur Dubbelhuis MB 2Trivos MB 1Fluiten
    za 23-04-2022 11:30Fleur Dubbelhuis MC 2SDS MC 1Fluiten
    za 07-05-2022 13:30Bo Verweij MA 3DIAVO MA 1Fluiten