Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

Geef je op voor Court crew H1/D1

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster en aangepaste trainingsrooster 19-20 september en 10-17 oktober

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D11 speelt 2e klasse

Rieke Horsman
Nr. 3
Tineke van Dijk
Nr. 10
Marleen Jacobsen
Nr. 16
Amber Wissink
Nr. 19
Suzanne van Eendenburg
Nr. 26
Zoë Mosterd
Nr. 41
Jessica Dijkhof
Nr. 45
Veerle Ravenshorst
Nr. 46
Iris Koedijk
Nr. 63
Irma Woudenberg
Nr. 68
Marit Jacobse
Nr. 76
Danique Schwarz
Nr. 78
Véronique van Werven
Nr. 79

Begeleiding

Ilse van Beusekom
Trainer
Arjan de Frens
Coach

Overig

D11 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeefftijdNevobo
3Rieke Horsmanmid2022CGS8R86
10Tineke van Dijksv56CFK2S8E
16Marleen Jacobsenpl54CFK4H5M
19Amber Wissinkpl18CLV2J3N
26Suzanne van Eendenburgpl17CPH9W39
41Zoë Mosterdpl19CLZ5D0L
45Jessica Dijkhofpl18CMB0H7Y
46Veerle Ravenshorstmid19CLT2M3I
63Iris Koedijkpl18CMD5V9X
68Irma Woudenbergsv59CFK3G5E
76Marit Jacobsemid17CMG3P2J
78Danique Schwarzsv19CLN3Z2J
79Véronique van Wervensv19CLX3M2G
Ilse van BeusekomTrainerCJJ8M1M
Arjan de FrensCoachCNP3S64
D11 AangewezenScheidsrechter voor team
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Dinsdag Osc 2               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    vr 02 dec 19:00Dros-Alterno DS 7Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 09 dec 19:00SV Dynamo Apeldoorn DS 10Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 17 dec 13:30GTH/Torpedo DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 14 jan 15:00N.V.C. DS 2Corlaer, Nijkerk GLD
    za 21 jan 13:30Dros-Alterno DS 8Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 27 jan 21:15Dros-Alterno DS 7Alternohal, Apeldoorn
    za 04 feb 15:00Udeo DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 18 feb 16:00SDS DS 3Sporthal de Eng, Voorthuizen
    vr 03 mrt 19:00DIAVO DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    do 09 mrt 21:00E.S.V. DS 2Op de heide, Elspeet
    wo 05 apr 19:30GTH/Torpedo DS 1Dorpshuis Hoenderloo, Hoenderloo
    za 15 apr 15:00SDS DS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn

    DatumNaamDynamoGastenFunctie
    za 05-11-2022 15:00Véronique Werven vanMB 2Langhenkel/HEC MB 1Fluiten
    za 19-11-2022 09:30Iris Koedijk JC 1EVV Bultman-Hartholt JC 1Fluiten
    za 26-11-2022 09:30Véronique Werven vanMC 1TiMaX/DeVoKo MC 1Fluiten
    za 26-11-2022 11:30Rieke Horsman MB 2E.S.V. MB 1Fluiten
    za 26-11-2022 11:30Iris Koedijk MC 2Hevo MC 1Fluiten
    za 17-12-2022 11:30Rieke Horsman MC 3Dros-Alterno MC 4Fluiten
    za 17-12-2022 11:30Iris Koedijk MA 2SVH VC MA 1Fluiten