Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Coronaprotocol 

Trainingsrooster binnen sporten
Roosters > Trainingen

 

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

N53

Linde Burghout
Nova Diks
Esmee Naus
Narin Telli

Begeleiding

Carleyn Maatman
Trainer
Eline van Laar
Trainer
Cuny Kluin
Coach
NaamFunctieLeefftijdNevobo
Linde Burghout11CPF8C3W
Nova Diks10CPT0Z68
Esmee Naus10CPB0M29
Narin Telli10CPN1C5L
Carleyn MaatmanTrainerCFK2X6R
Eline van LaarTrainerCMP5S85
Cuny KluinCoach
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Dinsdag Wel 1               
Dinsdag Wel 2               
Vrijdag Osc 2               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 29 jan 10:30SV Dynamo Apeldoorn N5 4Rhienderoord, Brummen
    za 29 jan 11:30VZK N5 1Rhienderoord, Brummen
    za 05 feb 10:30VZK N5 1De Bhoele, Eerbeek
    za 05 feb 11:00Jumbo Van Andel-Ormi N5 1De Bhoele, Eerbeek
    za 12 mrt 09:30Bruvoc N5 1Alternohal, Apeldoorn
    za 12 mrt 10:00Dros-Alterno N5 2Alternohal, Apeldoorn
    za 19 mrt 10:30Jumbo Van Andel-Ormi N5 1De Kamphal, Wezep
    za 19 mrt 11:00Bruvoc N5 1De Kamphal, Wezep
    za 02 apr 12:30Jumbo Van Andel-Ormi N5 1Theothorne, Dieren
    za 02 apr 13:30SV Dynamo Apeldoorn N5 4Theothorne, Dieren
    za 09 apr 11:00Dros-Alterno N5 2Pr. Willem Alexanderhal, Epe
    za 09 apr 11:30Bruvoc N5 1Pr. Willem Alexanderhal, Epe

    Spelersformulieren per Wedstrijddag per Coach
    DatumNaamDynamoGastenFunctie