Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Coronaprotocol 

Trainingsrooster binnen sporten
Roosters > Trainingen

 

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

N41

Luuk Bouwman
Luc Krijgsman
Ivan Scheffer
Joost van Suijdam

Begeleiding

Fleur Dubbelhuis
Trainer
Jan Erik van Suijdam
Coach
NaamFunctieLeefftijdNevobo
Luuk Bouwman9CPF8W7S
Luc Krijgsman9CPH2H04
Ivan Scheffer9CPB0L48
Joost van Suijdam8CPH2K14
Fleur DubbelhuisTrainerCMD5V3R
Jan Erik van SuijdamCoachCFK2C6W
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Maandag Wel 1               
Maandag Wel 2               
Woensdag Osc 1               
Woensdag Osc 2               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 29 jan 09:00SV Dynamo Apeldoorn N4 2MFC Klarenbeek (De Pauw), Klarenbeek
    za 29 jan 10:00SV Dynamo Apeldoorn N4 3MFC Klarenbeek (De Pauw), Klarenbeek
    za 05 feb 09:00Dros-Alterno N4 1De Bhoele, Eerbeek
    za 05 feb 09:30Spiker N4 1De Bhoele, Eerbeek
    za 12 mrt 10:00SV Dynamo Apeldoorn N4 2Alternohal, Apeldoorn
    za 12 mrt 11:00SV Dynamo Apeldoorn N4 3Alternohal, Apeldoorn
    za 19 mrt 11:00Dros-Alterno N4 1Alternohal, Apeldoorn
    za 19 mrt 11:30Spiker N4 1Alternohal, Apeldoorn
    za 02 apr 10:30SV Dynamo Apeldoorn N4 2De Bhoele, Eerbeek
    za 02 apr 11:30SV Dynamo Apeldoorn N4 3De Bhoele, Eerbeek
    za 09 apr 09:00Dros-Alterno N4 1Pr. Willem Alexanderhal, Epe
    za 09 apr 09:30Spiker N4 1Pr. Willem Alexanderhal, Epe

    Spelersformulieren per Wedstrijddag per Coach
    DatumNaamDynamoGastenFunctie