Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Coronaprotocol 

Trainingsrooster binnen sporten
Roosters > Trainingen

 

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

N31

Charlotte Jongeneel
Sofie Kluin
Mira Telli
Jorn Verhoef
Milan de Vries

Begeleiding

Ilse Tiemens
Trainer
Marit Koning
Trainer
Cuny Kluin
Coach

Overig

Joep de Groot
Meetrainer
NaamFunctieLeefftijdNevobo
Charlotte Jongeneel7CPT0Z9B
Sofie Kluin8CPS1Q1Q
Mira Telli8CPT0T0S
Jorn Verhoef7CPT0S7M
Milan de Vries8CPT0S6L
Ilse TiemensTrainerCKP0G53
Marit KoningTrainerCJJ6N4I
Cuny KluinCoach
Joep de GrootMeetrainer
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Woensdag Osc 3               
Woensdag Osc 4               
Vrijdag Osc 1               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 29 jan 09:30Blok EVC N3 1MFC Klarenbeek (De Pauw), Klarenbeek
    za 29 jan 10:00Blok EVC N3 2MFC Klarenbeek (De Pauw), Klarenbeek
    za 05 feb 10:30SV Dynamo Apeldoorn N3 2De Bhoele, Eerbeek
    za 05 feb 11:00Spiker N3 1De Bhoele, Eerbeek
    za 12 mrt 10:30VZK N3 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 12 mrt 11:30Spiker N3 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 19 mrt 12:00SV Dynamo Apeldoorn N3 2De Koekoek, Vaassen
    za 19 mrt 13:00Blok EVC N3 1De Koekoek, Vaassen
    za 02 apr 09:30SV Dynamo Apeldoorn N3 2De Bhoele, Eerbeek
    za 02 apr 10:00Blok EVC N3 2De Bhoele, Eerbeek
    za 09 apr 10:30VZK N3 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 09 apr 11:00Spiker N3 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn

    Spelersformulieren per Wedstrijddag per Coach
    DatumNaamDynamoGastenFunctie