Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Coronaprotocol 

Trainingsrooster binnen sporten
Roosters > Trainingen

 

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

N44

Asra Cetin
Ilana Liebeek
Zeynep Mengüç
Mila Zernitz

Begeleiding

Fleur Dubbelhuis
Trainer
NaamFunctieLeefftijdNevobo
Asra Cetin9CPT0Z79
Ilana Liebeek10
Zeynep Mengüç 9CPN1C4K
Mila Zernitz 9CPT0S5K
Fleur DubbelhuisTrainerCMD5V3R
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Maandag Wel 1               
Maandag Wel 2               
Woensdag Osc 1               
Woensdag Osc 2               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 29 jan 10:30REBO ERA Makelaars/Rebelle N4 1MFC Klarenbeek (De Pauw), Klarenbeek
    za 29 jan 11:00Dros-Alterno N4 5MFC Klarenbeek (De Pauw), Klarenbeek
    za 05 feb 10:30Dros-Alterno N4 4Alternohal, Apeldoorn
    za 05 feb 11:00Dros-Alterno N4 3Alternohal, Apeldoorn
    za 12 mrt 09:30Dros-Alterno N4 2Alternohal, Apeldoorn
    za 12 mrt 10:00GTH/Torpedo N4 1Alternohal, Apeldoorn
    za 19 mrt 10:30REBO ERA Makelaars/Rebelle N4 1Alternohal, Apeldoorn
    za 19 mrt 11:00Dros-Alterno N4 5Alternohal, Apeldoorn
    za 02 apr 10:30Dros-Alterno N4 4De Bhoele, Eerbeek
    za 02 apr 11:00Dros-Alterno N4 3De Bhoele, Eerbeek
    za 09 apr 09:30Dros-Alterno N4 2Pr. Willem Alexanderhal, Epe
    za 09 apr 10:00GTH/Torpedo N4 1Pr. Willem Alexanderhal, Epe

    Spelersformulieren per Wedstrijddag per Coach
    DatumNaamDynamoGastenFunctie