Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

Geef je op voor Court crew H1/D1

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Scheidsrechters

Aantal wedstrijden

Een scheidsrechter (1 punt) telt mee voor het team waar hij/zij als speler/speelster op de website is ingedeeld. Partners/vrienden, coaches etc. kunnen als `Scheidsrechter voor team` aan een team worden gekoppeld (zij staan ook op de teampagina). Stuur hiervoor een mail naar scheidsrechters@svdynamo.nl.
Dames
D2
D3
D4
D5
D6
D7
D8
D9
D10
D11
Aantal punten
5
4
6
5
5
5
7
4
Heren
H2
H3
H4
H5
H6
H7
H8
H9
H10
Aantal punten
5
4
4
6
10
7
11
7
7

Let op, voorkom boete! JA1, MA1 en alle seniorenwedstrijden (m.u.v. H10) mogen alleen gefloten worden door scheidsrechters met de licentie t/m 1e klasse senioren. Zie link hieronder wat je mag fluiten.


Weet je niet wat je mag fluiten, kijk dan hier!

Thuisprogramma, 2 VACANTE wedstrijden


  • Top Jeugd of 1e/2e klasse senioren, waarvoor licentie 1e/2e klasse senioren vereist is
  • 2 jeugdwedstrijden of senioren 3e/4e klasse, waarvoor spelregeltoets is vereist
  • Laat alle wedstrijden zien Laat alleen vacante wedstrijden zien
    Datum tijdNivo team/
    scheids (toelichting)
    VeldDynamoGastenArbitrageOpmerkingsorteerpictogram
    za 16 mrt 15:003e kl. Jgd3 MA 3Avior MA 4 Danique Lambert tijdstip gewijzigd
    vr 08 mrt 19:001e kl.3 DS 8Hellas DS 2 Peter van Vliet
    vr 08 mrt 19:001e kl.4 HS 7Hellas HS 2 Joost Siegelaar
    vr 08 mrt 20:302e kl.1 DS 9Heeten Sportief DS 1 Auke Snijder
    vr 08 mrt 21:002e kl.4 HS 8Wijhe'92 HS 1 Jan de Groot
    vr 08 mrt 21:003e kl.3 HS 10HSC HS 2 Maud van Lohuizen
    vr 15 mrt 19:003e div.3 DS 5Hevo DS 1 1e Peter van Vliet
    2e Jan Siesling
    vr 15 mrt 19:001e kl.4 DS 8Dros-Alterno DS 6 Kjeld Nouwen
    vr 15 mrt 20:301e div.4 HS 3Compaen HS 2
    vr 15 mrt 21:001e kl.3 HS 7Blauw Wit HS 3 Auke Snijder
    vr 15 mrt 21:002e kl.4 HS 8Dros-Alterno HS 6 Jan de Groot
    za 16 mrt 17:001e kl.3 DS 7Hevo DS 2 Dave Sangers
    za 16 mrt 17:003e kl.4 HS 10EVV Bultman-Hartholt HS 4 Arjan de Frens
    za 16 mrt 17:00Top div.1 DS 2VoCASA DS 1
    vr 22 mrt 19:00Prom. kl.4 DS 6Voorwaarts DS 2 1e Peter van Vliet
    vr 22 mrt 21:001e kl.3 HS 6Set Up (IJsselmuiden) HS 4 Inge Fokke
    vr 22 mrt 21:002e kl.4 HS 9Voorwaarts HS 3 Leo Kamerbeek
    za 23 mrt 13:302e div.4 HS 4ROOT Twente '05 HS 1
    za 23 mrt 13:303e div.1 DS 4Apollo 8 DS 3 1e Peter van Vliet
    za 23 mrt 16:302e div.1 DS 3Seesing Flex | Longa`59 DS 1
    za 23 mrt 16:302e kl.2 DS 9Voorwaarts DS 5 Dave Sangers
    za 23 mrt 16:30Top div.4 HS 2Departyshop.nl VIVES HS 1
    vr 05 apr 19:001e kl.3 DS 8Spiker DS 2 Joost Siegelaar
    vr 05 apr 19:001e kl.4 HS 7EVV Bultman-Hartholt HS 2 Jo-Ann Boon
    vr 05 apr 21:002e kl.4 HS 8Spiker HS 1 Jan de Groot
    vr 05 apr 21:003e kl.3 HS 10Bruvoc HS 3 Diederik van Zuidam
    za 06 apr 15:002e kl.1 DS 9Dros-Alterno DS 8 Dave Sangers
    vr 12 apr 19:003e div.3 DS 5Voorwaarts DS 1 1e Peter van Vliet
    2e Jan Siesling
    vr 12 apr 19:00Prom. kl.4 DS 6HSC DS 1
    vr 12 apr 20:301e div.1 HS 3H. van Dieren Set-Up HS 1
    vr 12 apr 21:002e kl.3 HS 8BSV HS 2 Jan de Groot
    vr 12 apr 21:002e kl.4 HS 9Avior HS 6 Auke Snijder
    za 13 apr 11:303e div.1 DS 4Rivo Rijssen DS 3 1e Ben Carolus
    za 13 apr 11:30Prom. kl.4 HS 5Voorwaarts HS 1 vacant
    za 13 apr 13:302e div.1 DS 3Trivos DS 1
    za 13 apr 13:302e div.4 HS 4Trivos HS 1
    za 13 apr 13:301e kl.2 DS 7Voorwaarts DS 3 Kjeld Nouwen
    za 13 apr 16:30Top div.1 DS 2Krekkers DS 1
    za 13 apr 16:30Top div.4 HS 2Webton Hengelo HS 1
    za 09 mrt 09:001e kl. Jgd1 MA 2Dros-Alterno MA 1 Ilse Wolbrink
    za 09 mrt 09:001e kl. Jgd3 MB 2Bielderman Koetsier/SSS MB 1 Arie Kooiman
    za 09 mrt 09:002e kl. Jgd2 MC 4Hooiberg MC 1 Fleur Sonneveld
    za 16 mrt 13:002e kl. Jgd4 MB 3Jumbo Van Andel-Ormi MB 2 Iris Gerritsen
    za 16 mrt 13:001e kl. Jgd1 MC 3Salvora MC 1 Lisanne Kat
    za 16 mrt 13:002e kl. Jgd2 MC 4Salvora MC 2 Isadora do Nascimento Brinkman
    za 16 mrt 13:002e kl. Jgd3 MC 5Spiker MC 1 Eva Tiberius
    za 16 mrt 15:001e kl. Jgd1 MA 2E.S.V. MA 1 Celine Sjabbens
    za 16 mrt 15:00Hfd kl. Jgd3 MB 1Gemini MB 1 Peter de Vries
    vr 22 mrt 19:00Hfd kl. Jgd3 MB 1Salvora MB 1 Auke Snijder
    za 23 mrt 13:30Hfd kl. Jgd3 JA 1EVV Bultman-Hartholt JA 1 Auke Snijder
    za 23 mrt 13:30Hfd kl. Jgd2 MC 1Seesing Flex | Longa`59 MC 1 Auke Snijder
    za 06 apr 13:00Hfd kl. Jgd1 JA 1Rivo Rijssen JA 1 Fleur Dubbelhuis
    za 06 apr 13:001e kl. Jgd2 MB 2Spiker MB 1 Lynn Lettink
    za 06 apr 13:002e kl. Jgd4 MC 4Avior MC 3 Sofie Vellinga
    za 06 apr 13:002e kl. Jgd3 MC 5Dros-Alterno MC 3 Celine Sjabbens
    za 06 apr 15:003e kl. Jgd4 MA 3VZK MA 2 Marianne Gosens
    za 06 apr 15:00Hfd kl. Jgd3 MA 1VVH MA 1 vacant
    za 06 apr 15:002e kl. Jgd2 MB 3Langhenkel/HEC MB 1 Suzanne Gosens
    za 13 apr 09:301e kl. Jgd3 MB 2Volta MB 1 Diederik van Zuidam
    za 13 apr 09:301e kl. Jgd4 MC 2Salvora MC 1 Karlijn van Osch
    za 13 apr 11:30Hfd kl. Jgd2 MB 1Dros-Alterno MB 1 Caya van Cooten
    za 13 apr 11:30Hfd kl. Jgd3 MC 1VV Forza MC 1 Maud Messing
    za 13 apr 13:30Hfd kl. Jgd3 MA 1AETOS MA 1 Jordi van Andel
    za 13 apr 09:303e kl. Jgd1 MA 3VVH MA 3 vacant