Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

Geef je op voor Court crew H1/D1

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster en aangepaste trainingsrooster 19-20 september en 10-17 oktober

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Scheidsrechters

Aantal wedstrijden

Een scheidsrechter (1 punt) telt mee voor het team waar hij/zij als speler/speelster op de website is ingedeeld. Partners/vrienden, coaches etc. kunnen als `Scheidsrechter voor team` aan een team worden gekoppeld (zij staan ook op de teampagina). Stuur hiervoor een mail naar scheidsrechters@svdynamo.nl.
Dames
D2
D3
D4
D5
D6
D7
D8
D9
D10
D11
Aantal punten
6+
5
5
4
6+
3
2
4
6+
5
Heren
H2
H3
H4
H5
H6
H7
H8
H9
H10
Aantal punten
3
6+
6+
2
6+
6+
6+
5
4

Let op, voorkom boete! JB1, MA1 en alle seniorenwedstrijden (m.u.v. H10) mogen alleen gefloten worden door scheidsrechters met de licentie t/m 1e klasse senioren. Zie link hieronder wat je mag fluiten.


Weet je niet wat je mag fluiten, kijk dan hier!

Thuisprogramma, 14 VACANTE wedstrijden


  • 12 Top Jeugd of 1e/2e klasse senioren, waarvoor licentie 1e/2e klasse senioren vereist is
  • 2 jeugdwedstrijden of senioren 3e/4e klasse, waarvoor spelregeltoets is vereist
  • Laat alle wedstrijden zien Laat alleen vacante wedstrijden zien
    Datum tijdNivo team/
    scheids (toelichting)
    VeldsorteerpictogramDynamoGastenArbitrageOpmerking
    za 01 apr 09:302e kl. Jgd1 MC 4Hooiberg MC 1 Lya van der Haar
    za 11 mrt 11:303e kl. Jgd1 MA 3Voreo MA 2 Michelle Evertse
    za 04 mrt 11:302e kl. Jgd1 MC 3Hooiberg MC 1 Floor Hogenhout
    za 18 feb 09:002e kl. Jgd1 MC 4SV CCW '16 MC 1 Julianne Van Houten
    di 21 feb 20:002e kl.1 DS 10SV Dynamo Apeldoorn DS 11 Stephanie Siesling
    za 11 feb 09:302e kl. Jgd1 MC 4SV Dynamo Apeldoorn MC 3 Caroline Lit
    za 04 feb 13:002e kl. Jgd1 MA 2AETOS MA 2 Diederik van Zuidam
    za 04 feb 11:003e kl. Jgd1 MA 3N.V.C. MA 1 Maruschka ter Voorde
    vr 03 feb 19:003e div.1 DS 5Halley DS 2 1e Janise Kaljee- van den Berg
    2e Alexander Pouw
    vr 03 feb 21:001e kl.1 HS 6Avior HS 6 Dave Sangers
    za 04 feb 15:003e div.1 DS 4Voorwaarts DS 1 1e Maud van Lohuizen
    2e Peter van Vliet
    za 11 feb 11:301e kl.1 DS 9WSV DS 1 Iris Koedijk
    za 11 feb 13:302e div.1 DS 3Fysiotherapie Scheepjeshof/VCV DS 1 1e Roy Oosterhuis
    2e Huub Fränzel
    za 11 feb 16:301e div.1 DS 2Emmen'95 DS 1
    vr 17 feb 19:00Prom. kl.1 DS 6Rebo Woningmakelaars Rebelle DS 2 1e Peter van Vliet
    vr 17 feb 21:001e kl.1 HS 6Dros-Alterno HS 4 Ruben de Vries
    za 18 feb 11:301e kl.1 DS 7Blok EVC DS 1 Maud van Lohuizen
    za 18 feb 13:303e div.1 DS 4Avior DS 2 1e Remco Mulder
    2e Peter van Vliet
    ma 20 feb 20:302e div.1 HS 4SV Dynamo Apeldoorn HS 3
    vr 03 mrt 19:003e div.1 DS 5Kuipers Flevoll DS 1 1e Kevin Vaassen
    2e Freek Scherphuis
    vr 03 mrt 21:001e kl.1 HS 6DIAVO HS 2 vacant
    za 04 mrt 13:302e div.1 DS 3WIK Steenderen DS 1 1e Kevin Verwoert
    2e Peter van Vliet
    za 04 mrt 16:301e div.1 DS 2Dros-Alterno DS 2
    vr 10 mrt 19:00Prom. kl.1 DS 6Dros-Alterno DS 4 1e Remco Mulder
    vr 10 mrt 21:001e kl.1 HS 6DIAVO HS 1 Inge Fokke
    za 11 mrt 13:302e div.1 DS 3Simplex/SSS DS 1 1e Johan Goes
    2e Hans van den Dool
    za 11 mrt 16:301e div.1 DS 2Dash DS 1
    vr 17 mrt 19:002e kl.1 DS 10E.S.V. DS 2 Peter van Vliet
    za 18 mrt 11:301e kl.1 DS 9Avior DS 5 Ilse van Beusekom
    za 18 mrt 13:302e div.1 DS 3ABS Autoherstel Huysmans Ommen/Volco DS 1 1e Huub Fränzel
    2e Peter van Vliet
    za 18 mrt 16:301e div.1 DS 2VoCASA DS 2
    vr 24 mrt 19:003e div.1 DS 5Rivo Rijssen DS 2 1e Dick van Slooten
    2e Hans Stijf
    vr 24 mrt 21:002e div.1 HS 4DIOS HS 1
    vr 24 mrt 21:001e kl.1 HS 6Avior HS 5 vacant
    za 25 mrt 13:001e kl.1 DS 8BSV DS 1 Iris Koedijk
    vr 31 mrt 21:002e div.1 HS 4SSS HS 3
    za 01 apr 11:301e kl.1 DS 9Salvora DS 2 Diederik van Zuidam
    za 01 apr 13:302e div.1 DS 3Kerkemeijer Gemini DS 1 1e Roy Oosterhuis
    2e Hein Kers
    za 01 apr 16:301e div.1 DS 2ADD Safety & Security Donitas DS 2
    wo 05 apr 20:302e kl.1 HS 7BSV HS 1 vacant
    vr 14 apr 19:003e div.1 DS 5Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 2 1e Dick van Slooten
    2e Hans Stijf
    vr 14 apr 21:001e kl.1 HS 6Voorwaarts HS 2 vacant
    za 15 apr 15:002e kl.1 DS 11SDS DS 2 Ilse van Beusekom
    wo 01 feb 20:00Eredivisie1HS 1Prima Donna Kaas Huizen HS 1 1e Carlienjo Klinge
    2e Mark-Jan Wijnstra
    za 04 feb 20:00Eredivisie1HS 1Sliedrecht Sport HS 1 1e Marco van Zanten
    2e Wouter de Baar
    do 09 feb 20:00Eredivisie1DS 1Peelpush DS 1 1e Marco Strik
    2e Kevin van Blokland
    za 15 apr 15:002e kl. Jgd2 MB 2VVH MB 1 Auke Snijder
    za 01 apr 11:302e kl. Jgd2 MC 3SV CCW '16 MC 1 Lynn Lettink
    za 01 apr 09:302e kl. Jgd2 MC 5Voorwaarts MC 3 Else Rogier
    za 18 mrt 11:30Top kl. Jgd2 MA 1Apollo 8 MA 1 vacant
    za 11 mrt 16:30Top kl. Jgd2 MA 1Lutheria MA 1 Diederik van Zuidam
    za 11 mrt 13:30Hfd kl. Jgd2 MB 1SSS MB 1 Maud van Lohuizen
    za 11 mrt 11:30Hfd kl. Jgd2 MC 1Trivos MC 1 Tim Mulderij
    za 25 mrt 15:002e kl.2 DS 11Dros-Alterno DS 7 vacant
    di 07 mrt 19:30Prom. kl.2 DS 6VVH DS 2 1e Boy Beulen
    za 18 feb 09:00Hfd kl. Jgd2 MB 1Dros-Alterno MB 2 Fleur Dubbelhuis
    za 11 feb 11:30Hfd kl. Jgd2 MC 2Hevo MC 1 Lya van der Haar
    za 11 feb 09:30Hfd kl. Jgd2 MC 1Pegasus MC 1 Annemijn Weetink
    za 04 feb 15:00Top kl. Jgd2 MA 1Devoc MA 1 Diederik van Zuidam
    za 04 feb 11:002e kl. Jgd2 MC 5EVV Bultman-Hartholt MC 2 Lya van der Haar
    vr 03 feb 19:00Prom. kl.2 DS 6Spiker DS 1 1e Roel Janssen
    za 04 feb 13:001e kl.2 DS 8Spiker DS 2 Joost Siegelaar
    za 04 feb 15:002e kl.2 DS 11Udeo DS 1 vacant
    za 11 feb 13:301e kl.2 DS 7Libero'99 DS 3 Diederik van Zuidam
    za 11 feb 16:302e div.2 HS 4Heyendaal HS 1 1e John Spekschoor
    2e Kevin Verwoert
    vr 17 feb 19:002e kl.2 DS 10Dros-Alterno DS 8 Eric Janssen
    vr 17 feb 21:002e kl.2 HS 8Morgana DVO HS 3 Jan de Groot
    za 18 feb 13:301e kl.2 DS 8Avior DS 5 vacant
    vr 03 mrt 19:002e kl.2 HS 8DIAVO HS 3 Jan de Groot
    vr 03 mrt 21:002e kl.2 HS 9Blok EVC HS 1 Ilse de Bruin
    za 04 mrt 13:301e kl.2 DS 7O.M.S. DS 1 Auke Snijder
    za 04 mrt 16:303e div.2 DS 4Rebo Woningmakelaars Rebelle DS 1 1e Jan de Groot
    2e Remco Mulder
    za 18 mrt 13:301e kl.2 DS 7EVV Bultman-Hartholt DS 2 vacant
    za 18 mrt 16:303e div.2 DS 4TweeVV DS 1 1e Jos Kamps
    2e Marc Husmans
    vr 24 mrt 19:00Prom. kl.2 DS 6Avior DS 4
    vr 24 mrt 21:002e kl.2 HS 8Dros-Alterno HS 6 Jan de Groot
    za 25 mrt 13:003e kl.2 HS 10Bruvoc HS 3 Maud van Lohuizen
    za 01 apr 16:303e div.2 DS 4Dros-Alterno DS 3
    2e Albert Bokkers
    vr 14 apr 19:00Prom. kl.2 DS 6Voorwaarts DS 2 1e Roy Oosterhuis
    vr 14 apr 21:002e kl.2 HS 8VIOS Eefde HS 3 Jan de Groot
    vr 14 apr 21:003e kl.2 HS 10Rood-Wit '75 HS 1 Syts Bouta
    za 01 apr 09:30Hfd kl. Jgd3 JC 1Rebo Woningmakelaars Rebelle JC 1 An den Hamer
    za 15 apr 15:003e kl. Jgd3 MA 3Setash MA 2 Auke Snijder
    za 25 mrt 15:003e kl. Jgd3 MA 3Pauwervoll MA 1 Emma van Rieke
    za 25 mrt 13:002e kl. Jgd3 MC 3Voorwaarts MC 2 Marianne Gosens
    za 18 mrt 11:30Hfd kl. Jgd3 JC 1Twente '05 JC 2 Fleur Dubbelhuis
    za 11 mrt 13:30Hfd kl. Jgd3 MC 2Pegasus MC 1 Minke Hoge Bavel
    za 04 mrt 11:302e kl. Jgd3 MA 2TiVoC MA 2 Maruschka ter Voorde
    za 18 feb 11:302e kl. Jgd3 MC 5E.S.V. MC 2 Femke Bolder
    vr 17 feb 19:002e kl. Jgd3 MB 2Hellas MB 2 Auke Snijder
    za 11 feb 13:30Top kl. Jgd3 MA 1Avior MA 1 Valentin Helsloot
    za 11 feb 11:30Hfd kl. Jgd3 MB 1AETOS MB 1 Ruben de Vries
    za 04 feb 13:002e kl. Jgd3 MC 3Hevo MC 2 Marit Heupink
    vr 24 mrt 19:002e kl.3 DS 10SDS DS 3 Suzanne van Gemund
    za 01 apr 13:302e kl.3 DS 11GTH/Torpedo DS 1 Marit van Veldhuizen
    vr 03 feb 19:002e kl.3 DS 10Dros-Alterno DS 7 Dré Tiel Groenestege
    vr 03 feb 21:002e kl.3 HS 9Spiker HS 1 Diederik van Zuidam
    za 04 feb 15:003e kl.3 HS 10BSV HS 3 vacant
    vr 17 feb 21:002e kl.3 HS 9Jumbo Van Andel-Ormi HS 2 Arie Kooiman
    za 18 feb 13:303e kl.3 HS 10A.B.S. HS 3 Maud van Lohuizen
    vr 03 mrt 19:002e kl.3 DS 11DIAVO DS 1 Peter van Vliet
    za 04 mrt 13:301e kl.3 HS 5Dros-Alterno HS 5 Auke Snijder
    za 18 mrt 13:301e kl.3 HS 5Avior HS 6 Nicky Baltus
    vr 24 mrt 21:002e kl.3 HS 9Bruvoc HS 2 vacant
    za 01 apr 13:301e kl.3 HS 5DIAVO HS 2 vacant
    vr 14 apr 19:002e kl.3 DS 10GTH/Torpedo DS 1 Marit Gerritsen
    za 15 apr 15:002e kl. Jgd4 MA 2Gemini MA 1 Auke Snijder
    za 01 apr 11:30Hfd kl. Jgd4 MC 2Trivos MC 1 Tim Mulderij
    za 01 apr 09:30Hfd kl. Jgd4 MC 1Hevo MC 1 Lieke Kalksma
    za 25 mrt 15:002e kl. Jgd4 MA 2Excelsior MA 1 vacant
    za 25 mrt 13:002e kl. Jgd4 MB 2HVV MB 1 Stephanie Siesling
    za 18 mrt 11:30Top kl. Jgd4 JB 1SalVo'18 JB 1 vacant
    za 11 mrt 13:30Top kl. Jgd4 JB 1Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JB 1 Iris Koedijk
    za 04 mrt 11:302e kl. Jgd4 MC 5Dros-Alterno MC 4 Luna Strikwerda
    za 11 feb 11:30Top kl. Jgd4 JB 1Dros-Alterno JB 1 Dave Sangers
    za 11 feb 09:30Hfd kl. Jgd4 JC 1Engeltherm WSV JC 1 Rieke Horsman
    za 04 feb 13:002e kl. Jgd4 MB 2VZK MB 1 Rieke Horsman
    vr 03 feb 19:002e kl.4 HS 7Rebo Woningmakelaars Rebelle HS 3 Peter van Vliet
    vr 03 feb 21:002e kl.4 HS 8BSV HS 1 Jan de Groot
    za 11 feb 13:302e div.4 HS 3DIOS HS 1
    za 11 feb 16:30Top div.4 HS 2Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 2
    za 18 feb 13:302e div.4 HS 3VV Utrecht HS 2 1e Richard Lagerwey
    2e Marc Husmans
    vr 03 mrt 19:003e kl.4 HS 10DIAVO HS 5 Auke Snijder
    za 04 mrt 13:302e div.4 HS 3Scylla HS 1
    za 04 mrt 16:30Top div.4 HS 2Prima Donna Kaas Huizen HS 2
    za 11 mrt 16:30Top div.4 HS 2Webton Hengelo HS 1
    za 18 mrt 13:302e div.4 HS 3SSS HS 3
    za 18 mrt 16:30Top div.4 HS 2DIO/Bedum HS 1
    vr 24 mrt 19:002e kl.4 HS 7Bruvoc HS 1 Joost Siegelaar
    za 01 apr 13:302e div.4 HS 3BVC'73 HS 1
    za 01 apr 16:30Top div.4 HS 2EVV Bultman-Hartholt HS 1
    vr 14 apr 19:002e kl.4 HS 7Avior HS 7 Joost Siegelaar