Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Coronaprotocol 

Trainingsrooster binnen sporten
Roosters > Trainingen

 

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

N54

Fleur Bosgoed
Lina Grefhorst
Carmen Langenbach
Fleur Thomas
Yara van Wamelen

Begeleiding

Carleyn Maatman
Trainer
Eline van Laar
Trainer
Barbara van Norel
Coach
NaamFunctieLeefftijdNevobo
Fleur Bosgoed11CPM4C0Y
Lina Grefhorst11CPM4C1P
Carmen Langenbach10CPR9F3S
Fleur Thomas11
Yara van Wamelen10CPM4C6U
Carleyn MaatmanTrainerCFK2X6R
Eline van LaarTrainerCMP5S85
Barbara van NorelCoach
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Dinsdag Wel 1               
Dinsdag Wel 2               
Vrijdag Osc 2               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 29 jan 10:30SV Dynamo Apeldoorn N5 3Rhienderoord, Brummen
    za 29 jan 11:00VZK N5 1Rhienderoord, Brummen
    za 05 feb 10:30Dros-Alterno N5 2De Bhoele, Eerbeek
    za 05 feb 11:30Bruvoc N5 1De Bhoele, Eerbeek
    za 12 mrt 09:00Jumbo Van Andel-Ormi N5 1Alternohal, Apeldoorn
    za 12 mrt 09:30VZK N5 1Alternohal, Apeldoorn
    za 19 mrt 10:30Dros-Alterno N5 2De Kamphal, Wezep
    za 19 mrt 11:30VZK N5 1De Kamphal, Wezep
    za 02 apr 13:00Bruvoc N5 1Theothorne, Dieren
    za 02 apr 13:30SV Dynamo Apeldoorn N5 3Theothorne, Dieren
    za 09 apr 10:30Jumbo Van Andel-Ormi N5 1Pr. Willem Alexanderhal, Epe
    za 09 apr 11:30Dros-Alterno N5 2Pr. Willem Alexanderhal, Epe

    Spelersformulieren per Wedstrijddag per Coach
    DatumNaamDynamoGastenFunctie