Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Coronaprotocol 

Trainingsrooster binnen sporten
Roosters > Trainingen

 

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

N42

Acelya Atasoy
Vigo Van Binsbergen
Linna-Bo Buitenhuis
Elize Holthof
Joop Plas

Begeleiding

Fleur Dubbelhuis
Trainer
Christiaan Buitenhuis
Coach
NaamFunctieLeefftijdNevobo
Acelya Atasoy10CPT0Z8A
Vigo Van Binsbergen8CPN1C1H
Linna-Bo Buitenhuis8CPM4B7S
Elize Holthof10
Joop Plas8CPT0T3L
Fleur DubbelhuisTrainerCMD5V3R
Christiaan BuitenhuisCoach
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Maandag Wel 1               
Maandag Wel 2               
Woensdag Osc 1               
Woensdag Osc 2               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 29 jan 09:00SV Dynamo Apeldoorn N4 1MFC Klarenbeek (De Pauw), Klarenbeek
    za 29 jan 09:30Spiker N4 1MFC Klarenbeek (De Pauw), Klarenbeek
    za 05 feb 09:30Dros-Alterno N4 1De Bhoele, Eerbeek
    za 05 feb 10:00SV Dynamo Apeldoorn N4 3De Bhoele, Eerbeek
    za 12 mrt 10:00SV Dynamo Apeldoorn N4 1Alternohal, Apeldoorn
    za 12 mrt 10:30Spiker N4 1Alternohal, Apeldoorn
    za 19 mrt 10:30SV Dynamo Apeldoorn N4 3Alternohal, Apeldoorn
    za 19 mrt 11:30Dros-Alterno N4 1Alternohal, Apeldoorn
    za 02 apr 10:30SV Dynamo Apeldoorn N4 1De Bhoele, Eerbeek
    za 02 apr 11:00Spiker N4 1De Bhoele, Eerbeek
    za 09 apr 09:30Dros-Alterno N4 1Pr. Willem Alexanderhal, Epe
    za 09 apr 10:00SV Dynamo Apeldoorn N4 3Pr. Willem Alexanderhal, Epe

    Spelersformulieren per Wedstrijddag per Coach
    DatumNaamDynamoGastenFunctie