Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

Geef je op voor Court crew H1/D1

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster en aangepaste trainingsrooster 19-20 september en 10-17 oktober

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

N34

Maud Brugman
Analiza van der Ende
Mirte van Helden
Madelief van Olst
Feline Voskamp

Begeleiding

Marit Koning
Trainer
NaamFunctieLeefftijdNevobo
Maud Brugman8CPY7M1I
Analiza van der Ende9CPY7L7L
Mirte van Helden7
Madelief van Olst8CPY7L8M
Feline Voskamp8CPY7M0R
Marit KoningTrainerCJJ6N4I
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Woensdag Osc 3               
Vrijdag Osc 4               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 04 feb 11:00Jumbo Van Andel-Ormi N3 1De Koekoek, Vaassen
    za 04 feb 11:30Klarenbeek N3 2De Koekoek, Vaassen
    za 11 mrt 10:30DIAVO N3 2Alternohal, Apeldoorn
    za 11 mrt 11:00Dros-Alterno N3 4Alternohal, Apeldoorn
    za 25 mrt 09:00Jumbo Van Andel-Ormi N3 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 25 mrt 09:30Klarenbeek N3 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 01 apr 09:00DIAVO N3 2Alternohal, Apeldoorn
    za 01 apr 09:30Dros-Alterno N3 4Alternohal, Apeldoorn
    za 15 apr 10:30Jumbo Van Andel-Ormi N3 1Pr. Willem Alexanderhal, Epe
    za 15 apr 11:00Klarenbeek N3 2Pr. Willem Alexanderhal, Epe

    Spelersformulieren per Wedstrijddag per Coach
    DatumNaamDynamoGastenFunctie